خیانت همسر بازیگر سرشناس به او با یک دختر ۲۵ ساله

خیانت همسر ناتالی پورتمن به او با یک زن ۲۵ ساله

خیانت بنجامین میلپید، همسر 45 ساله ناتالی پورتمن منجر به جدایی این زوج بعد از 11 سال زندگی مشترک شده است.

به گزارش بازیگرها به نقل از روزیاتو، چند وقت پیش خبرهایی درباره خیانت بنجامین میلپید، همسر ناتالی پورتمن به او مطرح شد.

گزارش ها در آن زمان مدعی بودند که آنها در حال بازسازی رابطه خود هستند. اما ظاهرا تلاش آنها به نتیجه نرسیده است. و زندگی ۱۱ ساله آنها به جدایی ختم شد.

البته یک منبع نزدیک به این زوج گفته است که این خبر، صرفا شایعه و گمانه‌زنی است و هیچ تصمیم قطعی ای گرفته نشده است.

اما منبع دیگری تایید کرد: «بعد از اینکه اخبار رابطه او (بنجامین) منتشر شد، آنها سعی کردند روی ازدواج خود کار کنند. اما در حال حاضر در حال پایان دادن به آن هستند.»

ماجرای رابطه با دختر 25 ساله

در ماه ژوئن، ازدواج پورتمن و میلپید موضوع مقاله‌ای در نشریه فرانسوی Voici بود که ادعا می‌کرد همسر ۴۶ ساله ناتالی پورتمن با زن جوان ۲۵ ساله ای رابطه داشته است.

پورتمن مدت کوتاهی پس از انتشار خبر خیانت با حلقه ازدواجش در انظار عمومی دیده شد، اما در سفر اخیرش به سیدنی استرالیا به تنهایی و بدون حلقه ازدواج دیده شده بود.

پورتمن در اوایل ماه مارس از خیانت همسرش مطلع شد و این زوج از آن زمان، جدا از هم زندگی می کردند. در آن زمان یک منبع نزدیک به این زوج تایید کرد که پورتمن و میلپید هنوز با هم هستند و رابطه ادعایی «کوتاه بوده و تمام شده است.»

این فرد از این اتفاق به عنوان «اشتباهی بزرگ» یاد کرد و ادعا کرد میلپید ۴۵ ساله از میزان اشتباه خود آگاه بوده و در تلاش است تا رابطه‌اش با پورتمن را ترمیم کند.

ناتالی پورتمن نسبت به حفظ حریم خصوصی خود سختگیر است و قصد ندارد این موضوع را در رسانه ها جار بزند.

بزرگترین اولویت او محافظت از فرزندان و حریم خصوصی آنهاست.

این زوج در سال ۲۰۰۹، سر صحنه فیلم «قوی سیاه» با هم آشنا شدند که بنجامین طراحی رقص آن را انجام داد. این فیلم، اسکار بهترین بازیگر زن را برای ناتالی به همراه داشت. آنها در سال ۲۰۱۰ نامزد کردند و در سال ۲۰۱۲ در کالیفرنیا ازدواج کردند.

این زوج دو فرزند مشترک دارند: پسرشان الف (Aleph) 12 سال و دخترشان آمالیا (Amalia)، ۶ سال دارد.

میلپید در سال ۲۰۱۸ با فیلم درام موزیکال «واکس لاکس»، که پورتمن در آن به ایفای نقش پرداخت، دوباره روی طراحی رقص همسرش کار کرد.

نوشته خیانت همسر بازیگر سرشناس به او با یک دختر 25 ساله اولین بار در بازیگرها. پدیدار شد.

Teknede tatil keyfi için SuperTekne.com'dan Göcek Tekne Kiralama hizmeti alabilirsiniz. Göcek Yat Kiralama, İstanbul Tekne Kiralama hizmetlerini en iyi hizmet ve uygun fiyat ile vermektedir. Hair Transplant Istanbul, DHI Hair Transplant Regal Dent provides dental implants, smile design, porcelain and zircon dental veneers and hollywood smile dental services in Istanbul.You can contact Regal Dent fo Dental Implant Istanbul, Hollywood Smile Istanbul and Porcelain Laminate Veneers.