بهترین انیمه های کمدی و اکشن در سال ۲۰۲۳ و تمام دوران – اندلرن

مطلب بهترین انیمه های کمدی و اکشن در سال 2023 و تمام دوران برای اولین بار در وب سایت اندلرن – فیلم، بازی و هنر نوشته شده است. – اندلرن – فیلم، بازی و هنر – رسانه تخصصی فیلم، بازی و هنر – https://andlearn.ir/

ژانر اکشن کمدی در انیمه دارای محبوبیت بسیار زیادی می‌باشد. در ادامه با اندلرن بمانید تا با بهترین انیمه های اکشن کمدی آشنا شوید.

بهترین انیمه های اکشن خنده دار

انیمه، و مخصوصا انیمه‌های کمدی و اکشن یک رسانه سرگرمی می‌باشد که برای بیش از 50 سال مخاطبان را در تلویزیون شگفت زده کرده است و همچنان به فراتر رفتن از مرزها و فراتر از انتظارات برای آنچه در صنعت انیمیشن امکان پذیر است ادامه می‌دهد.

ژانرهای انیمه بسیار زیادی وجود دارد که به سریال‌ها اجازه می‌دهد هم اکثر طرفدارها و هم گروه‌های خاص مردم را سرگرم کند. اما ژانر جذاب اکشن و کمدی، جز محبوب‌ترین‌ها می‌باشد. در سال 2023 نیز قرار است انیمه‌های جذاب اکشن و کمدی زیادی منتشر شود.

مقالات مکمل:

بهترین انیمه های 2023 + [تاریخ اکران و تریلر]

بهترین انیمیشن های 2023 + [تاریخ اکران، تریلر و دسته‌بندی ژانر]

بهترین انیمه های اکشن کمدی

 • بهترین انیمه‌های اکشن کمدی تمام دوران
  • Bobobo-bo Bo-bobo
  • Gintama
  • Samurai Flamenco
  • Dragon Ball Z
  • My Hero Academia
  • Assassination Classroom
  • The Disastrous Life Of Saiki K
  • The Devil Is A Part Timer
  • Mob Psycho 100
 • بهترین انیمه‌های اکشن کمدی 2023
  • One Punch Man Season 3
  • Jujutsu Kaisen Season 2
  • Ranking of Kings: Treasure Chest of Courage
  • Konosuba Season 3
بهترین انیمه های اکشن کمدی
بهترین انیمه های اکشن کمدی

انیمه‌های زیادی در یک ژانر محبوب وجود دارد، اما برخی از معتبرترین انیمه‌ها اثراتی هستند که ژانرهای کاملاً متفاوت، مانند کمدی و اکشن را با دقت متعادل می‌کنند.

مخاطبانی که نمی‌توانند تصمیم بگیرند داستانی اکشن یا خنده‌دار می‌خواهند، می‌توانند از این لیست یک انیمه‌ای که به خوبی این دو ژانر را ترکیب کرده است انتخاب کنند. پس اگر می‌خواهید با بهترین انیمه اکشن کمدی آشنا شوید، در ادامه با ما همراه باشید تا به معرفی محبوب ترین انیمه های اکشن کمدی بپردازیم.

Bobobo-bo Bo-bobo

بهترین انیمه های اکشن کمدی
بهترین انیمه های اکشن کمدی

در دنیایی آینده نگر، امپراتوری Maruhage یک سازمان شرورانه است که می‌خواهد موهای همه و در نتیجه آزادی آنها را بدزدد. اما مردی شجاع با آفروی طلا و موهای دماغ فولادی در برابر ظلم آنها می‌ایستد. Bobobo-bo Bo-bobo که در روش‌های مو آموزش دیده است، نوجوانی به نام Beauty را از غرغرهای امپراتوری Maruhage نجات می‌دهد.

آنها با هم سفری را برای شکست دادن امپراتور تسورو تسورولینا چهارم آغاز می‌کنند. همانطور که بوبوبو در طول راه با دوستان جدیدی ملاقات می‌کند و با دشمنان خود می‌جنگد، او نیز تلاش خود را برای نجات تمام موهای جهان آغاز می‌کند! Bobobo-bo Bo-bobo، ماجراجویی عجیب و کمدی را شرح می‌دهد که در آن بوبوبو و همراهانش با انواع شرورها در امپراتوری Maruhage مبارزه می‌کنند و در تمام این مدت یک ماجراجویی سرگرم کننده و هیجان انگیز دارند.

Gintama

بهترین انیمه های اکشن کمدی
بهترین انیمه های اکشن کمدی

ادو شهری است که در سراسر کشور نشاط و جاه طلبی سامورایی‌ها را در خود جای داده است. با این حال، پس از تسلیم شدن ژاپن فئودالی به بیگانگان قدرتمند معروف به “آمانتو”، این آرزوها اکنون دست نیافتنی به نظر می‌رسد. با بازسازی حکومت شوگانی که زمانی پرنفوذ بود، قانون جدیدی تصویب شد که فوراً همه شمشیرها را در ملاء عام ممنوع می کند.

اینجاست که گینتوکی ساکاتا وارد می‌شود، مردی با موهای نقره‌ای عجیب و غریب که همیشه یک شمشیر چوبی را با خود حمل می‌کند و با وجود ممنوعیت، عنوان خود به عنوان یک سامورایی را حفظ می‌کند. به عنوان بنیانگذار Yorozuya، یک تجارت کوچک برای مشاغل عجیب و غریب، Gintoki اغلب برای کمک به افراد دیگر تلاش می‌کند – البته معمولاً به روش‌های نسبتاً عجیب و غیرقابل پیش بینی.

با کمک شینپاچی شیمورا، پسری با عینک که ظاهراً در تلاش است تا راه سامورایی‌ها را یاد یگیرد. کاگورا، دختری با قدرت مافوق بشر و اشتهای بی‌پایان قدرت. و ساداهارو، سگ خانگی غول پیکرشان که عاشق گاز گرفتن سر مردم است، یوروزویا در دنیای همیشه در حال تغییر ادو با هر چیزی از خانواده سلطنتی بیگانه گرفته تا درگیری با باندهای محلی روبرو می‌شوند. حضور این انیمه در فهرست بهترین انیمه ها با ژانر اکشن و کمدی یک اولویت برای ما بود.

Samurai Flamenco

بهترین انیمه های اکشن کمدی
بهترین انیمه های اکشن کمدی

“یک قهرمان هرگز تسلیم نمی‌شود، هرگز پنهان نمی‌شود، هرگز شکست نمی‌خورد و هرگز شر را نمی‌پذیرد!”

ماسایوشی هازاما با اعتقاد به این کلمات، از کودکی به نمایش‌های ابرقهرمانی علاقه داشته است. او روزها به عنوان یک مدل معروف کار می‌کند و در شب تبدیل به قهرمان شجاع سامورایی فلامنکو می‌شود. او که تنها با لباس ابرقهرمانی خود مسلح است، به دنبال اجرای عدالت در شهر می‌باشد و با هر کسی که سعی در زیر پا گذاشتن قانون دارد، روبرو می‌شود؛ حتی نوجوانان شورشی و افرادی که در خیابان زباله می‌ریزند.

بازی‌های قهرمانانه ماسایوشی بعدها توجه عموم را به خود جلب کرد و منجر به کشف سرنوشت‌ساز هویت او توسط پلیسی با نام هیدنوری گوتو شد. اگرچه در ابتدا به ماسایوشی می‌گوید که فعالیت‌های جنایت‌آمیز را به پلیس بسپارد، اما گوتو در نهایت به او و به بازی‌های عجیبش می‌پیوندد.

با این حال، همه چیز به زودی از جلوگیری از زباله و دزدی‌های کوچک به ماجراهای عجیب و غریب که حتی سرنوشت جهان را درگیر می‌کند، تبدیل می‌شود. ماسایوشی و گوتو به همراه رفقای تازه یافته خود وارد نبردی با جهان و خودشان می‌شوند تا معنای واقعی قهرمان بودن را بیابند، با یا بدون قدرت‌های ماورایی.

Dragon Ball Z

بهترین انیمه های اکشن کمدی
بهترین انیمه های اکشن کمدی

در انیمه محبوب دراگون بال (بهترین انیمه های شبیه دراگون بال)، گوکو پسر جوانی است که به تنهایی در جنگل زندگی می‌کند. تا زمانی که دختری به نام بولما در جستجوی مجموعه‌ای از اشیاء جادویی به نام “توپ‌های اژدها” با او برخورد می‌کند. از آنجایی که گفته می‌شود این توپ‌ها یک آرزو را به هر کسی که هر هفت توپ را جمع آوری کند برآورده می‌کند، بولما امیدوار است که هر هفت توپ را بدست آورد و آرزوی یک دوست خوب خود را برآورده کند.

گوکو یک گوی اژدها را در اختیار دارد، اما از جدایی از آن امتناع می‌کند، بنابراین بولما با او قراری می‌بندد: اگر به او اجازه دهد قدرت توپ اژدها را قرض بگیرد، گوکو می‌تواند به سفر بولما بپیوندد. اما آنها به تنهایی به این سفر نمی‌روند. در این راه، آنها با شاگرد قدیمی موتن روشی، کوریرین ملاقات می‌کنند، که گوکو با او تمرین می‌کند تا برای مسابقات جهانی هنرهای رزمی به یک مبارز قوی‌تر تبدیل شود. با این حال، همه چیز مانند یک بازی نیست.

توانایی تحقق بخشیدن به هر آرزویی بسیار قدرتمند است، و دیگرانی هستند که آرزوهای بسیار شرورانه‌ای دارند. برای جلوگیری از کسانی که سعی می‌کنند از این قدرت افسانه‌ای سوء استفاده کنند، آنها آموزش می‌بینند تا جنگجویان قوی‌تری شوند و از نیروی تازه یافته خود برای کمک به افراد اطراف خود در طول مسیر استفاده می‌کنند. انیمه طولانی دراگون بال یکی از جذاب ترین انیمه های اکشن کمدی است.

My Hero Academia

بهترین انیمه های اکشن کمدی
بهترین انیمه های اکشن کمدی

در انیمه My Hero Academia، ظهور “Quirk”ها، ابرقدرت‌های تازه کشف شده در انسان‌ها، در طول سال‌ها به طور پیوسته در حال افزایش بوده است، به طوری که 80 درصد از بشریت دارای توانایی‌های مختلفی از دستکاری عناصر تا تغییر شکل هستند. این امر بقیه جهان را کاملاً ناتوان می‌کند و ایزوکو میدوریا یکی از این افراد است.

این دانش‌آموز راهنماییاز کودکی این آرزو را داشت که یک قهرمان باشد. سرنوشت ناعادلانه ایزوکو باعث می‌شود تا او قهرمانان را تحسین کند و هر زمان که بتواند از آنها چیزی یاد بگیرد. اما به نظر می‌رسد که خواسته او ثمره‌ای به بار آورده است: ایزوکو با قهرمان شماره یک و الگوی شخصی خود، All Might ملاقات می‌کند. توانایی آل مایت یک توانایی منحصر به فرد است که می‌توان آن را به ارث برد و او ایزوکو را به عنوان جانشین خود انتخاب کرده است!

ایزوکو با تحمل ماه‌ها تمرین طاقت‌فرسا، در UA High ثبت نام می‌کند، دبیرستانی معتبر که به خاطر برنامه‌های عالی آموزش قهرمان مشهور است، و دانشجویان سال اول امسال به‌ویژه امیدوارکننده به نظر می‌رسند. ایزوکو با همکلاسی‌های عجیب اما با استعداد خود و تهدید یک سازمان شرور، به زودی متوجه می‌شود که قهرمان بودن واقعاً به چه معناست.

Assassination Classroom

بهترین انیمه های اکشن کمدی
بهترین انیمه های اکشن کمدی

با وجود اینکه این انیمه حول محور هنرهای کشتار است، Assassination Classroom دارای جوک‌های بسیار بیشتری نسبت به خونریزی واقعی می‌باشد. در میان کوه‌ها در نزدیکی مدرسه راهنمایی نخبگان کونوگیگائوکا، ساختمان کوچک متروکه‌ای قرار دارد که محل نگهداری بزهکاران و بازمانده‌های کلاس 3-E است. با نگاه تحقیر آمیز همسالان خود، به نظر می‌رسد که دانش‌آموزان این کلاس امید چندانی به پیشرفت شغلی دانشگاهی خود را ندارند. یعنی تا زمانی که دولت ملی آنها را موظف به از بین بردن بزرگترین تهدید برای سیاره خود کند: معلم جدیدشان.

پروفسور اختاپوس‌ مانند که «Koro-sensei» نامیده می‌شود، که قبلاً ماه را نابود کرده بود، اکنون زمین را تا مارس سال بعد تهدید کرده است. در پرتو ماموریت خود، دانش آموزان دریافته‌اند که کشتن معلمشان کار آسانی نیست. Koro-sensei نه تنها می‌تواند با سرعت 20 Mach حرکت کند، بلکه می‌تواند تقریباً در برابر هر سلاح زمینی مقاومت کند.

از قضا، او همچنین ثابت می‌کند که یکی از بهترین معلمانی است که کلاس 3-E تا به حال داشته است. کوروسنسی با آموزش دادن به کلاس برای برتری در تحصیلات خود به عنوان دانشجو و مهارت‌های یک قاتل، مطمئن است که نبوغ و اراده تسلیم ناپذیر دانشجویانش می‌تواند آنها را به کلاس‌های اصلی بازگرداند. از طریق آزمون و خطا، ناگیسا شیوتا، و همچنین سایر دانش‌آموزان کلاس 3-E، باید نقاط ضعف کوروسنسی را دریابند و سریع باشند، زیرا سرنوشت جهان به آن بستگی دارد.

اگرچه او بارها و بارها در معرض خونخواهی دانش آموزان با ارزش خود قرار می‌گیرد و در عین حال مجبور است از چندین سوء قصد جلوگیری کند، کوروزنسی کمدی نیروی محرکه سریال می‌باشد. او حتی در مواجهه با مرگ نیز قادر به بیان سخنان شوخ‌آمیز است و مستعد انجام اقدامات غیرطبیعی می‌باشد که گویی امری عادی است. علاوه بر این، تلاش‌های دانش آموزان برای کشتن او اغلب به موقعیت‌های خنده دار تبدیل می‌شود، به ویژه زمانی که او بتواند به راحتی از آنها فرار کند.

The Disastrous Life Of Saiki K

بهترین انیمه های اکشن کمدی
بهترین انیمه های اکشن کمدی

برای یک فرد معمولی، توانایی‌های ماورایی ممکن است یک نعمت به نظر برسد. اما برای کوسو سایکی، این کاملا دور از واقعیت می‌باشد. او که دارای طیف گسترده‌ای از توانایی‌های ماوراء طبیعی، مانند تله پاتی و دید اشعه ایکس است، این نعمت را یک نفرین می‌داند. از آنجایی که تمام ناراحتی‌هایی که قدرت‌های او ایجاد می‌کنند دائماً روی هم جمع می‌شوند، تمام هدف کوسو یک زندگی معمولی و بدون دردسر است؛ زندگی که در آن نادانی سعادت می‌باشد.

متأسفانه زندگی یک شخصیت قدرتمند به دور از سکوت است. اگرچه کوسو سعی می‌کند با مخفی نگه‌داشتن قدرت‌هایش از همکلاسی‌هایش از کانون توجه دور بماند، اما در نهایت ناخواسته توجه بسیاری از شخصیت‌های عجیب و غریب مانند ریکی نندو سر خالی و شون کایدو متوهم را به خود جلب می‌کند. کوسو که مجبور می‌شود با دیوانگی افراد اطرافش کنار بیاید، متوجه می‌شود که دستیابی به زندگی معمولی که او برای آن تلاش کرده است بسیار دشوارتر از آنچه انتظار می‌رود می‌باشد.

The Devil Is A Part Timer

بهترین انیمه های اکشن کمدی
بهترین انیمه اکشن کمدی

ارباب شیطانی، “شیطان” با ایجاد ترس در قلب انسانها شروع به فتح سرزمین Ente Isla با ارتش شیطانی گسترده خود می‌کند. با این حال، در حالی که شیطان این تلاش وحشیانه برای تصاحب قاره را آغاز می‌کند، تلاش‌های او توسط قهرمان امیلیا خنثی می‌شود و شیطان را مجبور می‌کند تا از طریق یک پورتال عقب نشینی کند و در دنیای انسان‌ها فرود آید. شیطان همراه با ژنرال وفادارش آلسیل، خود را در توکیو امروزی سرگردان می‌بیند و عهد می‌کند که به دنیای خود برگردد و سرزمین Ente Isla را تصاحب کند.

شیطان بدون قدرت در دنیایی بدون جادو، ظاهر انسانی به نام سادائو مائو را به خود می‌گیرد و شروع به کار در MgRonald’s (یک رستوران فست فود محلی) می‌کند تا زندگی خود را تامین کند. او به زودی متوجه می‌شود که هدفش از فتح انته ایسلا کافی نیست زیرا او مصمم می‌شود تبدیل به حاکم کل کره زمین شود.

Mob Psycho 100

بهترین انیمه های اکشن کمدی
محبوب ترین انیمه های اکشن کمدی

Kageyama Shigeo از Mob Psycho 100 یک دانش آموز قدرتمند کلاس هشتم است که نمی‌خواهد از قدرت خود برای توجه ناخواسته‌ای که می‌تواند برای او به ارمغان بیاورد استفاده کند. در عوض، تنها اولویت او دوستی با دختری است که او آن را دوست دارد. اما مشکلات دردسر‌ساز او را از زندگی یک نوجوان معمولی کاملا دور می‌کند.

شیگو که با نام موب نیز شناخته می‌شود، شخصیتی غیرمتعارف را به وجود می‌آورد، زیرا برخلاف سایر قهرمان‌های شونن، قدرت‌هایش او را سرگرم نمی‌کنند. به این ترتیب، رفتار مرده او شبیه سایتاما از انیمه One Punch Man است. در واقع، Mob Psycho 100 و One Punch Man هر دو اثر نویسنده وب کامیک، ONE می‌باشد.

در ظاهر، Mob Psycho 100 ممکن است انیمه دیگری با یک قهرمان قدرتمند و مبارزات شدید به نظر برسد، اما عناصر لذت‌بخش بسیاری را در خود دارد. Mob Psycho 100 دارای برند نمادین کمدی عجیب و غریب ONE است. شخصیت‌های غیر از Mob همگی پر سر و صدا هستند و شکست قریب‌الوقوع Mob از آنها را بسیار رضایت‌بخش‌تر می‌کنند. با توجه به اینکه فصل سوم به زودی منتشر می‌شود، طرفداران برای بازگشت این انیمه اکشن-کمدی هیجان زده هستند.

یک نمونه عالی از یک شخصیت جالب، رئیس او در محل کار و “استاد” ریگن آراتاکا است، یک کلاهبردار کاریزماتیک که هر زمان که به صفحه نمایش می‌آید بی‌نهایت سرگرم کننده است. او به‌خاطر حرکات ویژه‌اش، که معمولاً شامل نمک می‌باشد، شهرت دارد و علاقه‌مند است دیگران را با سرگرم‌کننده‌ترین راه‌ها گمراه کند. شخصیت گوشه گیر موب و استفاده درست انیمه از طنز گَگ نیز بسیار لذت بخش است.

One Punch Man

بهترین انیمه های اکشن کمدی
بهترین انیمه های اکشن کمدی

در حالی که سریال‌های انیمه اغلب شخصیت‌های مافوق بشری را تجلیل می‌کنند، One-Punch Man (بهترین انیمه های مشابه مرد تک مشتی) به زیرژانری تعلق دارد که به دنبال تقلید از چنین ابرقهرمان‌هایی است. شخصیت اصلی این انیمه سایتما (چرا سایتاما قوی ترین شخصیت انیمه است؟) می‌باشد، فردی بسیار قدرتمند که می‌تواند تنها با یک مشت بر دشمنان خود پیروز شود. این قدرت شدید زندگی او را بی‌روح می‌کند و برخلاف دیگر همتایان قهرمان خود به ندرت علاقه‌ای به افزایش محبوبیت خود نشان می‌دهد.

این ناراحتی‌های کوچک بخش بزرگی از چیزی است که مرد تک مشتی را بسیار سرگرم کننده برای تماشا می‌کند. به عنوان مثال، سایتاما ممکن است آنقدر قوی باشد که بتواند یک غول را از پا در بیاورد، اما او هنوز در کشتن یک پشه معمولی مشکل دارد.

او در چنین لحظاتی به راحتی آزرده می‌شود و واکنش‌های اغراق‌آمیز او به مشکلات معمولی، رویکرد بی حوصله او را به نبرد جبران می‌کند. علاوه بر این، او هر زمان که در لحظات جدی ظاهر می‌شود، تضاد شدیدی را در خلق و خوی ارائه می‌دهد، که دیگران را شگفت زده می‌کند و بینندگان را سرگرم نگه می‌دارد. انیمه وان پانچ من یکی از بهترین انیمه های اکشن خنده دار است.

Jujutsu Kaisen Season 2

بهترین انیمه های 2023 که قبل از مرگ باید دید
بهترین انیمه های اکشن کمدی

جوجوتسو کایسن (قوی ترین شخصیت های انیمه جوجوتسو کایسن) دنیای انیمه را در برگرفته است. اقتباس از مانگای تحسین شده گگه آکمی برای استودیو ماپا (بهترین انیمه های استودیو mappa در سال 2023 و تمام دوران) کار بزرگی بود، زیرا این مجموعه طرفداران وفاداری دارد که هرگز چیزی کمتر از کامل را نمی‌پذیرند.

خوشبختانه، استودیو ماپا با ایجاد موفقیت‌آمیز سیستم قدرت منحصربه‌فرد مانگا، متعادل‌سازی ظرافت انیمه با نقل قول‌های خنده‌دار و روشن‌فکر، و داشتن گروهی متنوع از شخصیت‌های دوست‌داشتنی، اثری فراتر از انتظارات اکثر طرفداران را تولید کرد. بدون شک، طرفداران انیمه برای فصل دوم این سریال که قرار است در سال 2023 به نمایش درآید بسیار هیجان زده هستند.

محیط عرفانی جوجوتسو کایسن داستان یوجی ایتادوری، دانش آموز دبیرستانی را روایت می‌کند که با انگشت شیطان سوکونا نفرین شده است. گوجو ساتورو، معلم او نیز در این انیمه نقش بسزایی دارد. این انیمه یکی از بهترین انیمه های جدید در سال 2023 می‌باشد.

Ranking of Kings: Treasure Chest of Courage

بهترین انیمه های 2023
بهترین انیمه های اکشن کمدی

یکی از محبوب ترین انیمه های فانتزی حال حاضر که قرار است در سال 2023 با نام Ranking of Kings: Treasure Chest of Courage به عنوان فصل دوم منتشر شود. انیمه رتبه بندی پادشاهان، سیستم رتبه بندی سلسله مراتبی را معرفی می‌کند که در آن پادشاهان جهان به ترتیب قدرت و رفاه رتبه بندی می‌شوند.

بوجی، قهرمان داستان و اولین شاهزاده پادشاهی قلمرو Bosse، رویای تبدیل شدن به پادشاه شماره یک در جهان را دارد، اگرچه چالش‌های زیادی در مسیرش قرار دارد. او ناشنوا و کوچکتر از حد معمول به دنیا آمد در حالی که والدینش غول پیکر هستند.

Konosuba Season 3

بهترین انیمه های 2023
بهترین انیمه های اکشن کمدی

داستان این انیمه پیرامون زندگی فردی درحال احتضار گذر می‌کند که الهه‌ای می‌خواهد او را در دنیایی دیگر زنده کند. منتظر یک الهه و یک مرد پیر که در دنیای معمولی می‌بینید نباشید. شخصیت اصلی مرد هیچ ویژگی اخلاقی که قبلتر از این دیده بودید ندارد، الهه داستان نیز هیچ شباهت به خدایان نداشته و قصد وی انحرافات است. این شخصیت ها در دیالوگ هایی کمدی با هم ارتباطی برقرار می‌کنند که باعث چاره جویی می‌شود. که با توجه به عقبه‌ی ما از این شخصیت ها بسیار جالب می‌شود.

بیشتر بخوانید:

 • بهترین انیمه کاوایی 2023 و تمام دوران
 • محبوب ترین انیمه سریالی نتفلیکس 2023 و تمام دوران
 • فانتزی ترین انیمه های تاریخی 2023 و تمام دوران
 • بهترین انیمه چینی (دونگهوا) 2023 و تمام دوران

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین انیمه های اکشن کمدی سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت اندلرن عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام اندلرن جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.

بهترین انیمه ها با ژانر اکشن و کمدی

مطلب بهترین انیمه های کمدی و اکشن در سال 2023 و تمام دوران برای اولین بار در وب سایت اندلرن – فیلم، بازی و هنر نوشته شده است. – اندلرن – فیلم، بازی و هنر – رسانه تخصصی فیلم، بازی و هنر – https://andlearn.ir/