تصاویر/ تیپ جدید خانم بازیگر که شبیه کولی‌ها است!

تیپ جدید حدیثه تهرانی شبیه کولی‌ها بود.

حدیثه تهرانی، بازیگر ۳۸ساله ایرانی که این روزها از دنیای بازیگری دور شده و در صنعت مدلینگ فعال است. در جدیدترین پست اینستاگرامش با آرایشی عجیب ظاهر شد.

به گزارش بازیگرها به نقل از چی بپوشم، تهرانی در جدیدترین فعالیتش به عنوان مدل میکاپ مریم رهنما، میکاپ آرتیست مطرح ایرانی حاضر شده. و با اکسسوری‌ها و لباس‌هایی زیبا سبک بوهو را در استایلش بازآفریی کرده است.

میکاپ و اکسسوری‌های مو و هدبند حدیثه تهرانی بسیار دقیق انتخاب شده و به خوبی تصویری از یک زن کولی را به تصویر کشیده بودند.

سایه چشم زیبای تهرانی نیز بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

تیپ جدید حدیثه تهرانی شبیه کولی‌ها شده است.

نظرتون در مورد استایل جدید حدیثه تهرانی چیه؟

ورود به تلویزیون و سینما

حدیثه تهرانی از کلاس بازیگری به دفتر ابوالقاسم طالبی (کارگردان) برای کار جدیدش معرفی شد. و به این ترتیب سال ۱۳۸۸ وقتی ۲۵ساله بود با سریال به کجا چنین شتابان جلوی دوربین رفت.

در سال ۹۱ در فیلم تلویزیونی لارستان ۶:۳۰ بامداد بازی کرد تا اینکه با فیلم پانسیون در سال ۱۳۹۲ تجربه بازی در سینما را بدست آورد.

بعد از بازی در مجموعه شاید برای شما هم اتفاق بیفتد با سریال خوش‌نشین‌ها در سال ۱۳۸۹ به کارگردانی سعید آقاخانی چهره‌اش شناخته‌تر شد.

حدیثه تهرانی چندین سال است با کیان مقدم (موزیسین) ازدواج کرده و متاهل می‌باشد. کیان مقدم متولد ۱۴ آبان ۱۳۵۶ در تهران، آهنگساز و خواننده سیک راک می‌باشد.

نوشته تصاویر/ تیپ جدید خانم بازیگر که شبیه کولی‌ها است! اولین بار در بازیگرها. پدیدار شد.