تاریخ انتشار Guardians of the Galaxy Vol 3 | اندلرن

ما بالاخره از زمان پخش تیتراژ پایانی فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 ماه پیش و فقط چند هفته فرصت داریم تا فیلم دیزنی + را تماشا کنیم و دوباره اشک ها سرازیر شدند. آخرین وداع جیمز گان با Star-Lord و شرکتش یک ماجراجویی رنگارنگ، کیهانی و عمیقاً احساسی در MCU بود که قهرمانان ما را در برابر تکامل شیطانی Chukwudi Iwuji قرار داد تا جان Rocket Raccoon را نجات دهد.

پایانی تلخ و شیرین، اما با تمام درگیری ها، خشونت شدید، وحشیگری های ممکن برای شما، برای شما و برای شما. و پس از فروش قوی باکس آفیس (843 میلیون دلار در سراسر جهان)، اکنون تاریخ اکران دیزنی پلاس تایید شده دارد: روزهای سگی (در انتظار نگهبانان 3) در 2 آگوست به پایان می رسد.

بیشتر بخوانید: بهترین فیلم های 2023 معرفی فیلم های جدید 2023

همانطور که در رسانه های اجتماعی تایید شده است، زمان انتشار جلد 3 برای رها کردن نزدیک است: اولین نقطه تماس تماشای مبارزه در راهروی ‘No Sleep Till Brooklyn’ به طور مکرر و لذت بردن از شکوه بازکننده ‘Creep’ است. فیلم گان تنها پایانی در سه گانه Guardians نیست، احتمالا آخرین فیلم در MCU است، زیرا او اکنون استودیو DC را با پیتر سافران اداره می کند. فیلم بعدی او فیلم موردانتظار سوپرمن: میراث است که اخیراً دیوید کورنزوت و ریچل برازناهان در نقش سوپرمن و لوئیس لین بازی می کنند.