جواب صداتو قسمت دهم چه کسی خواننده بود و کدام نبود؟

در این بخش از مطالب پایگاه خبری بازیگرها درباره جواب صداتو قسمت دهم چه کسی خواننده بود و کدام نبود؟ صداتو قسمت ۱۰ کی خواننده است مطلبی را برای شما آورده ایم با ما همراه باشید.

در قسمت دهم مسابقه صداتو کدام خواننده است؟

صداتو قسمت 10 کی خواننده است؟

داوطلب هلال احمر خواننده نبود ( محمد سوری )
انیماتور خواننده نبود ( بهروز قدرتی )
کونگفوکار خواننده است ( طاها معمارزاده )
دستفروش کتاب خواننده است ( حسین تاجرزاده)
گیمر خواننده نبود (حسین خوشحال )
پادکستر خواننده نبود ( جاوید موهبتی )

بیشتر بخوانید:

شرایط شرکت در فصل دوم مسابقه صداتو چگونه است؟

توجه نمایید که سایت بازیگرها در همان دقایق ابتدایی انتشار قسمت های جدید صداتو، لینک های قانونی را در سایت قرار می‌دهیم.

امید است که از هفته‌های آینده برای دانلود لینک مستقیم قانونی ( پرداخت و خرید ) از همین سایت خودمان اقدام نمایید. کافی است جمله دانلود صداتو بازیگرها” را در گوگل سرچ نمایید و به لینک مورد نظر در سایت ما برسید.

حالا که جواب صداتو قسمت هشتم فهمیدی، شما می توانید قسمت 10 برنامه صداتو را به صورت قانونی از لینک زیر دانلود نمایید و آن را تماشا کنید:

لینک دانلود قسمت ۱۰ مسابقه صداتو – کلیک کنید

داستان صداتو «صداتو»، یک مسابقه موزیکال-معمایی جذابه. در هر قسمت از این برنامه ۶ چهره‌ی جدید داریم که یا واقعا خواننده هستن یا نقش یک خواننده رو بازی می‌کنن. چالش شرکت‌کننده‌ی برنامه هم اینه که حدس بزنه کی خوش صدا نیست تا حذفش کنه و کی خوش صداست تا برسونتش به فینال! حداقل یک و حداکثر ۵ خواننده‌ی واقعی در هر قسمت حضور دارن. برای حل این معما، ۴ چهره‌ی سرشناس که بهشون می‌گیم هلپر یا کمک‌کننده هم بهش کمک می‌کنن.

صداتو به تهیه‌کنندگی و کارگردانی حامد جوادزاده ساخته شده و برگرفته از ایده‌ی برنامه I can see your voice محصول شبکه‌ی  FOXهست. البته ایده ی اولیه متعلق به برنامه‌ای با همین نام تولید کشور کره‌ی جنوبیه. فضای معمایی و موزیکال برنامه، اتفاقات هیجان‌انگیز و بی‌سابقه‌ای رو چه برای افراد حاضر در مسابقه و چه برای بیننده‌ها، رقم می‌زنه.

نوشته جواب صداتو قسمت دهم چه کسی خواننده بود و کدام نبود؟ اولین بار در سایت بازیگرها. پدیدار شد.