دلیل فوت “اگوس کلود” بازیگر ۲۵ ساله سریال مشهور خودکشی نیست!

دلیل فوت آقای بازیگر 25 ساله مشخص شد!

یک هفته پس از انتشار خبر درگذشت انگوس کلود بازیگر سریال “سرخوشی” مادرش شایعات خودکشی او را رد کرده است!

بازیگرها– مادر انگوس کلود بازیگر 25 ساله درباره دلیل درگذشت این ستاره و روزهای پایانی زندگی او صحبت کرده است.

به گزارش گروه ترجمه بازیگرها، مادر انگوس کلود با افشای لحظات شیرین پایانی زندگی این آقای بازیگر شایعات خودکشی او را رد کرد.

یک هفته پس از انتشار خبر درگذشت این ستاره جوان مادرش درباره ساعات پایانی زندگی او صحبت کرده است.

مادر انگوس کلود شایعات مبنی بر خودکشی پسرش را کاملاً رد کرده است. دوشنبه گذشته فاش شد که ستاره 25 ساله سریال مشهور «سرخوشی» به طرز غم انگیزی درگذشته است.

انگوس کلود تنها یک هفته پیش از درگذشت خود پدرش را از دست داده بود. بیانیه منتشر شده از سوی خانواده این ستاره به درگیری او با غم شدید از دست دادن پدرش اشاره کرده است.

در این بیانیه همچنین به درگیری‌های این بازیگر با سلامتی روانش اشاره شده است:

«انگوس در مورد نبرد خود با سلامت روان بی تعارف صحبت می‌کرد. امیدواریم درگذشت او بتواند یادآوری برای دیگران باشد که تنها نیستند و نباید از مبارزه با مشکلات دست بکشند.»

زندیا و انگوس کلود بازیگران سریال سرخوشی

آقای بازیگر 25 ساله خودکشی نکرده است!

افسران پلیس حاضر در صحنه، دلیل فوت این بازیگر را اوردوز احتمالی اعلام کردند. حالا مادر این ستاره شایعات خودکشی این بازیگر را رد کرده و تایید کرد این اوردوز عمدی نبوده است.

لیزا کلود در فیس‌بوک برای تشکر از حمایت‌های عزیزان و همچنین اشاره به مرگ پسرش نوشت: «دوستان، می‌خواهم همه بدانید که از محبت شما به خانواده‌ام در این زمان سخت قدردانی می‌کنم.

همچنین می‌خواهم بدانید که اگرچه پسرم در غم مرگ نابهنگام پدرش بر اثر مزوتلیوما غمگین بود، اما آخرین روزهای او در شادی و خوشحالی سپری شد.»

مادر این آقای بازیگر با اشاره به ساعات پایانی زندگی پسرش افزود: «او در حال مرتب کردن و سامان دادن به اتاقش بود. او تصمیم داشت مدتی را در خانه خانوادگی خود بگذراند.

او از تصمیم خود برای کمک به خواهرانش در کالج صحبت کرد. همچنین کمک روحی و مالی به مادرش. او تصمیم نداشت به زندگی خود پایان دهد.»

لیزا ادامه داد: «ممکن است مشخص شود که او به طور تصادفی و غم انگیز اوردوز کرده است. با این حال کاملاً واضح است که او قصد نداشت خودکشی کند. او به سلامتی و بهبود وضعیت روانی خود اهمیت زیادی می‌داد.»

 

نوشته دلیل فوت “اگوس کلود” بازیگر 25 ساله سریال مشهور خودکشی نیست! اولین بار در بازیگرها. پدیدار شد.

Teknede tatil keyfi için SuperTekne.com'dan Göcek Tekne Kiralama hizmeti alabilirsiniz. Göcek Yat Kiralama, İstanbul Tekne Kiralama hizmetlerini en iyi hizmet ve uygun fiyat ile vermektedir. Hair Transplant Istanbul, DHI Hair Transplant Regal Dent provides dental implants, smile design, porcelain and zircon dental veneers and hollywood smile dental services in Istanbul.You can contact Regal Dent fo Dental Implant Istanbul, Hollywood Smile Istanbul and Porcelain Laminate Veneers.