“بیلی آیلیش” رنگ موی عجیبش را به نمایش گذاشت!

رنگ موی جدید و جنجالی بیلی آیلیش در کنسرت اخیرش!

بیلی آیلیش خواننده موفق 21 ساله بار دیگر با رنگ موی متفاوت و فانتزی خود به جنجال اخیر شبکه‌های مجازی تبدیل شده است!

بازیگرها– بیلی آیلیش خواننده مشهور آمریکایی اخیرا رنگ و مدل موی جدید خودش را در صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشته است.

به گزارش گروه ترجمه بازیگرها، بیلی آیلیش خانم خواننده جوان ظاهر جدید و متفاوتش را در صفحه اینستاگرامی خود به نمایش گذاشته است.

این خانم خواننده در حالی که ریشه‌های موهای خود را قرمز کرده است ساقه موهایش را مشکی نگه داشته است.

رنگ قرمز و مشکی موهای بیلی آیلیش تضاد زیبایی ایجاد کرده است.

بیلی در توضیح این عکس نوشت: «من را به یاد میاورید؟» مدل و رنگ مو جدید بیلی آیلیش به سرعت توجه طرفداران را به خود جلب کرده است.

این خانم خواننده به داشتن رنگ موهای عجیب و غریبش شناخته می‌شود.

بیلی برای کنسرت اخیرش یک پیراهن بسکتبال تیم شیکاگو بولز مشکی، سفید و قرمز به تن داشت. لباس او کاملا با رنگ موهای جدیدش مطابقت داشت.

خانم خواننده ظاهر خود را با چند گردنبند نقره‌ای و یک عینک آفتابی مشکی تکمیل کرد. اجرای اخیر بیلی آیلیش در جشنواره موسیقی اولاپالوزا در پارک شیکاگو بود.

ظاهر جدید بیلی آیلیش برای کنسرت اخیرش!

تغییر مدل و رنگ مو برای بیلی کار جدیدی نیست. او پیش از این ریشه‌های موهایش را سبز روشن کرده بود. او همچنین در طول سال‌ها موهای آبی، مشکی و بلوند را امتحان کرده است.

ظاهر جدید بیلی آیلیش

ماه مه گذشته، این خانم برنده گرمی با انتشار عکس‌های قدیمی و دیده نشده از خودش طرفداران را شگفت زده کرد. این عکس‌ها مربوط به دورانی است که بیلی موهایش را بلوند کرده بود.

بیلی همچنین اخیراً برای موزیک ویدیو جدید خود به نام «من برای چه ساخته‌ شده‌ام؟» به یک عروسک باربی در دنیای واقعی تبدیل شده بود.

این آهنگ جدید برای فیلم جدید باربی است که به تازگی اکران شده است. بیلی برای این موزیک ویدیو ظاهری به سبک دهه 60 میلادی با موهای بلوند کوتاه انتخاب کرده بود.

نوشته “بیلی آیلیش” رنگ موی عجیبش را به نمایش گذاشت! اولین بار در بازیگرها. پدیدار شد.

Teknede tatil keyfi için SuperTekne.com'dan Göcek Tekne Kiralama hizmeti alabilirsiniz. Göcek Yat Kiralama, İstanbul Tekne Kiralama hizmetlerini en iyi hizmet ve uygun fiyat ile vermektedir. Hair Transplant Istanbul, DHI Hair Transplant Regal Dent provides dental implants, smile design, porcelain and zircon dental veneers and hollywood smile dental services in Istanbul.You can contact Regal Dent fo Dental Implant Istanbul, Hollywood Smile Istanbul and Porcelain Laminate Veneers.