حسادت جنیفر لوپز به همکاری دوباره بن افلک و همسر سابقش!

حسادت جنیفر لوپز به همکاری دوباره بن افلک و همسر سابقش!

جنیفر لوپز خواننده و بازیگر مشهور قوانینی سفت و سخت برای همکاری دوباره بن افلک و همسر سابقش جنیفر گارنر تعیین کرده است!

بازیگرها– جنیفر لوپز از امکان همکاری دوباره همسرش بن افلک و زن سابقش در فیلم جدید هالیوودی به شدت ناراضی است!

به گزارش گروه ترجمه بازیگرها، همکاری بن افلک و همسر سابقش جنیفر گارنر در برای سومین قسمت فیلم «دِدپول» همسر فعلی آقای بازیگر، جنیفر لوپز را ناراضی کرده است!

در حالی که هنوز اعلام نشده است که آیا بن افلک به طور حتمی در این پروژه هالیوودی حضور خواهد داشت، جنیفر لوپز شک و تردیدهایی جدی درباره آن دارد.

در واقع، این خانم ستاره 53 ساله مجموعه‌ای از قوانین بسیار سفت و سخت را برای همسرش در هنگام همکاری با همسر سابقش تعیین کرده است.

منبعی نزدیک به این زوج اعلام کرده است: «جنیفر لوپز از پیش فهرستی از قوانین برای چنین همکاری تهیه کرده است. با این حال به نظر می‌رسد در صورت قطعی شدن این همکاری خانم خواننده مشهور چندین قانون دیگر نیز به این فهرست اضافه کند.

بن افلک و همسر سابقش در این پروژه جدید نقش شریک‌های احساسی را بازی خواهند کرد. بنابراین جنیفر لوپز می‌خواهد مطمئن باشد که احساسات گذشته آن‌ها با این همکاری بازنگردند.»

علیرغم اینکه این موضوع که جنیفر گارنر در حال حاضر در یک رابطه طولانی مدت با جان میلر است، جنیفر لوپز نمی‌خواهد هیچ ریسکی قبول کند.

قوانین سخت و عجیب جنیفر لوپز برای همسر مشهورش!

این منبع ادامه داد: «جی لو می‌خواهد 24 ساعته به صحنه فیلمبرداری این فیلم دسترسی داشته باشد و بتواند بدون اعلام قبلی وارد صحنه شود. هیچ مصاحبه و یا عکاسی مشترک تبلیغاتی وجود نخواهد داشت.

حتی هیچ معاشرتی بعد از کار نباید صورت بگیرد. جنیفر لوپز از بن افلک می‌خواهد تا به محض پایان فیلمبرداری به خانه برود.»

خبر حسادت جنیفر لوپز در حالی منتشر شده است که او به تازگی یک آهنگ احساسی برای بن نوشته است. این آهنگ به مناسبت جشن گرفتن سالگرد ازدواج آن‌ها منتشر شده است.

این زوج که در سال 2021 پس از گذشت 20 سال از اولین تلاششان در عشق، به گزارش بازیگرها تصمیم گرفتند یک مراسم عروسی متفاوت داشته باشند.

آن‌ها هرج و مرج برنامه‌ریزی عروسی را کنار گذاشتند تا با بچه‌هایشان به وگاس بروند.

این خانواده هفت نفره یک مراسم عروسی خصوصی و ناگهانی در وگاس داشتند.

ازدواج

جنیفر و بن در 16 ژوئیه در یک عروسی صمیمی در لاس وگاس با یکدیگر ازدواج کردند.

این زوج تصمیم گرفتند یک مراسم عروسی دیگر با حضور دوستان مشهور خود در تاریخ 20 آگوست برگزار کنند.

این مراسم در خانه 7 میلیون دلاری بن در ایالت جورجیا برگزار شد.

بن پیش از این در سال 2005 با همسر سابقش جنیفر گارنر ازدواج کرد.

این زوج سابق در سال 2018 طلاق خود را نهایی کردند. آن‌ها والدین ویولت 17 ساله، سرافینا 14 ساله و ساموئل 11 ساله هستند.

نوشته حسادت جنیفر لوپز به همکاری دوباره بن افلک و همسر سابقش! اولین بار در بازیگرها. پدیدار شد.

Teknede tatil keyfi için SuperTekne.com'dan Göcek Tekne Kiralama hizmeti alabilirsiniz. Göcek Yat Kiralama, İstanbul Tekne Kiralama hizmetlerini en iyi hizmet ve uygun fiyat ile vermektedir. Hair Transplant Istanbul, DHI Hair Transplant Regal Dent provides dental implants, smile design, porcelain and zircon dental veneers and hollywood smile dental services in Istanbul.You can contact Regal Dent fo Dental Implant Istanbul, Hollywood Smile Istanbul and Porcelain Laminate Veneers.