درآمد ۱ میلیاردی و رکوردشکنی فیلم “باربی” در هالیوود!

رکوردشکنی جدید فیلم باربی در هالیوود!

فیلم جدید «باربی» به کارگردانی گرتا گرویگ و با حضور بازیگران مشهور هالیوود، تنها دو هفته پس از اکران به یک میلیارد دلار فروش در سینماها رسید.

 

بازیگرها– فیلم «باربی» به کارگردانی گرتا گرویگ با بازی مارگو رابی و رایان گاسلینگ به دستاوردی بزرگ در گیشه رسیده است.

به گزارش گروه ترجمه بازیگرها، فیلم «باربی» تنها دو هفته پس از اکران به درآمد یک میلیارد دلاری رسید! این فیلم به کارگردانی گرتا گرویگ با بازی مارگو رابی و رایان گاسلینگ روز یکشنبه، کمی بیش از دو هفته پس از اکران خود در 21 ژوئیه، دستاوردی بزرگ رسید.

این فیلم در سومین آخر هفته اکران خود 53 میلیون دلار دیگر در سینماهای آمریکا فروش داشت. موفقیت باورنکردنی فیلم باربی در باکس آفیس پیش از این باعث شده بود که به پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای کمپانی برادران وارنر تبدیل شود. همچنین این فیلم رکورد بیشترین درآمد در اولین آخر هفته اکران یک فیلم به کارگردانی یک خانم را شکست.

کاپیتان مارول که به کارگردانی مشترک آنا بودن و رایان فلک ساخته شده بود، پیش از این با 153 میلیون دلار در سال 2019 این عنوان را در اختیار داشت. در حالی که فیلم واندر ومن در سال 2017 با 103 میلیون دلار رکورددار فیلمی به کارگردانی تنها یک خانم بود.

دستاوردهای فیلم جدید باربی دو هفته پس از اکران!

باربی همچنین رکورد پرفروش‌ترین آخر هفته افتتاحیه سال 2023 را به دست آورد. این فیلم از فیلم برادران سوپر ماریو با درآمد 146 میلیون دلاری پیشی گرفت و این رکورد را به دست آورد.

موفقیت فیلم باربی باعث شد تا کمپانی ماتل، شرکت اسباب‌بازی صاحب برند باربی، برنامه‌هایی برای اقتباس از 14 عروسک به یادماندنی دیگر برای سینما تنظیم کند. از جمعه فیلمی به کارگردانی لنا دانهام و با بازی لیلی کالینز درباره عروسک‌های پالی پاکت.

از دیگر پروژه‌های سینمایی ماتل با کارگردانان، بازیگران یا تهیه‌کنندگان برجسته می‌توان به فیلم چرخ‌های داغ محصول جی.جی. آبرامز، فیلم Rock ‘Em Sock’ Em Robots با بازی وین دیزل. همچنین فیلم بارنی به رهبری دانیل کالویا و فیلم Major Matt Mason با بازی تام هنکس اشاره کرد.

نوشته درآمد 1 میلیاردی و رکوردشکنی فیلم “باربی” در هالیوود! اولین بار در بازیگرها. پدیدار شد.

Teknede tatil keyfi için SuperTekne.com'dan Göcek Tekne Kiralama hizmeti alabilirsiniz. Göcek Yat Kiralama, İstanbul Tekne Kiralama hizmetlerini en iyi hizmet ve uygun fiyat ile vermektedir. Hair Transplant Istanbul, DHI Hair Transplant Regal Dent provides dental implants, smile design, porcelain and zircon dental veneers and hollywood smile dental services in Istanbul.You can contact Regal Dent fo Dental Implant Istanbul, Hollywood Smile Istanbul and Porcelain Laminate Veneers.