عکس/ وقتی کیانا محمدی کفش های لاکچری اش را با فرشاد احمدزاده ست می کند

عکس/ وقتی کیانا محمدی کفش های لاکچری اش را با فرشاد احمدزاده ست می کند

کیانا محمدی همسر فرشاد احمدزاده با انتشار یک استوری عجیب از ست مشترک کفش‌های لاکچری خودش و ستاره تیم سپاهان رونمایی کرده است.

بازیگرها- فرشاد احمدزاده ستاره فعلی باشگاه سپاهان در زمان بازیگری اش در پرسپولیس یکی از بازیکنان خبرساز سرخ پوشان پایتخت بود.

البته حواشی رابطه عاشقانه او با یکی از بازیگران زن مشهور سینما هم باعث شد او در سال‌های گذشته بیش از پیش در مرکز توجه کاربران و رسانه های داخلی قرار بگیرد.

اما ازدواج او با کیانا محمدی که یک مدل مشهور صنعت مد است باعث شد او حالا به یکی از کم حاشیه ترین بازیکنان لیگ برتر فوتبال ایران بدل شود.

نکته ای که حتی خود احمدزاده هم بارها در مصاحبه های اش به این موضوع اشاره کرده و آشنایی با همسرش را نقطه عطف زندگی دانسته است.

حالا هم مدتی است که این زوج مطرح صاحب فرزند پسری به نام کایان شده اند.

در همین خصوص ساعاتی پیش همسر ستاره این روزهای سپاهان با نمایش یک استوری متفاوت از استایل و ست مشترک کفش‌های لاکچری خودش و همسرش رونمایی کرده است.

بخوانید: ویدیویی که سجاد غریبی از عضله های غول پیکر فتوشاپی اش منتشر کرد!

کامنت بامزه رشید پای پست فرشاد احمدزاده

به گزارش بازیگرها، در هفته هایی که گذشت اخباری متناقض و عجیب درباره انتقال فرشاد احمدزاده ستاره سابق تیم پرسپولیس به رقیب دیرینه اش استقلال در رسانه ها منتشر شد.

حتی برخی از رسانه ها با قطعیت کامل اعلام کردند که با رضایت جواد نکونام این هافبک پرحاشیه به زودی پیراهن آبی پوشان پایتخت را به تن خواهد کر‌د.

اما در هفته گذشته احمدزاده در اقدامی غافلگیرکننده با انتشار تصاویری از خودش با پیراهن شماره ۱۰ سپاهان اصفهان به تمامی این شایعات خاتمه بخشید.

در همین خصوص اکنون انتشار تصویر تازه ای از سوی این بازیکن در صفحه شخصی اش با پیراهن سپاهان در میدان نقش جهان اصفهان با واکنش های جالبی مواجه شده است.

البته نکته جالب این پست احساسی فرشاد احمدزاده کامنت بامزه قدرت الله ایزدی یا همان رشید مشهور شهر اصفهان است که با جمله «ماشالاد باشد» او را تحسین کرده است.

نوشته عکس/ وقتی کیانا محمدی کفش های لاکچری اش را با فرشاد احمدزاده ست می کند اولین بار در بازیگرها. پدیدار شد.