“تیلور سویفت” جدیدترین بازیگر فیلم ابرقهرمانی مشهور خواهد بود؟!

تیلور سویفت خواننده مشهور در فیلم ابرقهرمانی جدید نقش آفرینی خوهاد کرد.

تیلور سویفت خواننده مشهور آمریکایی ممکن است جدیدترین ستاره‌ای باشد که به فیلم جدید ابرقهرمانی بپیوندد!

بازیگرها– با نزدیک شدن تاریخ اکران جدیدترین قسمت از فیلم ابرقهرمانی محبوب ددپول شایعاتی درباره بازیگران جدید آن منتشر شده است.

به گزارش گروه ترجمه بازیگرها، تیلور سویفت ستاره موسیقی پاپ ممکن است در نقش یک ابرقهرمان در سومین قسمت از فیلم‌های ددپول ظاهر شود.

او در حال مذاکره برای نقش دَزلر است. یک ابرقهرمان که صدا را به پرتوهای نور و انرژی تبدیل می‌کند.

شخصیت دزلر نقشی مناسب برای خانم خواننده است. این شخصیت یک ستاره پاپ ابرقهرمانی است که صدا را به پرتوهای نور و انرژی تبدیل می‌کند. دَزلر اولین بار در سال 1980 در کمیک The Uncanny X-Men #130 ظاهر شد.

با توجه به میلیاردها طرفدار تیلور سویفت در سراسر جهان، انتخاب او به عنوان بازیگر برای کمپانی مارول یک تبلیغات بسیار بزرگ و سودآور خواهد بود.

علاوه بر این، رایان رینولدز نقش اصلی این فیلم ابرقهرمانی پیش از این فاش کرده بود که دوست دارد این خانم مشهور را در یکی از فیلم‌هایش داشته باشد.

زمان زیادی نگذشته بود که هری استایلز خواننده مشهور بریتانیایی و نامزد سابق تیلور سویفت به عنوان بازیگر در فیلمی از کمپانی مارول دیده شد.

او در یک صحنه پس از پایان فیلم «Marvel Bomb Eternals» به عنوان ابرقهرمان اروس، با نام مستعار استارفاکس ظاهر شد. اروس برادر تانوس است. با این حال اروس در کنار انتقام‌جویان در حال مبارزه است.

علی‌رغم اینکه این فیلم نتوانست تماشاگران را شگفت‌زده کند، دیدن اینکه مارول چگونه کاراکتری با چنین تاریخچه‌ای را به تماشاگران معرفی خواهد کرد، بسیار جذاب خواهد بود.

نوشته “تیلور سویفت” جدیدترین بازیگر فیلم ابرقهرمانی مشهور خواهد بود؟! اولین بار در بازیگرها. پدیدار شد.