۱۰ شخصیت قدرتمند سریال پسران • بازیگرها

10 شخصیت قدرتمند سریال پسران • دیجی کالا مگ

سه فصل از انتشار سریال محبوب «پسران» می گذرد و در این مدت مخاطبان با قهرمانان شگفت انگیزی آشنا شده اند که تخمین قدرت آنها دشوار است. ماهیت قدرت آنها با یکدیگر متفاوت است و اگرچه آنها از طریق یک ماده شیمیایی مرموز به نام Compound V ایجاد شده اند، برخی از این ابرقهرمانان بسیار قدرتمند از بقیه هستند. شخصیت های “پسران” می توانند از نقاط قوت خود به بهترین شکل ممکن استفاده کنند. در نتیجه، حتی اگر توانایی های آنها بی فایده به نظر برسد، باز هم می توانند در موقعیت های خاص برتری داشته باشند.

در حال حاضر هیچ خبر دقیقی از تاریخ دقیق پخش فصل چهارم «پسران» منتشر نشده است، اما گفته می‌شود فصل جدید این سریال پرطرفدار احتمالا اواخر امسال به نمایش در می‌آید، بنابراین تا آن زمان به بررسی قوی‌ترین آن‌ها خواهیم پرداخت. . ابرقهرمان / ابرشرورهای «پسران» و به یاد داشته باشید که با انتشار فصل چهارم، این طبقه بندی نیز تغییر خواهد کرد.

* هشدار: در ادامه این مطلب بخشی از تاریخچه سریال «پسران» فاش می شود.

10- کیمیکو

اولین باری که مخاطبان با شخصیت کیمیکو با بازی کارن فوکوهارا مواجه شدند، ظلم و بی رحمی زیادی را در او دیدند. او گروگان های خود را به خونین ترین شکل ممکن تکه تکه کرد و آنها را مانند برگ های ریخته به زمین پرتاب کرد، همه این کارها در مقابل چشمان وحشت زده پسران انجام شد و در نهایت زمانی که یکی از گروگان ها برای جلوگیری از دستگیر شدن کیمیکو با اسلحه به خود شلیک کرد. . ، مردم عمیقا متاثر شدند، متوجه فاجعه شدند.

البته کیمیکو بعداً از قدرت هایش که به دلیل تزریق ناجوانمردانه ترکیبش در بزرگسالی به دست آمده بود برای نابودی آدم های بد و نجات دنیا استفاده کرد، اما در هر صورت نمی توان از مرگبار بودن او چشم پوشی کرد. قدرت های کیمیکو کمتر از ابرقهرمان هایی است که با آن ها روبرو می شود و بیشتر روی افراد معمولی موثر است، برای مثال وقتی استورم فرانت در حال کشتن برادرش است، تقریباً زمین گیر است و نمی تواند کار خاصی انجام دهد.

  • سریال ابرقهرمانی «پسران» را تماشا کنید تا متوجه شوید این روزها در آمریکا چه می گذرد.

9- ای ترین

E-Trin

در حالی که سرعت سرسام آور A-Train برای او دارایی بزرگی است که بسیاری از ابرقهرمانان نمی توانند با آن برابری کنند، قدرت او به وضوح محدودیت هایی دارد. اگر قدرت E-Trin در بالاترین سطح خود باشد، تعداد کمی از شخصیت ها می توانند از عهده آن برآیند، اما مشکل اصلی این است که حداکثر قدرت آن با استفاده مداوم از ترکیب آن به دست می آید.

هنگامی که E-Trin به دلیل مصرف بیش از حد ترکیب خود دچار مشکلات قلبی شدید می شود، مشخص می شود که او بدون ویژگی به نام سرعت بسیار شکننده است و حتی کیمیکو می تواند با یک ضربه ساده استخوان پای خود را کاملاً بشکند. در نتیجه قدرت E-Trin کاملاً به سرعت او بستگی دارد و این حتی باعث ایجاد بحران هویت برای این شخصیت و تأثیر آن بر تصمیماتی که تاکنون گرفته است.

8- شفاف

نیمه شفاف

بزرگترین مزیت Translucent با بازی الکس هاسل این است که هیچ کس اگر بخواهد نمی تواند آن را ببیند. پوست او از کربن ساخته شده و علاوه بر نامرئی بودن، ویژگی های زیادی مانند مقاومت در برابر ضربه، گلوله و حتی انفجار به او بخشیده است، اما در عین حال که به عنوان یک سد دفاعی عمل می کند، در غیر این صورت از درون شبیه یک انسان عادی به نظر می رسد. و اگر ممکن است، برای بلند شدن پوست او باید شکست بخورد و این همان کاری است که بچه ها در قسمت های اولیه با او کردند.

وقتی پسرها بالاخره موفق می‌شوند یک وسیله انفجاری را در بدن Translucent وارد کنند، او به وضوح متوجه نقص آشکار خود می‌شود و تصمیم می‌گیرد با استفاده از بازی‌های ذهنی، هوی را از قتل او منصرف کند، اما متأسفانه، قبل از اینکه بتواند به نقشه‌اش پاسخ دهد، کنترل از راه دور را به شکلی درآورد. میلیون ها قطعه، مرئی و نامرئی تقسیم شدند.

7- نادیا (ویکتوریا) نیومن

نادیا در سریال پسران

چیزی که نادیا با بازی کلودیا دامیت را برای جهان بسیار خطرناک می کند این است که هویت او به عنوان یک شرور برای مدت طولانی از همه پنهان بود و آنها فکر می کردند که با یک فرد عادی طرف هستند که مخالف قدرت ابرقهرمانان است. اما در نهایت معلوم شد که خانم نادیا نیز یک ابرقهرمان است که قدرت های بسیار کشنده ای نیز دارد. در فصل دوم «پسران»، دیدم که سر شخصیت‌های مختلف بدون هیچ دلیلی در کسری از ثانیه منفجر می‌شود و هیچ‌کس دقیقاً نمی‌دانست که این از کجا آمده است. بنابراین هیچ راهی برای مقابله با این تهدید خطرناک وجود نداشت.

با این حال، وقتی بالاخره هویت واقعی نادیا برای مخاطبان و البته هیوی و بچه‌ها مشخص می‌شود و مشخص می‌شود که این انفجارهای غیرقابل توضیح کار آنهاست، ناخودآگاه همه وحشت‌زده می‌شوند. با توجه به اینکه او از فریب و پنهان کاری به عنوان چاشنی قدرت های مرگبار خود استفاده می کند، می توان نادیا را یکی از قوی ترین ابرقهرمانانی دانست که عضوی از گروه هفت نیست.

  • 8 ارجاع پنهان از سریال ابرقهرمانی “پسران” به سریال افسانه ای “سوپرنچرال”

6- مشکی مشکی

سیاه مشکی

شخصیت بلک نوآر در فصل‌های اولیه «پسران» رازی کاملاً پنهان‌شده بود و هیچ‌کس دقیقاً نمی‌دانست که قدرت‌های او چقدر می‌تواند کشنده باشد. تا اینکه بالاخره در فصل سه از قدرت های او مطلع شدند، که آنقدر زیاد است که اگر وفاداری بی چون و چرای او به وات نبود، می توانست بچه ها را به خانه خاله بوچر بیاورد.

در فصل چهارم، مخاطبان اطلاعات بیشتری در مورد گذشته بلک نوآر می‌آموزند و مشخص می‌شود که او یکی از قدیمی‌ترین ابرقهرمانان گروه هفت است که در دوران جنگ سرد رفیق سرباز پسر بوده است. همانطور که گفته شد، احتمالاً قدرت های او به قدری زیاد است که هیچ ابرقهرمانی نمی تواند با او کنار بیاید، به جز مردی که بتواند او را از هم بپاشد (یکی از وحشتناک ترین مرگ های سریال «پسران»).

Pixel Abigail طرح سری The Boys کد 003

Pixel Abigail، طرح سری The Boys، The Boys، کد 003

۱۰، ۸۰۰ به مرد
ببینید و بخرید

5- سس مایونز ملکه

کوین مایو در سریال پسران

با توجه به اینکه کوین مایو با بازی دومینیک مک الیگوت معمولاً در گروه هفت نفر دوم پس از هوملندر است، به این معنی است که او قدرت خام زیادی دارد. در مبارزات تن به تن واقعی، تنها افرادی که می توانند میو را کنترل کنند هوملندر و پدرش، سرباز پسر هستند. بزرگترین نقطه ضعف ملکه میو، ذهن و قلب بسیار ناپایدار اوست که می تواند بر قدرت بدنی او غلبه کند و او را به زانو درآورد. در طول سریال بارها دیده ایم که هوملندر با شستشوی مغزی میو از او سوء استفاده می کند و با تهدید او را مجبور به انجام هر کاری می کند.

4- جبهه طوفان

جبهه طوفان

Stormfront می تواند رعد و برق ایجاد کند، پرواز کند و قدرت بدنی فوق العاده ای دارد. در نتیجه او یکی از قوی ترین اعضای گروه هفت است. به نظر می رسد تعداد کمی می توانند در مقابل طیف وسیع توانایی های استورم فرانت بایستند و حتی با شکست دادن کیمیکو و کشتن برادرش نشان داد که می تواند به راحتی از پس ابرقهرمانان مرگبار برآید.

البته در نهایت رایان توانست به استورم فرانت آسیب جدی وارد کند اما با وجود همه این ها باز هم ناپدید نشد و در عوض ناتوان ماند و تصمیم گرفت خودش به زندگی اش پایان دهد. شکی نیست که استورم فرانت اعتقادات بسیار وحشتناکی داشت که برای سیاره مضر بودند، اما نمی توان انکار کرد که او یکی از قدرتمندترین اعضای هفت بود که اگر زنده می ماند می توانست دنیا را به آتش بکشد.

  • آیا پسر سرباز به سریال «پسران» بازخواهد گشت؟

3- نور ستاره

نور ستاره در سریال پسران

از همان ابتدا به راحتی می شد فهمید که Starlight با بازی ارین موریارتی یکی از خاص ترین قدرت های گروه هفت را دارد. با جذب الکتریسیته می تواند هر چیزی را که در مسیر خود باشد در کسری از ثانیه نابود کند. آنچه این شخصیت را برای مخاطب جذاب تر می کرد، پتانسیل بالای او در استفاده از قدرت هایش بود. Starlight می تواند بسیاری از ابرقهرمانان را حتی با کمترین مقدار برق شکست دهد.

اما از نظر تئوری نمی‌فهمیم چه محدودیت‌هایی برای او از نظر میزان انرژی و الکتریسیته جذب می‌کند و فقط در یکی از قسمت‌های فصل دوم متوجه می‌شویم که اگر منبع برق در اطراف وجود نداشته باشد. او، عملا نمی تواند کاری انجام دهد.

2- کودک سرباز

کودک سرباز

سرباز پسر با بازی جنسن آکلز در فصل سوم «پسران» حضور داشت اما بدون شک یکی از جذاب ترین شخصیت های این سریال بود. اگرچه Soldier Boy با همکاری Huey و Butchery که قدرت های موقتی را از ترکیب آنها به دست آورده بودند، نتوانست Homelander را شکست دهد، اما ثابت کرد که تنها ابرقهرمانی است که تقریباً با قدرت Homelander برابری می کند.

سرباز پسر همراه با قدرت خام خود می تواند یک انفجار رادیواکتیو ایجاد کند که ترکیب او را در بدن ابرقهرمان حریف از بین می برد و او در کسری از ثانیه قدرت خود را از دست می دهد. او در گذشته قوی‌ترین ابرقهرمان جهان بود و زمانی که نسخه بهبودیافته‌اش در زمان حال کشف شد، بار دیگر ثابت کرد که این عنوان برای او مناسب است. قدرت‌های سرباز بوی منجر به سکانس‌های بسیار وحشیانه‌ای در «پسران» شد و نشان داد که اگر تنها بماند، می‌تواند دنیا را به سوی نابودی کامل سوق دهد.

لیوان هومر، لیوان طرح سریال The Boys

لیوان هومر، لیوان طرح سریال The Boys

۶۹,۰۰۰ به مرد
ببینید و بخرید

1- وطن

میهن در سریال پسران

بدون شک Homelander قوی ترین شخصیت سریال «پسران» تاکنون است. مهم نیست که با چه سلاحی به سمت او شلیک می شود، در چه موقعیتی قرار دارد و چند ابرقهرمان سر راه او قرار می گیرند، Homelander می تواند از پس همه آنها برآید.

از آنجایی که Homelander قوی ترین ابرقهرمان «پسران» است، شاید اتحاد چند ابرقهرمان در چند فصل آینده بتواند به او آسیب برساند یا حداقل برایش مشکل ایجاد کند. با این حال، قدرت خام او همراه با اشعه ایکس منعکس شده از چشمانش و البته توانایی او در پرواز می تواند یک جهان را نابود کند. در پایان، شاید تنها ابرقهرمانی که می تواند او را بالاتر ببرد پسرش رایان است که هنوز قدرت هایش به طور کامل توسعه نیافته است.

آبنما: برخورد دهنده

نوشته 10 شخصیت قدرتمند سریال پسران برای اولین بار در بازیگرها پدیدار شد.

Teknede tatil keyfi için SuperTekne.com'dan Göcek Tekne Kiralama hizmeti alabilirsiniz. Göcek Yat Kiralama, İstanbul Tekne Kiralama hizmetlerini en iyi hizmet ve uygun fiyat ile vermektedir. Hair Transplant Istanbul, DHI Hair Transplant Regal Dent provides dental implants, smile design, porcelain and zircon dental veneers and hollywood smile dental services in Istanbul.You can contact Regal Dent fo Dental Implant Istanbul, Hollywood Smile Istanbul and Porcelain Laminate Veneers.