فیلم کامل آواز افغانی نوید محمدزاده برای فرشته حسینی غوغا کرد – اندلرن ⭐️

آواز افغانی نوید محمدزاده برای فرشته حسینی ویدیویی که مورد توجه قرار گرفته است ویدیویی که از نوید محمدزاده در فضای مجازی منتشر شده که در حال آواز خواندن به زبان افغانی است که برخی از کاربران مدعی هستند که آهنگ را برای همسرش فرشته حسینی خوانده است.

فیلم آواز افغانی نوید محمدزاده

نوید محمدزاده که چند سالی است با فرشته حسینی یکی از بازیگران سینما ازدواج کرده است زندگی بدون حاشیه دارد و خیلی کم دیده ایم که آنها در فضای مجازی جنجال آفرینی کنند.

فرشته حسینی و نوید محمدزاده در سریال قورباغه به یکدیگر علاقه مند شدند و در نهایت به ازدواج منجر شد نوید محمدزاده اهل ایلام بوده و خانم فرشته حسینی اصالتا افغانی است اما در تهران به دنیا آمده است در این صفحه میتوانید ویدیویی از نوید محمدزاده که برای همسرش را خوانده را تماشا کنید.

نوید محمدزاده اغلب در نوع ظاهر و پوشش با سبکی متفاوت در مراسم‌های مختلف ظاهر می‌شود و یکی از پرحاشیه‌ترین لباس‌های نوید محمدزاده، مربوط به حضور وی در شصت و هشتمین نمایشگاه کن برای بازی در فیلم ناهید بود.

پژمان بازغی و نوید محمد زاده برای فیلم ناهید به کارگردانی آیدا پناهنده به عنوان نماینده ایران در فرانسه راهی جشنواره شدند اما پوشش ظاهری نامناسب نوید محمد زاده انتقاد و واکنش های مردم را در پی داشت.

 

نوشته فیلم کامل آواز افغانی نوید محمدزاده برای فرشته حسینی غوغا کرد اولین بار در اندلرن ⭐️. پدیدار شد.