عکس/ آیا الناز حبیبی باز هم عمل کرده؟

الناز حبیبی باز هم عمل کرد.

عکس جدیدی از الناز حبیبی منتشر شده که او را متفاوت‌تر از قبل نشان می‌دهد.

به گزارش بازیگرها، برخی در فضای مجازی عقیده دارند که الناز حبیبی عمل زیبایی دیگری روی چهره خود انجام داده است.

«الناز حبیبی» مقابل دوربین «شبکه»

تولید سریال «شبکه» به کارگردانی احمد معظمی با موضوع امنیت نرم و آسیب‌های اجتماعی همچنان در حال تولید است.

تسنیم: به تازگی بهرام ابراهیمی و الناز حبیبی در سریال «شبکه»، مقابل دوربین احمد معظمی رفته‌اند. حبیبی در نقشی متفاوت در این سریال ظاهر شده و یکی از حضورهای متفاوت خود را در این سریال تجربه می‌کند.

تا به حال دانیال حکیمی، محمود پاک نیت، نگین معتضدی، علیرام نورایی و کمند امیرسلیمانی. ایرج نوذری و ساناز سعیدی جلوی دوربین رفتند و چند بازیگر نیز به تازگی اضافه شدند که نام آن‌ها متعاقبا اعلام خواهد شد.

مجموعه «شبکه» در چند فصل تولید خواهد شد که فصل اول آن «سارقان روح» نام دارد. و در ۱۵ قسمت با محوریت امنیت نرم و آسیب‌های اجتماعی در حال ساخت است.

نابودی و به قهقهرا کشیده شدن شخصیت‌های داستان پرده از رازهایی برمی‌دارد که در نتیجه آن برای اولین بار در این سال‌ها به برخی وقایع اشاره می‌شود.

«شبکه» برگرفته از یک ایده و طرح پژوهش محور است که به موضوع امنیت نرم و آسیب‌های اجتماعی می‌پردازد. و مرتضی اصفهانی آن را ارائه و هومان فاضل برای نوشتن فیلمنامه آن بیش از یک ونیم سال وقت گذاشته است.

لازم به ذکر است که اتفاقات رخ داده در این مجموعه همگی برگرفته از پرونده‌های واقعی است. و نتیجه تحقیقات پیاپی و پژوهش‌های طولانی مدتی است که خروجی‌اش در اختیار کارشناسان متعدد در حوزه‌های مختلف دینی. روانشناسی، فرهنگی و گروهی از فعالان اجتماعی گذاشته شده و در جلساتی جداگانه نظرات آن‌ها روی طرح‌ها ارزیابی و اعمال شده است.

براین اساس می‌توان گفت که شبکه داستان تقابل خیر و شر است و دانیال حکیمی بازیگر اصلی این مجموعه به حساب می‌آید. که با نقشی متفاوت در ردای یک کارشناس امنیتی قرار گرفته و جلوی دوربین می‌رود.

نوشته عکس/ آیا الناز حبیبی باز هم عمل کرده؟ اولین بار در بازیگرها. پدیدار شد.