علت پخش شایعه اعتیاد “فرهاد جم” چه بود؟

فرهاد جم

فرهاد جم بازیگر سینما و تلویزیون درباره ماجرای شایعه اعتیادش گفت: در سال ۹۰ بیماری دیابت گرفتم خیلی ها فکر کردند معتاد شده ام!

به گزارش بازیگرها به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ فرهاد جم بازیگر سینما و تلویزیون که در سریال «راز ناتمام» نقش شهید با هنر را ایفا می‌کند، درباره این سریال که به زودی به پخش می‌رسد، گفت: تیر ماه پارسال به دفتری رفتم و در آنجا امین امانی درباره این کار با من صحبت کرد و گفت محور اصلی سریال زندگی شهید باهنر است. برایم جذاب بود. طراح گریم سریال تست گرفت و در نهایت مورد پسند واقع شد.

سه چهار ماه سخنرانی و فیلم‌هایی از آقای باهنر را دیدیم. راه رفتن، ریتم گفت و گو و صحبت کردن در چند ماه تمرین شد و تا جایی که منابع بود دیدم و استفاده کردم. اواسط دی ماه پارسال کار را کلید زدیم. سریال دو بخش دارد گذشته و حال؛ گذشته از اوایل چهل تا ۱۳۶۰ (۸شهریور)، روز انفجار دفتر نخست وزیری جمهوری اسلامی است و قسمت حال هم بیشتر پلیسی امنیتی است. در سریال «راز ناتمام» زندگی شهید باهنر را از بعد از ازدواج و اوایل زندگی مشترک و سخنرانی ها و درگیر‌ها با ساواک می‌بینیم.

جم درباره ایفای نقش‌ شخصیت‌های حقیقی عنوان کرد: همه حقایق درباره شخصیت هست و مقایسه می‌شود. ایفای چنین نقش‌هایی از طرفی خیلی سخت است و از طرفی خیلی جذاب. این اولین نقشی است که این چالش را با آن تجربه می‌کنم. منتظرم پخش شود تا نظر مردم را بشنوم.

عجیب‌ترین شایعه‌ درباره فرهاد جم

او که مهمان برنامه «دست در دست» شبکه دو بود، درباره عجیب‌ترین شایعه‌ای که درباره خود شنیده عنوان کرد: در سال ۹۰ بیماری دیابت گرفتم و خیلی وزن از دست دادم. آن زمان مسابقه «از کی بپرسم» را اجرا می‌کردم. چند نفر از حضار گفتند ما شنیده‌ایم شما معتاد شدید!

جم در پاسخ به این سوال که اگر قرار باشد به کادر درمان هدیه‌ای بدهد آن چیست، گفت: اگر بتوانم و شرایطش باشد از عده‌ای از بازیگران عزیز فیلم‌های ۲۰ ثانیه می‌گیرم تا مجموعه‌ای شود و تقدیم کنم به کادر درمان.

او در گوشه‌ای از صحبت‌هایش درباره علت نداشتن اضافه وزن عنوان کرد: شاید علتش علاقه زیاد و عجیب به فوتبال باشد. از پنج سالگی تا همین چند وقت پیش بازی می‌کردم الان به خاطر کرونا کمتر شده است اما دویدن و شنا و دوچرخه سواری را همچنان ادامه می‌دهم.

علت موفقیت “راز سیب”

جم که در دهه هفتاد مسابقه تلویزیونی «راز سیب» را اجرا کرده است، درباره علت موفقیت این برنامه گفت: باید از صادق جلالی، تهیه کننده و محسن شاه ابراهیمی، طراح دکور یاد کنم که فکر می‌کنم بودن آن دونفر «راز سیب» را «راز سیب» کرد. خیلی مسابقه سختی بود؛ اتفاق‌هایی می‌افتاد که نمی‌توانستیم پیش بینی کنیم. برای آن سال مسابقه جذابی بود.

فرهاد جم در پایان با اشاره به مرگ علی سلیمانی – بازیگر- بر اثر ابتلا به کرونا، گفت: خیلی‌ها را مثل علی به همین راحتی از دست دادیم، نمی‌دانم چه طور می‌شود جایشان را پر کرد.

آدم وقتی این خبرها را می‌خواند غم بزرگی در شانه‌هایش احساس می‌کند و می پرسد که خدایا می‌توان ادامه داد؟ امیدوارم مسئولان تدبیری بیندیشند. امیدوارم دولت جدید کارها و دستورالعمل‌هایی داشته باشد تا هرچه سریع‌تر واکسیناسیون انجام شود و کرونا دست از سر مردم ما بردارد. آنقدر این روزها تلخی‌های ناگوار می‌شنویم که فقط می‌توانیم آه بکشیم.

نوشته علت پخش شایعه اعتیاد “فرهاد جم” چه بود؟ اولین بار در بازیگرها. پدیدار شد.

Teknede tatil keyfi için SuperTekne.com'dan Göcek Tekne Kiralama hizmeti alabilirsiniz. Göcek Yat Kiralama, İstanbul Tekne Kiralama hizmetlerini en iyi hizmet ve uygun fiyat ile vermektedir. Hair Transplant Istanbul, DHI Hair Transplant Regal Dent provides dental implants, smile design, porcelain and zircon dental veneers and hollywood smile dental services in Istanbul.You can contact Regal Dent fo Dental Implant Istanbul, Hollywood Smile Istanbul and Porcelain Laminate Veneers.