بیوگرافی بازیگران سریال ترکی Esme Man Farah با بازی Demet Ozdemir در نقش یک زن ایرانی – بازیگرها

بیوگرافی بازیگران سریال ترکی Esme Man Farah با بازی دمت اوزدمیر در نقش یک زن ایرانی اولین بار در سایت بازیگرها: سینما، بازی و هنر نوشته شد. – بازیگرها – سینما، بازی و هنر – رسانه تخصصی سینما، بازی و هنر – https://bazigarha.com/

سریال جدید دمت اوزدمیر در نقش یک زن ایرانی : بیوگرافی بازیگران سریال اسم من فرح ادامه مطلب با بازی دمت اوزدمیر و انگین آک یورک.

سریال جدید Demet Ozdemir

در نقش یک زن ایرانی

دمت در سریال «اسم من فرح است» نقش یک زن ایرانی را بازی می کند که خدمتکار یک گروه مافیایی می شود. فرح که برای زنده نگه داشتن پسر بیمارش مبارزه می کند، شاهد جنایتی است و این ماجرا زندگی او را زیر و رو می کند. انگین آکورک نقش (طاهر) یکی از اعضای مافیا و فیرات تانیش نقش (کمیسیون مهمت) را بازی می کنند.

دمت اوزدمیر در نقش فرح و انگین آکورک نقش طاهر را بازی می کنند. فیرات تانیش به عنوان کمیسر مهمت، دریا پینار آک در نقش گونول، خواهر مهمت و دوست کریمشاه؛ علی سورمعلی نقش سلیمان، پدر مهمت و گونول; لاله بشار در نقش پریحان، گونول و مادر مهمت؛ مصطفی آوکیران نقش علی قالیپ; سنان کارا در نقش ورا، همسر علی گالیپ و اوکتای چوبوک نقش کان، پسر ورا و علی گالیپ را بازی می کنند.

  • زمان پخش سریال اسم من فرح : هنوز مشخص نشده

بیشتر بخوانید:

جدول پخش سریال های ترکی 2023 و 2022 + [ساعت و روز پخش سریال های ترکی]

استایل زمستانی دمت اوزدمیر و ویدیوهای لو رفته از رقص عروسی او

بیوگرافی بازیگران سریال اسم من فرح

Demet Özdemir (موزیک ویدیوی رسمی)

دمت اوزدمیر در نقش یک زن ایرانی
سریال جدید دمت اوزدمیر در نقش یک زن ایرانی

اوزدمیر عزیز (به ترکی استانبولی: Demet Ozdemir؛ زادهٔ ۲۶ فوریهٔ ۱۹۹۲) یک هنرپیشه، رقصنده و مدل ترک است. او در سال 2019 به عنوان بهترین مدل و بازیگر زن ترکیه انتخاب شد.

دمت در سال 2013 برای اولین بار برای یک سریال تلویزیونی در نقش آیلین در مجموعه تلویزیونی «یه راز بهت می گام» (Sana Bir Sir Verecegim) جلوی دوربین رفت و یک سال بعد در بیوگرافی Demet Özdemir خواندیم. که توانست در سریال معروف «سید و شورا» (Kurt Seyit ve Sura) در نقش علیا بازی کند.

فیلم رقص دمت اوزدمیر و تمام فیلم ها و عکس های لو رفته از عروسی او

در این سریال که از شبکه استار ترکیه پخش شد، دمت در کنار چهره های مشهور ترکیه ای مانند کیوانچ تاتلیتوگ، فرح زینب عبدالله، فاهریه اوجن و بسیاری دیگر بازی کرد. او در سال 2015 فرصت حضور در یکی از معروف ترین سریال هایش به نام چیلک کوکوسو را پیدا کرد و در کنار بازیگر معروف یوسف چایم که نقش بوراک را بازی می کرد، نقش اصلی را بازی کرد.

در همان سال او در فیلم «به قولت باش» (Tut Sözünü) ظاهر شد. سریال جدید Demet Ozdemir در دیزنی پلاس بود که در سپتامبر پخش شد.

بهترین سریال ترکی Disney+[به همراه معرفی بهترین فیلم ها]

انگین آکیورک

بازیگران سریال ترکی اسم من فرح است
بیوگرافی بازیگران سریال اسم من فرح

Engin Akurek (زادهٔ ۱۲ اکتبر ۱۹۸۱ در آنکارا) یک هنرپیشه اهل ترکیه است. از فیلم‌ها یا برنامه‌های تلویزیونی که وی در آنها حضور داشته می‌توان به فاطما گل و عشق پل سیاه و دختر سفیر اشاره کرد.

انگین آکورک به دلیل محبوبیتی که در مسابقه داشت، بلافاصله در سریال داماد خری که بین سال های 2004 تا 2007 از شبکه دی پخش شد، نقش Kadir Sadik Oualo را بر عهده گرفت که یک درام کمدی است و تهیه کنندگان این سریال یامور تایلان و دورال بودند. تایلان.

انگین در سال 2019 با سریال Sefirin kızı یا ​​دختر سفیر در نقش سنجر افه اوالو به تلویزیون بازگشت. نقش مقابل انگین را نسلیهان عطاگل با شخصیت ناره چلبی بازی کرد.دختر سفیر از شبکه ستاره سیما پخش شد و انگین مانند دیگر نقش هایش در این سریال خوش درخشید. او بعد از سریال «دختر سفیر» به استراحت پرداخت و همچنان به تفریح ​​و استراحت می پردازد.

Firat Tanış (Firat Tanış)

بازیگران سریال ترکی اسم من فرح است
بیوگرافی بازیگران سریال اسم من فرح

فیرات تانیش (به ترکی: Fırat Tanış؛ زادهٔ ۵ مه ۱۹۷۵) یک هنرپیشه اهل ترکیه است. از جمله فیلم‌ها یا برنامه‌های تلویزیونی که او در آن حضور داشته است، روزی روزگاری در آناتولی، فرشته سفید، عشق منزیتون و باشگاه فوق الذکر.

هنوز برنامه پخش سریال اسم من فرح مشخص نشده است.

بیشتر بخوانید:

  • عکس ها و فیلم های جالب و لو رفته هانده ارچل و معشوقه اش
  • دانلود والپیپرهای زیبای هانده ارچل زیباترین بازیگر زن ترکیه ای برای گوشی خود
  • زیباترین آرایش و سبک های مختلف از Hande Erchel.
  • هانده ارچل عشق را چگونه تعریف می کند؟
  • بهترین فیلم ها و سریال های کرم بورسین + [سریال مشترک با هانده ارچل]

بیوگرافی بازیگران سریال ترکی Esme Man Farah

بیوگرافی بازیگران سریال ترکی Esme Man Farah با بازی دمت اوزدمیر در نقش یک زن ایرانی اولین بار در سایت بازیگرها: سینما، بازی و هنر نوشته شد. – بازیگرها – سینما، بازی و هنر – رسانه تخصصی سینما، بازی و هنر – https://bazigarha.com/