بازیگران سریال عزیز | معرفی هنرپیشه های عزیز | اندلرن

بازیگران سریال عزیز / هنرپیشه‌های aziz

در این مقاله به معرفی بازیگران سریال عزیز و همچنین بیوگرافی کوتاهی از هنرپیشه‌های عزیز سریال جدید ترکیه ای پرداخت. اگر از عاشقان این سریال ترکی جدید با معرفی بازیگران سریال aziz همراه ویاة هستید.

. داستان در سال 1934 در آنتاکیا می گذرد. در آن زمان، آنتاکیا تحت اشغال فرانسه بود. عزیز پایدار مرد جوانی است که از خانواده ای ثروتمند پایدار می آید. خانواده او تنها و بزرگترین فروشگاه فرش در آنتاکیا را دارند.

عزیز مردی قوی، متقاعد و سرسخت است که یک فرش فروش خوش آتیه است. او با خوشحالی همراه با پدر و عمویش در فرش فروشی آنها کار می کند. عزیزم با توجه به اینکه مردم محلی از فقر و ظلم می برند، زندگی شادی دارد. او آرزو دارد با معشوقش دیلروبا که از 10 سال عاشق او ازدواج کند. با این حال، زندگی عزیز در یک روز زیر و رو می شود.

معرفی بازیگران سریال عزیز

در ادامه با اسامی بازیگران سریال عزیز ترکی و معرفی هنرپیشه‌های عزیز همراه ما باشید.

مراد یلدریم (مورات ییلدیریم) در نقش عزیز پایدار

یلدریم از بازیگران سریال ترکی عزیز در مورخ 13 آوریل 1979 در قونیه ترکیه به دنیا آمد. او بازیگر و نویسنده ای است که با بازی سکوت (2012)، Gecenin Kraliçesi (2016) و کریمه (2014) شناخته شده است. وی از 25 دسامبر 2016 با ایمان آلبانی ازدواج کرده است.او قبلا با بورچین ترزی اوغلو ازددو . مراد یلدریم در سریال عزیز نقش عزیز پایدار را بر عهده دارد.

بیشتر بخوانید: معرفی بازیگران سریال همه چیز درباره ازدواج

دالما سونمز (داملا سونمز) در نقش دلربا در سریال عزیز

بازیگران سریال aziz / بازیگران سریال عزیز ترکی

داملا سونمز از بازیگران سریال aziz در استانبول ترکیه به دنیا آمد. زبان مادری او ترکی است و به زبان های انگلیسی و فرانسوی مسلط است. سینما از زمان کودکی بزرگترین عشق او بوده است. او یک بازیگر برنده جایزه بین المللی است. او نامزدی برای در Bornova Bornova (2009) دریافت جایزه پرتقال طلایی آنتالیا، جشنواره فیلم زنانه جاروب پرنده آنکارا و جایزه تئاتر و فیلم صدری آلیسیک را دریافت کرد. او همچنین برای بازی در فیلم Mahpeyker – Kösem Sultan (2010) نامزد جایزه استعدادهای جوان در جوایش فلکم Yes.

سونمز اولین فیلم خود را در Kampüste çiplak Ayaklar (2009) انجام داد، که به سرعت با بازی جایزه در Bornova Bornava (2009) که در آن نقش یک دختر گیج و عین حال بی رحم با الهام از بانوی بانوی از بازی کرد، انجام شد. دنبال شد. او نقش کارگر جوان محافظه کار را در _çakal (2010) _ بازی کرد برای کارش به عنوان سلطان عثمانی در Mahpeyker – Kösem Sultan (2010) نامزد شد. سونمز سپس در آخرین توقف: کورتولوس (2012) نقش یک آزار دیده را بازی کرد همه چیز را به دست خودش می‌گیرد.

او با بازی در سریال ترکی چوکور نیز دوباره بر زبان ها افتاد. داملا نقش دلربا در سریال عزیز که معشوقه عزیز پایدار است را برعهده دارد.

بیشتر بخوانید: معرفی سریال ترکی با موضوع ازدواج اجباری

سیمای بارلاس (سیمای بارلاس) بازیگر نقشش افنان در سریال عزیز

اسامی بازیگران سریال عزیز / بیوگرافی بازیگران سریال عزیز

در بیوگرافی در سریال عزیز باید گفت که سیمای بارلاس در 7 می 1999 در استانبول ترکیه دنیا آمد. او از سریال عزیز ترکی است که برای آریزا (2020) ، دیجیتال (2022) و زالم استانبول (2019) شناخته شده است. سیمای بارلاس بازیگر نقش افنان در سریال ترکی عزیز است.

بیشتر بخوانید: هنرپیشه های ونزدی | معرفی بازیگران سریال ونزدی

گون مورات آکپینار (گونف مورات آکپینار) در نقش آدم پایدار

بازيگران سريال تركي عزيز / بيوگرافي افنان در سريال عزيز

گوون آکپینار در 25 نوامبر 1988 در شهر اردهان ترکیه به دنیا آمد. شناخته شده است. او از بازیگران سریال عزیز ترکی در نقش آدم پایدار است.

بیشتر بخوانید: هنرپیشه‌های آکوامن ۲ | 2023

سوزان کاردس (سوزان کاردس) در نقش آذیمه

زمان پخش سریال عزیز / بیوگرافی جانان در سریال عزیز

. او یک هنرپیشه است که با فرش‌سواری جادویی (2005)، جادوگر (2006) و سکسنلر (2012) شناخته می‌شود.

بیشتر بخوانید: فیلم‌ها و نمایش تلویزیونی سلمان خان

فیرات تانیس (فیرات تانیس) در نقش

بازیگران فیلم عزیز / دلربا در سریال عزیز / سریال ترکی عزیز چند قسمت است

او از سریال عزیز است که در سال 1998 از گروه کنسرواتوار دولتی دانشگاه استانبول فارغ التحصیل التحصیل. بین سالهای 1998 تا 2001 در نمایش تئاترهای شهر شهرداری کلانشهر استانبول صلح ارسطوفان، رومئو و ژولیت شکسپیر، ویتزک از گئورگ بوشنر و هرکس عینی باهچده (بسار سابونجو سابونجو سابونجو سابونجو باده بادهجوچونچو سابونجو

بین سال‌های 2006 تا 2009 با شرکت تئاتر Oyun Atolyesi، او در پتروسیو در رام کردن مرد زیرک (W. Shakespeare) بازی کرد و جایزه بهترین بازیگر مرد را در سال 2007 در جوایز تئاتر جوایز جوایز جوایز جوایز جواز در بعدها در تستوسترون تستوسترون (آندری سارامونوویچ) با خود کورنل برنده جایزه اسماعیل دانبولو در 2009 شد.

او بازیگران فیلم عزیز و آهنگساز است که برای Bir Zamanlar Anadolu’da (2011)، Sir cocuklari (2002) و Dilber’in sekiz günü (2008) شن٪ششدناش.

بیشتر بخوانید: معرفی هنرپیشه‌های ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت

ارن هاجیسالیهاوغلو (eren hacisalihoglu) در نقش کنان

بازیگر نقش عزیز در سریال ترکی عزیز / بیوگرافی افنان در سریال عزیز

Eren Hacisalihoglu در 5 ژوئن 1986 در ترابزون ترکیه به دنیا آمد. شناخته شده است. آرن از هنرپیشه‌های عزیز است که نقش کنان را بر عهده گرفته است.

بیشتر بخوانید: بازیگران سریال عشق منطق انتقام

مرال چتین کایا (مرال چتینکایا) در نقش هاتیک آنا

افنان در سریال عزیز / عکس بازیگران سریال عزیز

مرال چتینکایا از بازیگران فیلم عزیز در 5 مارس 1945 در بورسا ترکیه به دنیا آمد. شناخته شده است.

بیشتر بخوانید: بازیگران سریال خواهران و برادران

فسون دمیرل (فسون دمیرل) در نقش نیگار پایدار

بازیگران سریال ترکی عزیز / بازیگران فیلم عزیز پایدار

فوسون دمیرل که در سال 1958 در آنکارا به دنیا آمد. فعالیت حرفه ای او در صحنه تئاتر در سال 1980 در تئاتر برلین به سرپرستی واسیف گورن شد و در بازگشت به ترکیه در سال 1982 برای تئاترهای دوستلار، Devekusu و Dormen کار کرد. در حالی که به بازیگری برای صحنه ادامه داد، در سال 1984 به سینما راه یافت. او از آن زمان فیلم در بیش از 25 فیلم سینمایی و همچنین درام تلویزیون تلویزیونی بازی. او علاوه بر بازیگری، نمایشنامه ای از ایتالیایی ترکی ترجمه کرده است که جمله آنها آثاری از داریو فو و رامه است. او از بازیگران سریال عزیز است که نقش نیگار را برعهده دارد.

بیشتر بخوانید: بررسی و معرفی بازیگران سریال چشم چران عمارت (Yalı Çapkını)

الیف سونمز (الیف سونمز) در نقش مقصوده پایدار

بیوگرافی بازیگران سریال ترکی عزیز / سریال عزیز چند قسمت

الیف سونمز نیز از هنرپیشه‌های عزیز در سال 1980 در استانبول ترکیه به دنیا آمد. او یک هنرپیشه است که برای فیلم های عاصی (2007)، پسر (2012) و کارادایی (2012) شناخته شده اسده .

بیشتر بخوانید: هنرپیشه های کورولوش عثمان | معرفی بازیگران سریال قیام عثمان

سخن پایانی هنرپیشه های عزیز

در این اندلرن به معرفی بازیگران سریال عزیز و همچنین بررسی دیگر ها و بیوگرافی کوتاهی از بازیگران سریال عزیز پرداختیم. به نظر شما بازی کدام یک از بازیگران سریال ترکی عزیز بهتر از بقیه بود. آیا بازیگر دیگری نیز می تواند لیست اسامی بازیگران سریال عزیز جای بگیرد. نظرات خودتان را درباره سریال عزیز با ما درمیان بگذارید.