ایمپلنت دندان در کلینیک جنت آباد مرکزی

images 1720272917 66894815ae17f

 

گاهی ممکن است یک یا چند دندان ما بنا به هر علتی کاملا از دست برود. برای رفع این عارضه، بهترین گزینه ایمپلنت دندان می باشد. چرا که وقتی دندانی از ما خراب شود؛ همراه با آن اعتماد به نفسمان نیز کم می شود. اگر به دنبال ایمپلنت دندان با کیفیت در غرب تهران هستید با ما همراه باشید.

ساکنین مناطق جنت آباد مرکزی می توانند برای بهره مندی از خدمات ایمپلنت در غرب تهران، جنت آباد می توانند از صفحه ( https://robindentalclinic.ir/%d8%a7%db%8c%d9%85%d9%be%d9%84%d9%86%d8%aa-%d8%af%d8%b1-%d8%ac%d9%86%d8%aa-%d8%a2%d8%a8%d8%a7%d8%af/ ) دیدن فرمایند.

به گونه ای که کمتر در جمع حاضر می شویم. اما برای رفع مشکل از دست رفتن اعتماد به نفس می توان از روش های درمانی مختلف استفاده کرد. این فرآیند سبب می گردد که هم زیبایی ظاهری باری دیگر به چهره ما بازگردد و هم به درمان مشکل دندانپزشکی ما کمک می کند. از طرفی دیگر از پیشرفت عفونت و بیماری در دهان و دندان ما جلوگیری می کند. چون ممکن است عفونت موجود در یک دندان به سایر دندان های ما هم سرایت کند. بهترین راه درمان در چنین مواقع حساسی، ایمپلنت دندان می باشد که در ادامه بیشتر در مورد این روش و مراحل آن پرداخته می شود.

ایمپلنت دندان چیست؟

ایمپلنت دندان ( dental implant ) ، بهترین گزینه برای جایگزینی دندان مصنوعی است. در واقع اگر دندان های شما خراب و پوسیده باشند؛ از دو روش دندان مصنوعی یا جایگزینی آن با ایمپلنت می توانید استفاده کنید. ایمپلنت یک درمان دندانپزشکی کاملا استاندارد و بهینه ای است که شما به واسطه آن می توانید مشکل خالی بودن دندان یا دندان های خود را برطرف کنید. منظور از ایمپلنت دندان، میله کوچک پیچی شکلی است که جراح دندانپزشک آن را درون استخوان فک بیماران خود فرو می کند. این میله به استخوان اطراف دهان فرد بیمار جوش می خورد تا در نهایت آماده قرارگیری تاج مصنوعی دندان گردد. در این روش می توان اذعان داشت که منظور از ایمپلنت، همان ریشه دندان و منظور از روکش دندان همان تاج دندان می باشد. شما با ایمپلنت دیگر نیازی به تکیه برای دندان های خود نخواهید داشت. چون این میله درون استخوان فک، به راحتی ثابت می ماند. پس می توانید از ایمپلنت دندان به عنوان یک روش درمانی استفاده کنید.

آشنایی با مهمترین مراحل ایمپلنت دندان در جنت آباد مرکزی

ساکنین منطقه جنت آباد مرکزی که نیاز به ایمپلنت دندان داشته باشند؛ می بایست قبل از این عمل جراحی، اقداماتی را انجام دهند. از جمله: مراجعه به یک دندانپزشک متخصص، مشاوره در این زمینه، دریافت عکس های رادیوگرافی و بررسی آن توسط دندانپزشک، کشیدن دندان خراب و از دست رفته که در نهایت با انجام عمل جراحی و کاشت ایمپلنت همراه می گردد. پس از مراقبت های لازم پیش از عمل کاشت ایمپلنت دندان در جنت آباد مرکزی و پس از آماده شدن بیمار، دندانپزشک متخصص اقدام به انجام مراحل زیر می کند:

مراحل ایمپلنت دندان

 • بررسی وضعیت دهان و دندان بیمار توسط پزشک برای انتخاب بهترین روش درمانی برای وی
 • قرارگیری پایه فلزی در استخوان فک بیمار با عمل جراحی کاشت ایمپلنت که به استخوان فک پیوند خورده می شود.
 • قالب گیری دندان و ساخت روکش برای آن پس از گذشت مدت زمانی از کاشت ایمپلنت که توسط دندانپزشک متخصص انجام می گیرد. البته دندانپزشک فرآیند ساخت و تهیه را به لابراتوار تخصصی ارجاع می دهد تا به خوبی روکش دندان مناسب دندان شما قالب گیری شود.
 • قراردهی روکش دندان ایمپلنت شده که در این مرحله روی پایه ایمپلنت قرار می گیرد. این روکش با استفاده از چسب روی ایمپلنت قرار داده می شود که در این مرحله، موقت خواهند بود. پس از بررسی علائم و عوارض ایمپلنت دندان شامل: التهاب، تورم و عفونت در نهایت می توان چسب موقت را برداشت.

بنابراین می بایست هر یک از این مراحل ایمپلنت دندان در جنت آباد مرکزی زیر دندانپزشک های متخصص به خوبی انجام شود.

بیشتر بخوانید» لمینت دندان در جنت آباد

مهمترین مزایای ایمپلنت دندان

اگر شما هم به عنوان ساکنین منطقه جنت آباد مرکزی و اطراف آن می خواهید از خدمات ایمپلنت دندان بهره مند شوید؛ بایستی در این راستا تحقیق کنید. یکی از نکاتی که می توانید در این زمینه آن را مورد بررسی و کاوش قرار دهید؛ مزایا و معایب ایمپلنت می باشد. با توجه به مزایای بسیار ایمپلنت دندان در ادامه به مهمترین مزایای آن پرداخته می شود که عبارتند از:

 • روش استاندارد جایگزین دندان خالی
 • بهترین روش برای بازسازی استخوان فک
 • بهبود در عملکرد جویدن غذا بدون هیچ گونه محدودیت
 • جنبه زیبایی ظاهری داشتن
 • حفظ ساختار فک و صورت
 • ثابت بودن ایمپلنت
 • عدم نیاز به خارج کردن پروتز از دهان در این روش
 • عدم نیاز به تراشیدن دندان های سالم اطراف دندان خالی آسیب دیده
 • ظاهری شبیه به دندان طبیعی
 • احساس راحتی داشتن به هنگام تناول غذا و صحبت کردن
 • استحکام فک و دندان
 • طول عمر مفید بالا
 • ضریب موفقیت بسیار بالا
 • و…

بدین ترتیب شما می توانید از خدمات ایمپلنت دندان در جنت آباد مرکزی نهایت بهره را ببرید و از تمامی این مزایا استفاده کنید و با لذت تمام لبخند بزنید و زندگی کنید. بهترین مرکز برای بهره مندی از این مزایا کلینیک جنت آباد می باشد.

Teknede tatil keyfi için SuperTekne.com'dan Göcek Tekne Kiralama hizmeti alabilirsiniz. Göcek Yat Kiralama, İstanbul Tekne Kiralama hizmetlerini en iyi hizmet ve uygun fiyat ile vermektedir. Hair Transplant Istanbul, DHI Hair Transplant Regal Dent provides dental implants, smile design, porcelain and zircon dental veneers and hollywood smile dental services in Istanbul.You can contact Regal Dent fo Dental Implant Istanbul, Hollywood Smile Istanbul and Porcelain Laminate Veneers.