سر گذشت باغ وحش ساری چه می شود؟ تذکر به مالک باغ وحش داده شد – اندلرن

17190660 931

مطلب سر گذشت باغ وحش ساری چه می شود؟ تذکر به مالک باغ وحش داده شد برای اولین بار در وب سایت اندلرن – فیلم، بازی و هنر نوشته شده است. – اندلرن – فیلم، بازی و هنر – رسانه تخصصی فیلم، بازی و هنر – https://andlearn.ir/

به تازگی اخبار ناراحت کننده ای از باغ وحش ساری در رسانه ها پخش شده که جیوانات آن رو به مرگ هستند. سر گذشت باغ وحش ساری چه خواهد شد؟

مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران درباره وضعیت یک قلاده خرس قهوه ای نر و یک قلاده شیر نر باغ وحش ساری توضیحاتی داد.

بيشتر بخوانيد:

وضعیت وحشتناک شیرها و خرس ها در باغ وحش ساری

سر گذشت باغ وحش ساری

  • تذکر به مالک باغ وحش داده شد
1401110313060829426887943
وضعیت حیوانات باغ وحش ساری

عطاء الله کاویان ظهر دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران درباره وضعیت باغ وحش طاهرده ساری گفت:

“باغ وحش طاهرده ساری پس از اخذ موافقت دفتر حفاظت و مدیریت حیات وحش سازمان حفاظت محیط زیست و ارائه تعهد مبنی بر انتقال به مکان مناسب و مجاز، مجوز ادامه فعالیت برای دوره سه ساله را دریافت کرد و این مجوز تا مهرماه سال آینده معتبر است.”

وی با اشاره به بازدید معاون این اداره کل به همراه رئیس و کارشناسان اداره حفاظت محیط زیست شهرستان از محل نگهداری و جانمایی جانوران وحشی پستاندار نظیر شیر، خرس، روباه، مرال، گراز و پرندگانی نظیر قرقاول، قو، عقاب، دال و کبوتر، مکان باغ وحش را مناسب ارزیابی کرد و گفت: “مشاهده شد یک قلاده خرس قهوه‌ای نر به دلیل بیماری، به صورت جداگانه در قرنطینه نگهداری می‌شود تا دوره درمان آن تکمیل شود.”

در ادامه وی افزود:

“این گونه به دلیل دوران نقاهت، از نظر جثه‌ای لاغر و ضعیف بوده، اما در راه رفتن و سایر فعالیت‌های حیاتی مشکلی نداشته است.”

وضعیت حیوانات باغ وحش ساری

بيشتر بخوانيد:

  • عبور ستاره دنباله دار از کنار زمین
  • کاهش هزینه حج در سال 1402
  • 9 ماهگی پیروز توله یوز ایرانی
  • تاخیر و کنسل شدن چندین پرواز در اهواز به دلیل مه سنگین
  • ماجرای میلیونر شدن کاملیا طلاچی چه بود؟

بازنشر محتواي شبکه هاي اجتماعي تنها به منظور آگاهي رساني منتشر شده و نظرات بيان شده در آن الزماً بازتاب ديدگاه رسانه فيگار نيست.

مطلب سر گذشت باغ وحش ساری چه می شود؟ تذکر به مالک باغ وحش داده شد برای اولین بار در وب سایت اندلرن – فیلم، بازی و هنر نوشته شده است. – اندلرن – فیلم، بازی و هنر – رسانه تخصصی فیلم، بازی و هنر – https://andlearn.ir/

Teknede tatil keyfi için SuperTekne.com'dan Göcek Tekne Kiralama hizmeti alabilirsiniz. Göcek Yat Kiralama, İstanbul Tekne Kiralama hizmetlerini en iyi hizmet ve uygun fiyat ile vermektedir. Hair Transplant Istanbul, DHI Hair Transplant Regal Dent provides dental implants, smile design, porcelain and zircon dental veneers and hollywood smile dental services in Istanbul.You can contact Regal Dent fo Dental Implant Istanbul, Hollywood Smile Istanbul and Porcelain Laminate Veneers.