ساخت پیست مسابقه فرمول ۱ با نمایشگر. سامسونگ بزرگترین صفحه نمایش LED در جهان – Tecrato را تولید می کند

محتوای ساخت پیست مسابقه فرمول 1 با نمایشگاه; سامسونگ بزرگترین نمایشگر LED جهان را می سازد اولین بار در Tecrato – Living With Technology در مورد آن نوشته شد. – بازیگرها – زندگی با تکنولوژی – – https://bazigarha.com/

سامسونگ با ساخت بزرگترین نمایشگر LED با 22 میلیون پیکسل بار دیگر فناوری ها و قابلیت های پیشرفته خود را به جهانیان نشان داد.

سامسونگ در حال انتشار پستی در حساب رسمی خود است اولین نمایشگر LED 481 فوتی جهان (146.6 متر) برای مسابقه بزرگ فرمول 1 در لاس وگاس، ایالات متحده اعلام شد. این صفحه نمایش LED به شکل آرم F1 بر روی سقف ساختمان پیست مسابقه نصب می شود که 1000 فوت طول و مساحت تقریبی 2617 متر مربع دارد.


ادامه مطلب را در زیر بخوانید

بیشتر بخوانید:

  • Samsung Display با استفاده از مواد جدید در پنل های OLED عمر باتری آیفون را افزایش می دهد
  • مک لارن سریع ترین زمان تعویض لاستیک را در فرمول 1 ثبت کرد! [+ویدیو]

سامسونگ بزرگترین صفحه نمایش LED جهان را ساخت!

همانطور که اشاره شد صفحه نمایش LED سامسونگ با بیش از 22 میلیون پیکسل و روشنایی 8000 نیتشکل آن شبیه آرم F1 است و سطح آن بزرگتر از زمین فوتبال است. علاوه بر این نمایشگر، سامسونگ وظیفه تولید پنل های LED بیشتری برای نصب بر روی دیوارهای بیرونی ساختمان، ورودی ها و اطراف پیست مسابقه را بر عهده گرفته است.

بزرگترین صفحه نمایش LED

به گفته سامسونگ، این صفحه نمایش بزرگ 25000 ماژول LED تشکیل خواهد شد و دید کامل و نزدیک از مسابقه را به عموم حاضران ارائه خواهد کرد. این اولین تجربه است سامسونگ در رویدادهای ورزشی چندان برجسته نیست و این شرکت قبلاً از تابلوهای امتیازی هوشمند خود در Minute Maid Park و مکعب LED بزرگتر خود در Swiss Life Arena استفاده کرده است.

رنه ویلم، مدیرعامل Mتاریخچه لاس وگاس فرمول 1 وی همچنین از همکاری و مشارکت با سامسونگ ابراز خرسندی کرد و از فناوری پیشرفته و خلاقانه این شرکت رضایت کامل دارد.

بیشتر بخوانید:

  • سرویس Gaming Hub سامسونگ اکنون به شما امکان می دهد بازی ها را بدون ورود به سیستم یا اشتراک تجربه کنید
  • شکایت سامسونگ از BOE؛ غول کره ای خواهان رقابت در تولید صفحه نمایش آیفون نیست
  • فضای ابری نامحدود سامسونگ برای همه؛ جذابیت غول کره ای برای همه برندها

نظر کاربران بازیگرها در مورد بزرگترین صفحه نمایش LED جهان چیست؟ نظر خود را در قسمت نظرات با بازیگرها و اخبار فناوری با ما بمان.

منبع: sammobile

محتوای ساخت پیست مسابقه فرمول 1 با نمایشگاه; سامسونگ بزرگترین نمایشگر LED جهان را می سازد اولین بار در Tecrato – Living With Technology در مورد آن نوشته شد. – بازیگرها – زندگی با تکنولوژی – – https://bazigarha.com/