تاریخ انتشار فیلم های جدید مارول از ۲۰۲۳ تا ۲۰۲۵ ؛ لیست فیلم‌های مورد انتظار مارول – بازیگرها

Upcoming MCU Movies as of August 2021

مطلب تاریخ انتشار فیلم های جدید مارول از 2023 تا 2025 ؛ لیست فیلم‌های مورد انتظار مارول برای اولین بار در وب سایت بازیگرها – فیلم، بازی و هنر نوشته شده است. – بازیگرها – فیلم، بازی و هنر – رسانه تخصصی فیلم، بازی و هنر – https://bazigarha.com/

مارول برنامه‌های هیجان انگیزی برای آینده فیلم‌هایش دارد. پس با بازیگرها همراه باشید تا به تاریخ انتشار فیلم های جدید مارول بپردازیم.

دنیای سینمایی مارول در سال‌های 2020 و 2021 به دلیل قرنطینه‌های همه‌گیری ویروس کرونا، آثار بسیار زیادی را با تاخیر منتشر کرد. اما از سال 2021، فاز چهارم مارول با قدرت رو به جلو حرکت می‌کنند. همچنین ما شاهد ابرشرورهایی هستیم که احتمالاً نقش پررنگی در فاز پنجم مارول خواهند داشت.

تاریخ انتشار فیلم های جدید مارول از 2023 تا 2025

لیست تمام فیلم‌های مورد انتظار مارول

شما می‌توانید فهرست تاریخ انتشار فیلم های جدید مارول از 2023 تا 2025 را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید:

 • سال 2023
  • Ant-Man And The Wasp: Quantumania
  • Guardians Of The Galaxy Vol. 3
  • The Marvels
  • Blade
 • سال 2024
  • Captain America: New World Order
  • Thunderbolts
  • Fantastic Four
 • سال 2025
  • Avengers: The Kang Dynasty
  • Avengers: Secret Wars
 • تاریخ نامشخص

  • X-Men
  • Deadpool 3
  • Spider-Man 4 (5-6)
 • تمامی پروژه‌های آینده مارول در یک نگاه

جهت آگاهی از بهترین فیلم های سال 2023 به مقاله زیر مراجعه کنید:

 • مورد انتظارترین فیلم های 2023 + [تاریخ اکران، تریلر و دسته‌بندی ژانر]
 • خفن ترین انیمیشن های 2023 + [تاریخ اکران، تریلر و دسته‌بندی ژانر]
تاریخ انتشار فیلم های جدید مارول
تاریخ انتشار فیلم های جدید مارول

از زمان راه اندازی سرویس دیزنی پلاس، ما شاهد بعد جدیدی از آثار مارول بودیم که به صورت سریالی منتشر می‌شدند. درحالی که مارول تمام برنامه‌های خود را تا سال 2027 آماده کرده است، اما آن‌ها اطلاعات کمی را از این برنامه دراز مدت منتشر کرده‌اند. درواقع جزئیات زیاد از آینده دنیای سینمایی مارول، احتمالاً می‌تواند داستان‌ فیلم‌های پیش‌رو را اسپویل کند.

اکثر فیلم های آینده مارول در سال‌های 2023 و 2023 تاریخ انتشار رسمی دارند. با این حال، آثار زیادی از آینده دنیای سینمایی مارول هستند که حتی نمی‌دانیم در چه سالی اکران خواهند شد. با این حال، ما در این نوشتار به تمامی آن‌ها خواهیم پرداخت و تاریخ انتشار احتمالی موارد اعلام نشده را نیز بررسی خواهیم کرد. با بازیگرها همراه باشید.

سال 2023

در ادامه به تاریخ اکران فیلم های مارول 2023 می‌رسیم. حداقل سه فیلم در سال 2023 ساخته خواهند شد که بخشی از دنیای سینمایی مارول هستند. پس با بازیگرها همراه باشید تا به تاریخ انتشار فیلم های مارول 2023 بپردازیم.

Ant-Man And The Wasp: Quantumania (28 بهمن 1401)

تاریخ انتشار فیلم های جدید مارول
تاریخ انتشار فیلم های مارول 2023

هنوز اطلاعات زیادی در مورد فیلم مردت مورچه‌ای 3 در دست نیست. با این حال، می‌دانیم که پل راد در نقش اسکات لنگ و اوانجلین لیلی در نقش هوپ ون داین، به این فیلم باز خواهند گشت. مایکل داگلاس و میشل فایفر نیز به ترتیب در نقش هنک پیم و جانت ون داین حضور خواهند داشت.

جاناتان میجرز بازیگر جدیدی که است که به این فرنچایز می‌پیوندد. او که پیش‌تر نقش نسخه‌ای از کنگ فاتح را در قسمت پایانی سریال لوکی ایفا کرده بود، این بار نیز در همین نقش حاضر خواهد شد. کاترین نیوتن نیزبه جای اما فورمن، نقش نسخه جوان کسی، دختر اسکات لنگ را ایفا خواهد کرد.

پیتون رید نیز به عنوان کارگردان بازگشته است و جف لاونس، نویسنده ریک اند مورتی، قرار است فیلمنامه این فیلم را بنویسد. این فیلم با نام رسمی Ant-Man and the Wasp: Quantumania، برای اکران در تاریخ 17 فوریه 2023 مصادف با 28 بهمن 1401 برنامه ریزی شده است.

بیشتر بخوانید:

 • بهترین فیلم های شبیه Thor Love & Thunder
 • بهترین صحنه های مبارزه زنان در دنیای سینمایی مارول

Guardians Of The Galaxy Vol. 3 (15 اردیبهشت 1402)

تاریخ انتشار فیلم های جدید مارول
تاریخ اکران فیلم های مارول 2023

با وجود تاخیر بسیار زیاد، اما بالاخره قسمت سوم فیلم نگهبانان کهکشان در راه است. در ابتدا قرار بود تا مراحل تولید این فیلم در اوایل سال 2019 آغاز شده و فیلم تا پایان سال 2020 منتشر شود. هرچند که هیچ چیز طبق انتظار پیش نرفت.

در سال 2019 جیمز گان توسط دیزنی از کارگردانی این فیلم اخراج، و کمی بعد دوباره استخدام شد. اما در همین حین، او یک قرارداد با دی‌سی بست که منجر به ساخت فیلم جوخه انتحاری می‌شد. پس او مجبور شد تا ابتدا فیلم جوخه انتحاری را ساخته و سپس به فیلم نگهبانان کهکشان بپردازد.

فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 اکنون برای تاریخ اکران 5 می 2023 مصادف با 15 اردیبهشت 1402 تعیین شده است. جدای از آن، انتظار می‌رود که تمام بازیگران اصلی از جمله کریس پرت، زویی سالدانا، کارن گیلان، دیو باوتیستا، بردلی کوپر، وین دیزل و پوم کلمنتیف در این فیلم بازگردند.

بیشتر بخوانید:

 • ایستراگ ها و اشارات فیلم Thor Love And Thunder
 • تاریخ اکران فیلم ثور 5

The Marvels (7 تیر 1402)

تاریخ انتشار فیلم های جدید مارول
تاریخ انتشار فیلم های مارول 2023

فیلم کاپیتان مارول 2 با نام رسمی The Marvels، در دست ساخت است. این فیلم در تاریخ 28 جولای 2023 مصادف با 7 تیر 1402 اکران خواهد شد. بری لارسون در این فیلم باری دیگر به نقش کارول دنورز/کاپیتان مارول باز خواهد گشت. همچنین نیا داکوستا کارگردانی این دنباله را برعهده خواهد داشت.

تیونا پریس و ایمان ولانی در نقش‌های مونیکا رمبو و میس مارول، به بری لارسون در این فیلم ملحق خواهند شد. درواقع داستان این فلیم به پایان سریال‌های وانداویژن و سپس میس مارول مرتبط خواهد بود. زاوه اشتون نیز به

عنوان بازیگر نقش منفی فیلم، در پروژه حضور خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:

 • تاریخ اکران فیلم Thor Love and Thunder
 • نقد و بررسی فیلم Thor Love And Thunder

Blade (12 آبان 1402)

تاریخ انتشار فیلم های جدید مارول
تاریخ اکران فیلم های مارول 2024

برخلاف فیلم‌های قدیمی بلید، وسلی اسنایپس ایفاگر آن نخواهد بود. در عوض، ماهرشالا علی که دو جایزه اسکار را در کارنامه خود دارد، ایفاگر این شخصیت خواهد بود. با این حال، احتمالاً بلید یکی از فیلم های فاز پنجم مارول خواهد بود. پس ما نمی‌توانیم انتظار داشته باشیم که این فیلم را تا اواخر سال 2023 و یا اوایل سال 2024 ببینیم.

مارول به معرفی شخصیت‌ها پیش از فیلم اختصاصی‌شان علاقه بسیار زیادی دارد. پس شخصیت بلید نیز پیش‌تر در سکانس پس از تیتراژ فیلم اترنالز حضور یافت. هرچند که حضور او در این فیلم، تنها به صدا محدود می‌شد.

سال 2024

مارول در مراسم کامیک کان سال 2022، تمام عناوین فاز پنجم دنیای سینمایی مارول را معرفی کرد که برخی از آن‌ها در سال 2024 خواهند بود. پس در ادامه به معرفی این آثار خواهیم پرداخت.

Captain America: New World Order (14 اردیبهشت 1403)

تاریخ انتشار فیلم های جدید مارول
آنتونی مکی در نقش سم ویلسون/کاپیتان آمریکا در سریال فالکون و سرباز زمستان

مدت زیادی بود که ما از ساخت فیلم کاپیتان آمریکا 4 مطلع بودیم. با این حال، در مراسم کامیک کان، عنوان رسمی این فیلم به همراه تاریخ انتشار آن اعلام شد. Captain America: New World Order یا کاپیتان آمریکا: نظم نوین جهانی، عنوان چهارمین قسمت از این سری فیلم است.

لازم به ذکر است که برای اولین بار، کریس ایوانز ایفاگر نقش کاپیتان آمریکا در این فیلم نخواهد بود. پس از وقایع سریال فالکون و سرباز زمستان، این سم ویلسون است که با بازی آنتونی مکی در این فیلم نقش کاپیتان آمریکا را ایفا خواهد کرد. به احتمال زیاد، شخصیت‌هایی نظیر بارون زیمو و سرباز زمستان نیز در این فیلم حاضر شوند. همچنین این اولین فیلم اختصاصی سم ویلسون به عنوان کاپیتان آمریکا در دنیای سینمایی مارول است.

Thunderbolts (5 مرداد 1403)

تاریخ انتشار فیلم های جدید مارول
تاریخ انتشار فیلم های جدید مارول

گروه Thunderbolts در کمیک‌های مارول، متشکل از بدنام‌ترین تهبکاران و قهرمانان خاکستری است. تاندر بولتز جزو فیلم های فاز پنجم مارول خواهد بود و همانند جوخه انتحاری دی‌سی، داستان گروهی از شرورها که برای دولت کار می‌کنند را روایت می‌کند.

یلنا بلووا، جان واکر، هاکای، بارون زیمو× باکی بارنز، و امیل بلونسکی می‌توانند اعضای این گروه در دنیای سینمایی مارول باشند. درحال حاضر اطلاعات زیادی از این فیلم در دسترس نیست. اما این یکی از فیلم های آینده مارول است که در تاریخ 5 مرداد سال 1403 منتشر خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

 • سوتی های فیلم دکتر استرنج در جهان های موازی جنون
 • هر آنچه که از فیلم دکتر استرنج 3 می دانیم

Fantastic Four (18 آبان 1403)

تاریخ انتشار فیلم های جدید مارول
تصویر لوگوی منتشر شده از فیلم چهار شگفت‌انگیز در مراسم کامیک کان 2022

چهار شگفت انگیز یکی از مهم‌ترین گروه‌های ابرقهرمانی مارول است. این گروه از چهار شخصیت به نام‌های آقای شگفت انگیز، خانم نامرئی،‌ مشعل انسانی و ثینگ است. لازم به ذکر است که تاکنون سه فیلم ناموفق از چهار شگفت‌انگیز توسط کمپانی فاکس ساخته شده‌اند که باعث نارضایتی مردم شده است.

پس از اینکه دیزنی کمپانی فاکس را خرید و حق استفاده شخصیت‌های چهار شگفت‌انگیز را به دست آورد، تمام طرفداران می‌دانستند که بزودی شاهد نسخه دنیای سینمایی مارول از این گروه خواهند بود. لازم به ذکر است که یک نسخه موازی از شخصیت آقای شگفت انگیز در فیلم دکتر استرنج در جهان‌های موازی حضور یافته است. با این حال، آن نسخه با جهان اصلی دنیای سینمایی مارول تفاوت داشته و احتمالاً بازیگر جدیدی این نقش را در دنیای سینمایی مارول ایفا خواهد کرد. همچنین لازم به ذکر است که این فیلم اولین فیلم فاز پنجم مارول بوده و در تاریخ 18 آبان 1403 منتشر خواهد شد.

سال 2025

بخشی از آثار اعلام شده در مراسم کامیک کان، مربوط به سال 2025 بودند. هرچند که درحال حاضر تنها دو فیلم در سال 2025 مشخص شده است اما بدون شک آثار بیشتری در این سال منتشر خواهند شد.

Avengers: The Kang Dynasty (11 اردیبهشت 1404)

تاریخ انتشار فیلم های جدید مارول
تصویر لوگوی منتشر شده از فیلم انتقام جویان: سلسله کنگ در مراسم کامیک کان

سال‌ها از آخرین فیلم انتقام جویان می‌گذرد و طرفداران همچنان اطمینان نداشتند که آیا فیلم جدیدی از انتقام جویان ساخته خواهد شد یا خیر. در نهایت و در مراسم کامیک کان، کوین فایگی بهترین سوپرایز خود را اعلام کرده و از فیلم‌های جدید انتفام جویان رونمایی کرد.

پس از حضور شخصیت کنگ فاتح در قسمت پایانی سریال لوکی و سپس اخبار حضور شخصیت کنگ در فیلم مرد مورچه‌ای و زنبورک: کوانتومنیا، می‌دانستیم که این شخصیت نقش پررنگی در آثار آینده دنیای سینمایی مارول خواهد داشت.

در نهایت مشخص شد که او شخصیت منفی اصلی فیلم انتقام جویان: سلسله کنگ خواهد بود. این فیلم براساس کمیکی به نام Kang Dynasty که جزو بهترین کمیک های انتقام جویان است ساخته خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

 • سکانس های حذف شده فیلم شانگ چی
 • بررسی قسمت 1 و 2 سریال هاکای

Avengers: Secret Wars (16 آبان 1404)

تاریخ انتشار فیلم های جدید مارول
تصویر لوگوی منتشر شده از فیلم انتقام جویان: جنگ‌های پنهان در مراسم کامیک کان

پس از سلسله کنگ، قسمت ششم فیلم‌های انتقام جویان با عنوان جنگ‌های پنهان اکران خواهد شد. نکته قابل توجه آن است که فاصله بین این دو فیلم انتقام جویان، تقریباً شش ماه است. فیلم سلسله کنگ در تاریخ 11 اردیبهشت 1404 و سپس فیلم جنگ‌های پنهان در تاریخ 16 آبان 1404 منتشر خواهد شد.

جنگ‌های پنهان یکی از بهترین کمیک های مارول تاریخ است. داستان این کمیک در رابطه‌ با برخورد جهان‌های موازی است که منجر به ویرانی‌های بسیار زیادی می‌شود. با توجه به نام گرفتن کتاب دوم مارول به عنوان حماسه جهان‌های موازی و البته حضور شخصیت کنگ در فیلم قبلی، جنگ‌های پنهان کاملاً منطقی است.

لازم به ذکر است که این رویداد اهمیت بسیار زیاده داشته و می‌تواند تاثیرات بزرگی به دنیای سینمایی مارول بگذارد. همچنین این فیلم می‌تواند شخصیت‌های زیادی را از جمله‌ جهش‌ یافته‌ها و مردان ایکس، وارد دنیای سینمایی مارول کند.

بیشتر بخوانید:

 • ترتیب دیدن فیلم های مارول
 • 5 دلیل برای اثبات موفقیت فیلم مشترک مارول و دی سی

تاریخ نامشخص

در ادامه به تاریخ انتشار فیلم های مارول 2024 و بعدتر خواهیم پرداخت. لازم به ذکر است که هنوز تاریخ اکران فیلم های مارول 2024 اعلام نشده است. پس ما تنها می‌توانیم یک تاریخ حدودی را برای اکران هرکدام از موارد پایین در نظر بگیریم.

X-Men

تاریخ انتشار فیلم های جدید مارول
تاریخ انتشار فیلم های مارول 2024

پس از خرید کمپانی فاکس توسط دیزنی، طرفداران شدیداً منتظر ساخت فیلمی براساس جهش‌ یافته‌ها و مردان ایکس هستند. بدون شک این فیلم ساخته خواهد شد اما احتمالاً جزو فیلم های فاز پنجم مارول خواهد بود.

فیلم دکتر استرنج در جهان‌های موازی جنون به مخاطبان ثابت که بدون شک مردان ایکس در دنیای سینمایی مارول حضور خواهند داشت. پس باید صبر کرد تا دید که این گروه ابرقهرمانی گروه چگونه به دنیای سینمایی مارول راه خواهد یافت.

بیشتر بخوانید:

 • هر آنچه از فیلم موربیوس 2 می دانیم
 • واکنش منتقدان به سریال Ms Marvel

Deadpool 3

تاریخ انتشار فیلم های جدید مارول
تاریخ اکران فیلم های مارول 2024

درحالی که به نظر می‌رسد برنامه‌های فاکس برای ایجاد گروه ایکس فورس پس از فروخته شدن به دیزنی از بین رفته باشد، اما باب ایگر، رئیس سابق دیزنی، قبلاً تایید کرده بود که سومین قسمت از فیلم های ددپول با بازی رایان رینولدز در دنیای سینمایی مارول ادامه خواهد یافت. رایان رینولدز نیز در سال 2019 اعلام کرد که این فیلم درحال توسعه است.

درحال حاضر فیلمنامه ددپول 3 در دست نگارش است و به نظر می‌رسد که مارول محدودیتی برای درجه سنی آن در نظر نگرفته است. پس می‌توانیم انتظار داشته باشیم که ددپول 3 اولین فیلم بزرگسال دیزنی باشد. البته لازم به ذکر است که رایان رینولدز پیش‌تر در یک ویدیوی کوتاه تبلیغاتی، نقش ددپول را در کنار شخصیت کورگ بازی کرده بود.

بیشتر بخوانید:

 • نقد و بررسی فیلم Morbius
 • ایستراگ ها و اشارات فیلم موربیوس

Spider-Man 4 (5-6)

تاریخ انتشار فیلم های جدید مارول
تاریخ انتشار فیلم های جدید مارول

در حالی که برخی ممکن است فکر کنند که فیلم Spider-Man: No Way Home قرار است آخرین فیلم انفرادی مرد عنکبوتی با بازی تام هالند باشد، اما اینطور نیست. ایمی پاسکال پیش‌تر تایید کرده است که احتمالاً تام هالند حداقل برای یک سه‌گانه مرد عنکبوتی دیگر به دنیای سینمایی مارول باز خواهد گشت

درحال حاضر هیچ تاریخ انتشار یا حتی جزئیات از داستان فیلم مرد عنکبوتی 4 وجود دارند. با این حال می‌دانیم که فیلم های آینده مارول شامل یک سه‌گانه دیگر از مرد عنکبوتی خواهند بود. هرچند که احتمالاً زمان زیادی تا تاریخ انتشار این فیلم باقی مانده‌ است.

پروژه های آینده مارول

2022

(جهت دانلود فیلم‌ها و سریال‌های زیر از تلگرام کلیک کنید)

 • Thor: Love and Thunder – ۱۴۰۱/۴/۱۷
 • I Am Groot – ۱۴۰۱/۵/۱۹
 • She-Hulk: Attorney at Law – ۱۴۰۱/۵/۲۶
 • Black Panther: Wakanda Forever – ۱۴۰۱/۷/۲۰
 • The Guardians of the Galaxy: Holiday Special | Christmas 2022

2023

 • Kraven The Hunter – ۱۴۰۱/۱۰/۲۳
 • Ant-Man and the Wasp: Quantumania – ۱۴۰۱/۱۱/۲۸
 • Guardians of the Galaxy Vol.3 – ۱۴۰۲/۲/۱۵
 • Spider-Man: Across the Spider-Verse (Part One) – ۱۴۰۲/۳/۱۲
 • Madame Web – ۱۴۰۲/۴/۱۶
 • The Marvels – ۱۴۰۲/۵/۶
 • Echo

2024

 • El Muerto – ۱۴۰۲/۱۰/۲۲
 • X-Men ’97
 • Spider-Man: Beyond the Spider-Verse

TBA

 • Wakanda/Okoye
 • Deadpool 3
 • Iron Heart
 • Fantastic Four
 • Blade
 • Captain America 4
 • Armor Wars
 • Loki (Season 2)
 • Secret Invasion
 • Marvel Halloween Special
 • Agatha: House of Harkness
 • What If…? (Season 2)
 • Spider-Man: Freshman Year
 • Marvel Zombies
 • Shang-Chi 2
 • Shang-Chi Spinoff
 • Thunderbolts
 • Wonder Man
 • Nova
 • Venom 3
 • Daredevil

بیشتر بخوانید:

 • بهترین سریال های مارول و دی سی 2023 و تمام دوران
 • بهترین سریال های مارول 2023، 2024 و تمام دوران
 • بهترین فیلم ها و سریال های ترسناک مارول 2023، 2024 و تمام دوران
 • بهترین فیلم ها و سریال های کمدی مارول 2023 و تمام دوران
 • دانلود و معرفی پرطرفدارترین فیلم و سریال مارول در سال 2021 و 2022

از همراهی شما تا انتهای نوشتار تاریخ انتشار فیلم های جدید مارول از 2023 تا 2024 سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت بازیگرها عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام بازیگرها جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.

پرسش های متداول در رابطه با تاریخ انتشار فیلم های جدید مارول از 2023 تا 2025

آیا فیلم انتقام جویان 5 ساخته خواهد شد؟

بله. مارول در مراسم کامیک کان سال 2022 از دو فیلم جدید انتقام جویان با نام‌های انتقام جویان: سلسله کنگ و انتقام جویان: جنگ‌های پنهان که به فاصله 6 ماه در سال 2025 منتشر خواهند شد، رونمایی کرد.

تاریخ انتشار فیلم مرد مورچه‌ای 3 چه زمانی است؟

این فیلم با نام رسمی Ant-Man and the Wasp: Quantumania، برای اکران در تاریخ 17 فوریه 2023 مصادف با 28 بهمن 1401 برنامه ریزی شده است.
{“@context”:”https://schema.org”,”@type”:”FAQPage”,”mainEntity”:[{“@type”:”Question”,”name”:”آیا فیلم انتقام جویان 5 ساخته خواهد شد؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”بله. مارول در مراسم کامیک کان سال 2022 از دو فیلم جدید انتقام جویان با نام‌های انتقام جویان: سلسله کنگ و انتقام جویان: جنگ‌های پنهان که به فاصله 6 ماه در سال 2025 منتشر خواهند شد، رونمایی کرد.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”تاریخ انتشار فیلم مرد مورچه‌ای 3 چه زمانی است؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”این فیلم با نام رسمی Ant-Man and the Wasp: Quantumania، برای اکران در تاریخ 17 فوریه 2023 مصادف با 28 بهمن 1401 برنامه ریزی شده است.”}}]}

مطلب تاریخ انتشار فیلم های جدید مارول از 2023 تا 2025 ؛ لیست فیلم‌های مورد انتظار مارول برای اولین بار در وب سایت بازیگرها – فیلم، بازی و هنر نوشته شده است. – بازیگرها – فیلم، بازی و هنر – رسانه تخصصی فیلم، بازی و هنر – https://bazigarha.com/

Teknede tatil keyfi için SuperTekne.com'dan Göcek Tekne Kiralama hizmeti alabilirsiniz. Göcek Yat Kiralama, İstanbul Tekne Kiralama hizmetlerini en iyi hizmet ve uygun fiyat ile vermektedir. Hair Transplant Istanbul, DHI Hair Transplant Regal Dent provides dental implants, smile design, porcelain and zircon dental veneers and hollywood smile dental services in Istanbul.You can contact Regal Dent fo Dental Implant Istanbul, Hollywood Smile Istanbul and Porcelain Laminate Veneers.