عملکرد تک هسته ای تراشه Apple A18 Pro ارتقا یافته است – Tekrato

مقاله عملکرد تک هسته‌ای تراشه A18 Pro اپل ارتقا می‌یابد اولین بار در وب‌سایت Tekrato: Life with technology نوشته شده است. – بازیگرها – زندگی با تکنولوژی – – https://bazigarha.com/

اهل کوپرتینو در حال آماده سازی تراشه بعدی خود برای آیفون 16 و احتمالاً یک پردازنده تک هسته ای هستند. تراشه A18 Pro نسبت به نسل قبلی جهش قابل توجهی دارند.

آخرین تراشه A17 Pro اپل نسبت به Snapdragon 8 Gen 3 عملکرد بهتری داشت. اپل اکنون روی تراشه A18 Pro کار می کند و برخی افراد امتیاز Geekbench 6 آن را فاش کرده اند. اعداد عملکرد نشان دهنده بهبود قابل توجهی در عملکرد تک هسته ای در مقایسه با نسل قبلی است. A17 Pro.


ادامه مطلب را در زیر بخوانید

بیشتر بخوانید:

  • آزمایشگاه تراشه های نیمه هادی سامسونگ در ایالات متحده افتتاح شد
  • بازگشت باشکوه اینتل؛ سامسونگ دیگر بزرگ‌ترین سازنده تراشه‌های نیمه‌رسانا در جهان نیست
  • مدیر عامل OpenAI با سامسونگ برای ساخت تراشه های نیمه هادی هوش مصنوعی دیدار می کند
  • تمامی گوشی های سری آیفون 16 به پردازنده A18 اپل مجهز خواهند شد

عملکرد تک هسته ای تراشه A18 Pro اپل

شایعه شده است که اپل از سیستم روی تراشه A18 در تمامی مدل های سری آیفون 16 استفاده می کند، این خبر بسیار خوبی برای کاربرانی است که قصد خرید آیفون 16 را دارند. آیفون 15 که سال گذشته معرفی شد، از اپل استفاده می کند. A16 Bionic از نسل قبلی که همان تراشه آیفون 14 پرو مکس است. برخی از افراد به دلیل عدم ارتقاء پردازنده، مدل های آیفون 15 و 14 را ترجیح نمی دهند. اکنون نتیجه Geekbench 6 A18 Pro در حال ظهور اطلاعاتی در مورد نسل بعدی آیفون ها ارائه می دهد.

Apple A18 Pro امتیاز 3500 تک هسته ای و 8200 چند هسته ای را کسب کرده است که عملکرد تک هسته ای بهتری نسبت به نسل قبلی A17 Pro دارد. برای مقایسه، A17 Pro تنها امتیاز 2906 را در تک هسته ای و 7231 را در چند هسته ای کسب کرد. اخیراً یک نتیجه Geekbench از اسنپدراگون 8 نسل 4 فاش شده است که عملکرد چند هسته ای بسیار بهتری را نسبت به Apple A18 Pro نشان می دهد.

در نتایج فاش شده Geekbench 6، نسل چهارم اسنپدراگون 8 امتیاز 2985 را در تک هسته ای و 10762 را در چند هسته ای کسب کرد که کاملاً به تراشه M3 اپل نزدیک است. در سه ماهه چهارم سال جاری شاهد عرضه دستگاه هایی با اسنپدراگون 8 نسل 4 خواهیم بود.

بیشتر بخوانید:

  • جزئیات پردازنده و دوربین آیفون 16 اپل فاش شد
  • مشخصات دوربین آیفون 16 پرو و ​​آیفون 17 مشخص شده است
  • دلیل تغییر سیاست اپل برای چیپ های آیفون چیست؟
  • بالاخره زنگ خطر به صدا درآمد، آیا دوران سلطنت آیفون به پایان می رسد؟

نظر شما در مورد عملکرد تک هسته ای تراشه A18 Pro اپل چیست؟ ایده های خود را با ما در میان بگذارید اخبار فناوری زا تیکراتو را دنبال کنید.

.

منبع: Gizmochina

مقاله عملکرد تک هسته ای تراشه A18 Pro اپل برای ارتقاء اولین بار در وب سایت بازیگرها نوشته شد: زندگی با فناوری. – بازیگرها – زندگی با تکنولوژی – – https://bazigarha.com/