افشای رابطه غیراخلاقی محمدرضا شاه و گوگوش [+تصاویر] – فیگر

شدن رابطه غیر اخلاقی محمدرضا شاه با گوگوش تصاویر

محتوای افشای رابطه غیراخلاقی محمدرضا شاه و گوگوش [+تصاویر] اولین بار در سایت بازیگرها نوشته شد: فیلم، بازی و هنر. – بازیگرها – سینما، بازی و هنر – رسانه تخصصی سینما، بازی و هنر – https://bazigarha.com/

بعد از اینکه شایعات زیادی در مورد رابطه گوگوش در سال های دور منتشر شد، این سوال پیش آمد که آیا رابطه نامشروع محمدرضا شاه با گوگوش درسته ؟

فایق آتشین یا گوگوش که اخیراً شایعات زیادی در مورد خود ایجاد کرده و اکنون فردی به نام شادی پهلوی است، با ادعای دختر وی، اظهاراتی را در خصوص حقایق رابطه نامشروع گوگوش و محمدرضا شاه مطرح کرد. در حال حاضر برخی از رسانه ها با تیتر شادی پهلوی پسر نامشروع شاه و گوگوش با ناگفته ها بار دیگر کاری را که نباید کرد را رسانه ای کردند.

آیا رابطه نامشروع محمدرضا شاه و گوگوش صحت دارد؟

شادی پهلوی دختر نامشروع محمدرضا شاه و گوگوش این دختر از رابطه جنسی مخفیانه شاه ایران و گوگوش ساخته شده است گوگوش از جمله افرادی بود که به جشن تولد ولیعهد رضا پهلوی دعوت شد و در آن جشن به اجرای زنده پرداخت. در سال 1355 در جنگ ظفار به عمان رفت و برای سربازان ایرانی برنامه اجرا کرد.

من حاصل ازدواج پنهانی شاه و گوگوش هستم.

hq720

این گفته زنی به نامشادی پهلوی“این پسر شماست ازدواج مخفیانه شاه ایران و خواننده لس آنجلسی او می داند و می گوید حاضر است با آزمایش DNA ادعای خود را ثابت کند.

در زیر عکس شادی پهلوی را مشاهده می کنید:

رابطه نامشروع محمدرضا شاه با گوگوش
حقایق رابطه نامشروع گوگوش و محمدرضا شاه

این زن تازه متولد شده در فضای مجازی سر و صدای زیادی به پا کرده است. او می گوید:

من حاصل ازدواج پنهانی محمدرضا شاه پهلوی و گوگوش هستم.

شادی پهلوی بیان کرد:

من بارها به برادرم کامبیز قربانی پیام دادم و به او گفتم برای اثبات داستان من برای آزمایش DNA به ترکیه بیاید. او همچنین می خواست روزی گوگوش را در جمع طرفدارانش با مسلسل بکشد.

تاکنون هیچ منبع موثقی مبنی بر اینکه این زن راست می گوید یا دروغ وجود ندارد و چیزی تایید نشده است.

جنجال جدید رابطه نامشروع داریوش و گوگوش

تصویری از تیتر روزنامه درباره رابطه گوگوش و داریوش را در زیر مشاهده می کنید:

جنجال جدید رابطه نامشروع داریوش و گوگوش

اخبار بیشتر:

کلیپ برهنه دختران بی حجاب در اوپال تهران [+فیلم]
پشت صحنه عاشقانه همسر شهرام عبدولی [+جزئیات]
فریبرز عرب نیا بازیگر ایرانی رضا پهلوی را به چالش کشید! + [فیلم]
عکس های همسر شهرام عبدلی در حال بوسیدن پسرشان در سوگ [+عکس]

بازنشر محتوای شبکه های اجتماعی صرفاً به منظور اطلاع رسانی منتشر می شود و نظرات بیان شده در آن لزوماً منعکس کننده نظر بازیگرها رسانه نیست.

محتوای افشای رابطه غیراخلاقی محمدرضا شاه و گوگوش [+تصاویر] اولین بار در سایت بازیگرها نوشته شد: فیلم، بازی و هنر. – بازیگرها – سینما، بازی و هنر – رسانه تخصصی سینما، بازی و هنر – https://bazigarha.com/

Teknede tatil keyfi için SuperTekne.com'dan Göcek Tekne Kiralama hizmeti alabilirsiniz. Göcek Yat Kiralama, İstanbul Tekne Kiralama hizmetlerini en iyi hizmet ve uygun fiyat ile vermektedir. Hair Transplant Istanbul, DHI Hair Transplant Regal Dent provides dental implants, smile design, porcelain and zircon dental veneers and hollywood smile dental services in Istanbul.You can contact Regal Dent fo Dental Implant Istanbul, Hollywood Smile Istanbul and Porcelain Laminate Veneers.