جدایی آقای بازیگر برنده اسکار پس از ۵ سال زندگی مشترک!

جدایی رامی مالک و لوسی بوینتون پس از 5 سال زندگی مشترک!

رامی ملک آقای بازیگر برنده اسکار و نامزدش لوسی بوینتون پس از پنج سال زندگی مشترک از یکدیگر جدا شدند!

بازیگرها–  رامی مالک و نامزد بازیگرش لوسی بوینتون پس از 5 سال زندگی مشترک نامزدی خود را بهم زدند!

به گزارش گروه ترجمه بازیگرها، رامی مالک و لوسی بوینتون از یکدیگر جدا شده‌اند. این زوج اولین بار برای فیلمبرداری فیلم «بوهمین راپسودی» ملاقات کردند.

این زوج بازیگر رابطه احساسی خود را پس از ملاقات و در هنگام فیلمبرداری آغاز کردند. به نظر می‌رسد این زوج پس از پنج سال در اوایل سال جاری از یکدیگر جدا شده‌اند.

رامی مالک در فیلم «بوهمین راپسودی» نقش خواننده مشهور فردی مرکوری و لوسی نقش دوست دختر فردی، مری آستین را بازی کردند.

رامی مالک برای نقش آفرینی در این فیلم برنده جایزه اسکار شد.

این زوج در اوایل سال جاری پس از فاصله گرفتن از یکدیگر تصمیم به جدایی گرفتند. این زوج آخرین بار در بهمن سال گذشته در کنار یکدیگر دیده شدند.

منبعی نزدیک به این زوج سابق اعلام کرده است: «رامی و لوسی اوایل سال میلادی بدون سر و صدا از یکدیگر جدا شدند

. آن‌ها مدت زیادی با یکدیگر زندگی کردند با این حال تصمیم گرفتند از یکدیگر جدا شوند. آن‌ها درگیر کار و پروژه‌های شخصی خود هستند.»

زوج هالیوودی به صورت توافقی از یکدیگر جدا شدند!

رامی مالک پس از جدایی از نامزدش زمان خود را در کنار دوستان و بازیگران همکارانش سپری می‌کند. به نظر می‌رسد این آقای بازیگر تابستان لذت بخشی را سپری کرده است.

لوسی نیز از زندگی مجردی خود لذت می‌برد. این خانم بازیگر بدون نامزدش رامی مالک در ویمبلدون شرکت کرد.

رامی مالک و لوسی بوینتون در طول رابطه احساسی خود بسیار صمیمی و عاشق به نظر می‌رسیدند.

آن‌ها همچنین در مورد روابط و احساسات خود بسیار علنی صحبت می‌کردند.

زمانی که رامی برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد شد، در سخنرانی خود گفت: «لوسی بوینتون، تو قلب این فیلم هستی. تو فوق العاده با استعدادی. تو قلب من را تسخیر کردی.»

رامی اخیراً در فیلم اوپنهایمر، در نقش دیوید هیل فیزیکدان هسته‌ای که در ساخت بمب اتمی در طول جنگ جهانی دوم کمک کرد، ظاهر شد.

نقش برجسته لوسی در فیلم بیوگرافی خواننده گروه کوئین در کنار رامی بود. با این حال پیش از آن در فیلم قتل در قطار سریع السیر در سال 2017 ظاهر شد.

او همچنین اخیراً در فیلم باربی به کارگردانی گرتا گرویگ نقش آفرینی کرد.

نوشته جدایی آقای بازیگر برنده اسکار پس از 5 سال زندگی مشترک! اولین بار در بازیگرها. پدیدار شد.

Teknede tatil keyfi için SuperTekne.com'dan Göcek Tekne Kiralama hizmeti alabilirsiniz. Göcek Yat Kiralama, İstanbul Tekne Kiralama hizmetlerini en iyi hizmet ve uygun fiyat ile vermektedir. Hair Transplant Istanbul, DHI Hair Transplant Regal Dent provides dental implants, smile design, porcelain and zircon dental veneers and hollywood smile dental services in Istanbul.You can contact Regal Dent fo Dental Implant Istanbul, Hollywood Smile Istanbul and Porcelain Laminate Veneers.