عکس/ حیوان خانگی مممنوعه نرگس محمدی جنجال به پا کرد

حیوان خانگی مممنوعه نرگس محمدی جنجال به پا کرد

نرگس محمدی بازیگر مشهور سینما و تلویزیون تصویری از حیوان خانگی ممنوعه اش در اینستاگرام منتشر کرده که باعث ایجاد انتقاداتی از او شده است.

بازیگرها – نرگس محمدی از اوایل بازیگری را آغاز کرد و در چندین فیلم و سریال هم ایفای نقش داشت. اما هیچ یک منجر به شناخته شدن او نشد.

سر آخر او نقش ستایش را در سریالی به همین نام بر عهده گرفت و به خوبی توانست این نقش را ایفا کند و توجه تماشاگران تلویزیون را جلب کند.

بعد هم سری دوم این سریال منتشر شد که البته با انتقاداتی در رابطه با گریم نرگس محمدی روبرو شد. پس از آن سازندگان در فصل سوم تلاش کردند تا مشکل گریم را برطرف کنند.

پس از این سریال هم نرگس محمدی در چند اثر دیگر هم ایفای نقش داشت. اما هچکدام به اندازه ستایش نتوانست مور توجه مخاطبان قرار بگیرد.

او که اکنون با انتشار تصویری از یک جوجه تیغی وحشی به عنوان حیوان خانگی، با جنجال تازه ای روبرو شده، هنوز به انتقادات کاربران واکنشی نشان نداده است.

بخوانید: عکس/ تیپ جدید و عجیب نرگس محمدی با کت مردانه!

بیوگرافی نرگس محمدی

نرگس محمدی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایران، متولد 1362 است. وی دارای مدرک کارشناسی پرستاری می باشد.

اولین حضور جدی سینمایی وی در فیلم ریسمان باز بود. وی با بازی در فیلم آناهیتا نشان داد که استعداد خوبی در این زمینه دارد و پخش مجموعهٔ تلویزیونی ستایش نیز زمینه شهرت وی را فراهم کرد.

نوشته عکس/ حیوان خانگی مممنوعه نرگس محمدی جنجال به پا کرد اولین بار در بازیگرها. پدیدار شد.