ازدواج «رنی زلوگار» بازیگر ۵۴ ساله با نامزدش که ده سال کوچکتر است!

ازدواج خانم بازیگر هالیوودی با نامزد ده سال کوچکترش!

رنه زلوگر بازیگر 54 ساله نامزد کرده و قصد دارد با نامزد 44 ساله خود آنت آنستد ازدواج کند.

به بازیگرها – رنه زلوگر بازیگر هالیوودی پس از دو سال آشنایی آماده ازدواج با مجری تلویزیون بریتانیایی آنت آنستد است.

به گزارش گروه ترجمه صبح، رنی زلوگر برای دومین بار ازدواج می کند! ستاره فیلم پرطرفدار «بریجت جونز» با شریک عاشقانه بریتانیایی اش آنت آنستد نامزد کرده است.

گفته می شود که ستاره 54 ساله هالیوود قصد دارد با شریک 44 ساله خود عروسی آرامی برگزار کند. رنه زلوگر در تلاش است تا کلیشه “در عشق بدشانس” را در مورد خودش از بین ببرد.

رنه قبلاً در سال 2005 با کني چسني ستاره موسيقي ازدواج کرده بود، اما تنها پس از چهار ماه از هم جدا شدند.

بازیگر زن در عشق بدشانس است!

حالا به نظر می رسد او امیدوار است که ازدواج دومش پایان خوشی داشته باشد. یکی از دوستان نزدیک این بازیگر فاش کرد: “رنه و آنت برنامه های خود را به طور باورنکردنی خصوصی نگه می دارند.

آنها هیچ برنامه ای برای عروسی بزرگ و عمومی ندارند. رنه فقط به دوستان نزدیکش درباره ازدواجش گفته است. رابطه رنه و آنت فوق العاده قوی است و آنها دیوانه وار عاشق یکدیگر هستند. این زوج مشتاقانه منتظر ازدواج هستند.»

پس از طلاق سریع رنه از کنی چسنی، او نامزدی طولانی مدت دیگری با دویل برامهال موسیقیدان داشت. رابطه هفت ساله آنها در سال 2012 آغاز شد و تا زمان جدایی آنها در سال 2019 ادامه داشت.

از دیگر شرکای عاطفی مشهور این بازیگر، بردلی کوپر و جیم کری بازیگران مشهور هالیوود بودند.

این اولین ازدواج آنت آنستند نیز نخواهد بود. او پدر سه فرزند است. رابطه عاشقانه آنت و رنه برای اولین بار در سپتامبر 2021 عمومی شد.

ازدواج «رنی زلوگار» بازیگر 54 ساله با نامزدش که ده سال کوچکتر است! اولین بار در صبح. ظاهر شد.