بازیگر هلال بن نافع در سریال عشق کوفی کیست؟ بیوگرافی سعید شریف

در این بخش از بازیگرها بازیگر نقش هلال بن نافی در سریال عشق کوفی کیست؟ بیوگرافی سعید شریف برای شما مطلبی می آوریم با ما همراه باشید.

بازیگر هلال در سریال عشق کوفی کیست؟

سعید شریف در سریال عشق کوفی نقش هلال را بازی می کند.

سعید شریف
سعید شریف

بیوگرافی سعید شریف

سعید شریف بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون متولد 1360 است.

بیشتر بخوانید:

سریال عشق کوفی درباره چیست؟ ارزش دیدن دارد؟

سعید شریف بازیگری است که کار خود را از صحنه تئاتر آغاز کرد و با بازی های خوب خود توانست نام خود را در بین اهالی تئاتر مطرح کند. او تجربه کار در سینما و تلویزیون و شبکه نمایش خانگی را دارد.

فیلم ناکوک از آثار شریف است. این فیلم به کارگردانی امیر پورکیان در سال 1394 ساخته شده است و درباره نوجوانی به نام آرش است که به تازگی از اعتیاد به مواد مخدر خارج شده و با مادرش زندگی می کند، در یک کافه با دوستی که از برادرش به او نزدیکتر است کار می کند. پدر آرش که مدت ها پیش از ایران فرار کرده و با پسرش به صورت آنلاین ارتباط برقرار کرده، به ایران بازخواهد گشت، اما یک مشکل جدید و فضای ملتهب به وجود آمده است.

بیوگرافی سعید شریف
بیوگرافی سعید شریف

سریال ششم شخص محصول 1390 از دیگر آثار سعید شریف است. این سریال به کارگردانی بهمن گودرزی درباره قتل پدر یک سرگرد نیروی انتظامی است. این بزرگ به برادر همسرش به نام داوود مشکوک شده و او را دستگیر می کند. این دستگیری باعث می شود داوود رازهای دیگری را فاش کند…

سریال آخرین بازی ساخته حسین سهیلی زاده در سال 1392 یکی از آثار سعید شریف است. این سریال درباره قباد جوان و جاه طلبی است که وارد باشگاه فوتبال می شود اما خیلی ها قصد دارند او را از باشگاه بیرون کنند.

سعید شریف در سریال یاغی نیز بازی کرده است. او در این سریال پرطرفدار نقش عموی ابرا را بازی می کرد که اصرار داشت ابرا به آلمان برود و مانع بزرگی بر سر راه جاوید و دختر مورد علاقه اش بود. اگر یادتان باشد وقتی جاوید و ابرا با هم به شمال فرار کردند، عموی ابرا او را آنجا پیدا کرد و جاوید را کتک زد.

سریال عشق کوفی یک سریال نمایشی مناسب ایام محرم است که از شبکه سه سیما پخش می شود و سعید شریف در عشق کوفی نقش هلال را بازی می کند.

هلال یکی از نقش های اصلی سریال عشق کوفی است که سعید شریف به خوبی از پس آن برآمده است. بازی در سریال های تاریخی کار سختی است اما شریف نشان داده هنرمندی ماهر و توانا است.

هلال کماندار جوانی از خانواده علوی است که عاشق دختری به نام نائله با بازی شبنم می شود، اما عشق بین آنها ماجراهای زیادی دارد.

نوشته بازیگر نقش هلال بن نافع در سریال عشق کوفی؟ بیوگرافی سعید شریف اولین بار در سایت بازیگرها. ظاهر شد.