نظر کاربران در مورد قسمت ۱۶ فصل دوم پدرخوانده چه بود؟

در این قسمت از سایت بازیگرها، نظر کاربران درباره قسمت 16 فصل دوم پدرخوانده چگونه بوده است؟ نقد و بررسی برخی از بینندگان و بینندگان رئالیتی شوی پدرخوانده قسمت 16 فصل جدید برای شما مطلبی آورده ایم، با ما همراه باشید.

در قسمت جدید پدرخوانده چه گذشت؟

قسمت شانزدهم از فصل دوم رئالیتی شو پدرخوانده در روز پنجشنبه 4 آبان 1402 از پلتفرم فیلم نت پخش شد.

سایت بازیگرها هر پنجشنبه به محض انتشار قسمت جدید پدرخوانده لینک های دانلود قانونی را منتشر می کند.

می توانید کلمه را جستجو کنید دانلود فیلم پدرخوانده بازیگرها به سایت ما بروید، آن را دانلود کنید و به صورت قانونی تماشا کنید.

اگر هنوز موفق شدید نگاه کنید پدرخوانده، قسمت 16، فصل 2 اگر این کار را نکرده اید، می توانید آن را به صورت قانونی از لینک زیر دانلود و مشاهده کنید:

دانلود سریال The Godfather فصل 2 قسمت 16 با لینک مستقیم و قانونی کامل – کلیک

لینک دانلود قسمت 16 سریال پدرخوانده فصل 2 با تمام کیفیت

——————————————————————

خرید کارت بازی فکری سناریوی کارت مافیا The Godfather 2 (می توانید آنها را در دیجی کالا سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید، برای رفتن به صفحه سفارش روی تصویر کلیک کنید)

بازی ورق مافیا سناریو پدرخوانده 2 دارای 21 کارت (3 کارت مافیا، 8 کارت شهروند، 1 کارت مستقل، 2 کارت بی نام و 5 کارت خروج)، مجموعه ای از کارت های یک بازی 11 نفره با مدیر سبک پدرخوانده، نت دیزاین پلتفرم و تولید شده است: برای آموزش نحوه بازی و توضیح نقش ها، برگه راهنمای داخل محصول توضیحات مفصلی ارائه می دهد: قصد اولیه از طراحی و تولید این محصول صرفاً عدم وجود کارتی کامل و مقرون به صرفه در As a بوده است. در نتیجه پس از دریافت توسط علاقه مندان و نظرات متعدد، شروع به تولید این محصول نیز کردیم. جنس کارت 145 گرم چاپ دو رو با یک لایه سلفون مات است که مقاومت آن را چندین برابر می کند.
——————————————————————

در زیر نظرات برخی از بینندگان و مخاطبان سریال پدرخوانده فصل 2 قسمت 16 را تحلیل می کنیم. اگر نظری دارید می توانید در قسمت نظرات بنویسید تا در متن قرار گیرد:

نظرات کاربران در مورد پدرخوانده فصل 2 قسمت 16

عزرا:

تبریک به هوش معین که در لحظات پایانی شهروندان را به پیروزی رساند. دمش گرم است

ماریا:

راستش این شهر خیلی بد بود. اصلاً برنده شدن شهر برایم مهم نبود. بردن آنها بسیار بد سلیقه بود. خود مجید بالاخره گفت ما باختیم.

علی:

بهار قاسمی خنگ اگه امیرمهدی جوله رو درست حدس زده بود تیمش قبلا با کلین شیت برنده شده بود. امیر کاظمی معروفتر از ژوله هست؟

گفتن:

مجید و امیرعلی خیلی بد بودند. آنها بازیکنان معمولی نبودند. نمی دونم چرا بازیش افت کرده مخصوصا امیرعلی.

 

امتیاز این مورد:

نظرات کاربران درباره قسمت 16 فصل دوم پدرخوانده چگونه بود؟ اولین بار در سایت بازیگرها. ظاهر شد.