تراکنش رایگان در Tron. بررسی پهنای باند و ضریب توان در شبکه TRON. اندلرن

بلاک چین ترون در مقایسه با اتریوم عملکرد بالاتری دارد. بر خلاف بسیاری از بلاک چین های موجود در بازار، ترون هیچ مشکلی ندارد که کاربران را آزار دهد و بیشتر این باگ ها در این بلاک چین رفع شده اند.

با قرار دادن توکن های TRX خود امتیاز پهنای باند کسب می کنید. در طول فرآیند استیک Tron، نمی توانید از این توکن ها استفاده کنید یا آنها را انتقال دهید.

با نقاط پهنای باند خود، می‌توانید تراکنش‌های خود را بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای در شبکه Tron انجام دهید. با استفاده از نقاط پهنای باند، می توانید سفارش های کوچک و ساده را بدون پرداخت هزینه برای توکن های Tron خود ثبت کنید. به برای خرید Tron بدون احراز هویت به سایت PMX Change مراجعه کنید.

با استفاده از پهنای باند می توانید یک کاربر فعال در انجمن ترون باشید و از این طریق می توانید به نمایندگان خاص ترون رای دهید. استقرار و پردازش قراردادهای هوشمند در شبکه ترون علاوه بر پهنای باند به عامل دیگری به نام انرژی نیز نیاز دارد.

در شبکه ترون برای پردازش تراکنش های پیچیده هزینه انرژی پرداخت می شود زیرا برای پردازش این تراکنش ها نیاز به اجرای قراردادهای هوشمند ترون است که همانطور که می دانید قراردادهای هوشمند از پهنای باند و فاکتورهای انرژی استفاده می کنند.

نحوه رای دادن به نماینده ویژه در سیستم ترون

قبل از معرفی این ویژگی Tron، رای دادن به نمایندگان ویژه برای کاربران فرآیندی زمان‌بر بود و از آن‌ها می‌خواست ابتدا یک افزونه را روی مرورگر خود نصب کنند و سپس به آدرس‌های اینترنتی وارد شده دسترسی داشته باشند. در حال حاضر کاربران Tron می توانند در پلتفرم GuildChat به نماینده ای رای دهند.

تجزیه و تحلیل دو عامل انرژی و پهنای باند.

پهنای باند Tron عامل مهمی است که به کاربران اجازه می دهد بدون کسر هزینه از توکن های Tron خود، در شبکه Tron تراکنش کنند.

پهنای باند و قدرت دو فاکتور مهمی هستند که می توانید در کیف پول Tron خود داشته باشید. وقتی از dApps برای انجام برخی تراکنش‌های ساده استفاده می‌کنید، این امر بسیار مهم می‌شود.

پهنای باند و ضریب قدرت دو فاکتور مهم برای تراکنش های شما در شبکه ترون هستند و با این دو نیازی نیست نگران کارمزد تراکنش ها در شبکه ترون باشید.

با فریز کردن توکن های Tron خود و دریافت امتیاز پهنای باند به عنوان یک عضو فعال، به گروه های Tron اضافه می شوید و با این امتیاز می توانید به نماینده خود در Tron رای دهید.

Tron را بدون احراز هویت بخرید

تابع ترون انرژی

در تراکنش های شبکه ترون، انرژی در درجه اول به عنوان یک منبع و به طور خاص برای پردازش قراردادهای هوشمند در شبکه ترون استفاده می شود.

می توانید از ضریب قدرت برای اجرای چندین قرارداد هوشمند در بلاک چین ترون استفاده کنید. اگر هنگام انجام تراکنش در شبکه ترون، کیف پول شما قدرت و پهنای باند کافی نداشته باشد، مقداری توکن ترون از حساب شما کسر می شود تا پهنای باند و توان مورد نیاز تولید شود و این مبلغ به عنوان کارمزد تراکنش در تراکنش استفاده می شود. شبکه. . انجام می دهد.

پهنای باند و قدرت ترون چه کار می کند؟

کاربران می‌توانند توکن‌های Tron خود را برای دریافت صورت‌حساب‌های انرژی مسدود کنند و به صورت روزانه، هر کیف پول در بلاک چین ترون 5000 امتیاز پهنای باند دریافت می‌کند و به طور کلی دریافت دو صورتحساب پهنای باند و انرژی از ترون فرآیند ساده‌ای است و هر دو عامل را می‌توان به راحتی ارائه کرد. توسط دارندگان TRX در جهان.

شما به راحتی می توانید صورتحساب پهنای باند و انرژی را دریافت کنید، لازم است ابتدا از مدیر کیف پول کیف خود، توکن های Tron بدون پرداخت هزینه از یک صرافی معتبر. PMX را تغییر دهید خرید و اضافه کردن، توکن های TRX خود را پس از خرید Anytron در این قسمت منجمد کنید.

وقتی Tron را فریز می کنید، فقط برای یک هدف می توانید این کار را انجام دهید، برای به دست آوردن پهنای باند یا انرژی، البته، می توانید فرآیند انجماد را هر چند بار که می خواهید تکرار کنید، و هر بار می توانید انرژی و/یا پهنای باند را انتخاب کنید.

عملکرد قدرت و پهنای باند در شبکه ترون چگونه است؟

برای کاهش هزینه های تراکنش در بلاک چین ترون همانطور که در بالا توضیح داده شد، توصیه می شود مقداری از ترون را برای دریافت دو فاکتور قدرت و پهنای باند مسدود کنید، زیرا قراردادهای هوشمند از قدرت و پهنای باند بیشتری استفاده می کنند. مقدار پهنای باند و انرژی مورد استفاده برای اجرای قراردادهای هوشمند ثابت و مشخص نیست. تغییر PMX یکی از تغییرات معتبر ملی است که می توانید بدون ارسال شناسنامه و مدارک آنیترون دریافت کنید.

اگر نمی خواهید هزینه ای برای شبکه ترون بپردازید، کیف پول شما باید قدرت و پهنای باند لازم برای پردازش تراکنش را داشته باشد و به طور کلی توصیه می شود در استفاده مالی به این دو عامل توجه کنید. علاقه به استفاده از آنها

پهنای باند و منابع انرژی همیشه برای پردازش تراکنش ها و اجرای قراردادهای هوشمند در بلاک چین ترون استفاده می شود.

در شبکه ترون فرآیندهای ساده نیازی به برق ندارند و فقط از پهنای باند استفاده می کنند، این فرآیندها عبارتند از: انتقال توکن با استاندارد TRC-10، رای گیری، فریز کردن توکن های ترون و خروج از فرآیند. تراکنش های پیچیده ای مانند: انتقال توکن TRC-20 زیرا نیاز به اجرای قراردادهای هوشمند دارند و اجرای این قراردادها با پهنای باند و مصرف انرژی همراه است.

هر حساب در شبکه ترون روزانه 5000 امتیاز پهنای باند دریافت می کند و البته این مقدار در پایان روز صفر می شود و برای دریافت انرژی و پهنای باند بیشتر می توانید توکن های ترون خود را فریز کرده و این دو امتیاز را دریافت کنید.

با استفاده از پهنای باند می توانید به نمایندگان ویژه ترون رای دهید و به این ترتیب توکن های ترون یا سکه های دیجیتالی را از این نمایندگان دریافت کنید، ممکن است در ابتدا این سکه ها ارزش خاصی نداشته باشند، اما با تایید پروژه نمایندگان، ارزش این ها توکن ها ممکن است افزایش یابد. افزایش آن است.

PMX را تغییر دهید

PMX Change به عنوان یکی از معتبرترین صرافی های ارز دیجیتال در ایران شناخته می شود و امکان معامله انواع ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران قرار می دهد. این صرافی با ارائه خدمات متنوع و با کاربری آسان، جایگاه ویژه ای را در بین کاربران به دست آورده است. PMX Change با ارائه خدمات مطمئن و سریع به یکی از منابع پیشرو برای خرید و فروش ترون تبدیل شده است.

برای خرید Tron ابتدا باید در صرافی PMX Change ثبت نام کنید. این اقدام با مراجعه به سایت PMX Change و انتخاب قسمت آسان خرید و فروش ارزهای دیجیتال انجام می شود. سپس ارز مبدا و مقصد را انتخاب کرده و مبلغ مورد نیاز خود را وارد می کنید.

در مرحله بعد شماره تماس خود را وارد کرده و اطلاعات هویتی خود را تکمیل نمایید. لازم به ذکر است اطلاعات و شماره تماس حتما متعلق به شما باشد. پس از مشاوره و تایید اطلاعات به مرحله بعد می رویم.

در مرحله بعد شماره کارت بانکی و آدرس کیف پول خود را وارد کرده و از طریق درگاه پرداخت ارز دیجیتال ترون را خریداری می کنید. پس از تایید سفارش، ترون خریداری شده به کیف پول شما واریز می شود. این فرآیند به شما این امکان را می دهد تا با ارائه خدمات سریع و مطمئن توسط PMX Change به راحتی به تاج و تخت مورد نظر خود دست پیدا کنید.

خرید تاییدیه بدنه Tron

به این مقاله امتیاز دهید