عکسی عجیب از “شادمهر” که دور از تصور همه ماست/ عکس

عکسی جالب و دیده نشده از شادمهر عقیلی خواننده معروفی که سالهاست در لس آنجلس فعالیت دارد با چهره ای زمین تا‌ آسمان متفاوت منتشر شد.

تصویری بسیار قدیمی از شادمهر عقیلی با چهره ای که بسیار متفاوت است منتشر شد.

به گزارش بازیگرها به نقل از نودی، عکسی جالب و دیده نشده از شادمهر عقیلی خواننده معروفی که سالهاست در لس آنجلس فعالیت دارد با چهره ای زمین تا‌ آسمان متفاوت منتشر شد.

 پر پرواز تا حدودی داستان زندگی شادمهر بود!

خسرو معصومی کارگردان فیلم پر پرواز گفت: فیلم پر پرواز و اتفاقاتی که بعد از آن فیلم برای شادمهر عقیلی افتاد به نوعی بخشی از نوع زندگی خود شادمهر عقیلی بود.

شادمهر به من گفته بود چرا باید خوانندگان بسیاری اجازه خواندن داشته باشند اما من نتوانم بخوانم؟

من از او دعوت کردم تا ماجراهای خود را برای من و کیانوش عیاری تعریف کند و ما بر اساس حرف‌های شادمهر عقیلی فیلمنامه را بازنویسی کردیم.

اما بعد از آن فیلم، علیرغم آنکه پیشنهاداتی داشتم دوباره فیلمی مانند «پر پرواز» بسازم .

زیرا نمی‌خواستم با سینما کاسبی کنم و اینکه گفته می‌شود به دلیل ممانعت وزارت ارشاد من دیگر با شادمهر عقیلی همکاری نکردم، صحت ندارد.

استعداد بازیگری در او وجود داشت. البته اوایل که وارد هنر شد و به خصوص به دنیای بازیگری قدم گذاشت هیچ شناخت و دانشی از سینما نداشت و حتی جلوی دوربین نمی‌دانست چگونه باید راه برود.

اما به مرور سینما را یاد گرفت ولی در حوزه موسیقی و خوانندگی واقعا هنرمند بود و کاملا موسیقی را می‌شناخت.

زمانی که ما در فیلم پر پرواز برای سکانس‌هایی نیاز داشتیم تا قطعاتی را به صورت زنده اجرا کند.

به خوبی از عهده این کار برمی‌آمد و بدون آنکه از قبل تمرین کرده باشد قطعا موسیقی را با سازهایی همچون پیانو برای ما اجرا کرد.

نوشته عکسی عجیب از “شادمهر” که دور از تصور همه ماست/ عکس اولین بار در بازیگرها. پدیدار شد.