توضیحات فروشنده ماهی اهوازی مسلط به زبان انگلیسی [+ویدیو] – فیگر

26775e8d 0028 467f b97c 0bddb5a3e65c

توضیحات فروشنده ماهی اهوازی مسلط به زبان انگلیسی [+ویدیو] اولین بار در سایت بازیگرها نوشته شد: فیلم، بازی و هنر. – بازیگرها – سینما، بازی و هنر – رسانه تخصصی سینما، بازی و هنر – https://bazigarha.com/

بعد از ویدئویی از ماهی فروش اهوازی که انگلیسی خوب صحبت می کند توضیحات فروشنده ماهی اهوازی مسلط به زبان انگلیسی خواهیم دید

اخیراً ویدیویی از یک ماهی فروش در اینترنت منتشر شده است که محصولات خود را روان و با لهجه شدید به زبان انگلیسی روان ارائه می دهد.

توضیحات فروشنده ماهی اهوازی مسلط به زبان انگلیسی

در زیر ویدئوی انگلیسی صحبت کردن ماهی فروش اهوازی را مشاهده می کنید:

اخیرا ویدئویی از یک ماهی فروش که محصولات خود را به زبان انگلیسی ارائه می کند در فضای مجازی منتشر شده است. وی درباره معرفی این ماهی ها گفت:

سال 1394 در کنکور شرکت کردم، رتبه خوبی گرفتم و می توانستم دکتری قبول شوم، اما آن زمان جنگ بود. تمام صحبت های عراقی ها را از طریق رادیو ترجمه می کرد و به فرماندهان ایرانی می داد.

ویدیو انگلیسی صحبت کردن ماهی فروش در اهوازی

بیشتر بخوانید:

  • پدری توسط سه فرزند با ماساژ قلبی از مرگ نجات یافت
  • باران شدید ماهی در حومه استرالیا
  • مردم زلزله زده در آغوش درخت به تماشای فیلم نشستند.
  • انفجار مرگبار در پاکستان
  • دستگیری 51 شکارچی متخلف در مازندران

بازنشر محتوای شبکه های اجتماعی صرفاً به منظور اطلاع رسانی منتشر می شود و نظرات بیان شده در آن لزوماً بیانگر نظر بازیگرها رسانه نیست.

توضیحات فروشنده ماهی اهوازی مسلط به زبان انگلیسی [+ویدیو] اولین بار در سایت بازیگرها نوشته شد: فیلم، بازی و هنر. – بازیگرها – سینما، بازی و هنر – رسانه تخصصی سینما، بازی و هنر – https://bazigarha.com/

Teknede tatil keyfi için SuperTekne.com'dan Göcek Tekne Kiralama hizmeti alabilirsiniz. Göcek Yat Kiralama, İstanbul Tekne Kiralama hizmetlerini en iyi hizmet ve uygun fiyat ile vermektedir. Hair Transplant Istanbul, DHI Hair Transplant Regal Dent provides dental implants, smile design, porcelain and zircon dental veneers and hollywood smile dental services in Istanbul.You can contact Regal Dent fo Dental Implant Istanbul, Hollywood Smile Istanbul and Porcelain Laminate Veneers.