دستمزد این بازیگر زن برای هر قسمت از سریال سرخوشی میلیون دلار است.

دستمزد میلیون دلاری خانم بازیگر برای هر اپیزود "سرخوشی"

زندایا نیز یکی از تهیه کنندگان اجرایی این سریال است و به همین دلیل توانست در ۲۵ سالگی نامزدی امی بهترین سریال را تجربه کند.

به گزارش صبح به نقل از سینما دیلی، سایت پاک در مطلبی به بالاترین میزان دستمزد تلویزیون آمریکا اشاره کرد و خبر داد زندایا بازیگر آمریکایی در حال مذاکره برای دستمزد یک میلیون دلاری برای هر قسمت است. فصل سوم سریال سرخوشی. ” است.

او در این سریال نقش یک نوجوان معتاد را بازی می کند. اگر زندایا این دستمزد را بگیرد، دستمزدی برابر با بازیگران سریال Friends در فصل گذشته دریافت می کند، جایی که هر 6 بازیگر آن سریال برای هر قسمت یک میلیون دلار دستمزد می گرفتند.

زندایا نیز یکی از تهیه کنندگان اجرایی این سریال است و به همین دلیل توانست در ۲۵ سالگی نامزدی امی بهترین سریال را تجربه کند.

او همچنین برای این نقش در سال 2020 برنده جایزه امی بهترین بازیگر زن در سریال درام شد.

در صدر این فهرست جان کرازینسکی قرار دارد که برای هر قسمت از مینی سریال هشت قسمتی جک رایان 2 میلیون دلار دریافت می کرد.

در رتبه بعدی کوین کاستنر قرار دارد که برای هر قسمت از «یلوستون» ۱.۲ میلیون دلار دریافت کرده است. در سطح یک میلیون دلاری چند بازیگر با زندایا حضور دارند:

مایکل کیتون برای «دوپسیک»، الیزابت ماس ​​برای «دختران براق»، جیسون سودیکیس برای «تد لاسو»، هریسون فورد و هلن میرن برای «1923» و کریس پرت برای «فهرست پایانه» یک میلیون دلار دستمزد دریافت کردند.

نوشته دستمزد میلیونی بازیگر زن برای هر قسمت از سریال سرخوشی اول صبح. ظاهر شد.

Teknede tatil keyfi için SuperTekne.com'dan Göcek Tekne Kiralama hizmeti alabilirsiniz. Göcek Yat Kiralama, İstanbul Tekne Kiralama hizmetlerini en iyi hizmet ve uygun fiyat ile vermektedir. Hair Transplant Istanbul, DHI Hair Transplant Regal Dent provides dental implants, smile design, porcelain and zircon dental veneers and hollywood smile dental services in Istanbul.You can contact Regal Dent fo Dental Implant Istanbul, Hollywood Smile Istanbul and Porcelain Laminate Veneers.