عکس جدید آزاده صمدی پس از رای دادگاه این بازیگر زن چرخشی ۱۸۰ درجه ای انجام داد

در این قسمت از پایگاه خبری بازیگرها در مورد عکس جدید آزاده صمدی پس از حکم دادگاه تغییر 180 درجه ای بازیگر زن برای شما عزیزان می آوریم، با ما همراه باشید.

تصویری از حجاب آزاده صمدی در افتتاحیه فروشگاه.

عکس جدید آزاده صمدی بعد از رای دادگاه

آزاده صمدی در پی حکم عجیب دادگاه علیه خود حجاب خود را در مراسم و اماکن عمومی تغییر داده است. او با جمعی از هنرمندان در افتتاحیه یک فروشگاه شرکت کرد. حجاب آزاده صمدی، در این مراسم مورد توجه قرار گرفت. او که به تازگی کلاهی برای پوشاندن سر بر سر گذاشته بود در این مراسم شال به سر کرد.

دادگاه چندی پیش آزاده صمدی را به دلیل شخصیت ضداجتماعی به شش ماه محرومیت از استفاده از فضای مجازی و مراجعه به روانشناس به دلیل استفاده از کلاه به جای روسری محکوم کرد.

در حکم دادگاه آزاده صمدی آمده است که این بازیگر زن به دلیل رعایت نکردن حجاب به ۲ ماه حبس تعزیری، ۶ ماه محرومیت از استفاده از فضای مجازی و شرکت در کلاس های روانشناسی برای برخورد با شخصیت ضد اجتماعی خود محکوم شده است.

بیشتر بخوانید:

این نه لس آنجلس است و نه پاریس حضور نامناسب دو زن بی حجاب در کیش

آزاده صمدی در 26 دی ماه 1357 در لاهیجان به دنیا آمد. وی پس از پایان تحصیلات خود در رشته نمایش در دانشگاه سوره در کلاس های بازیگری کارنامه (به سرپرستی پرویز پرستویی) و تئاتر شرکت کرد. بدون شیر و شکر حمید امجد به ایفای نقش پرداخت.

بعدها در تله تئاتر دریانوردان محمد عاقبتی به ایفای نقش پرداخت و مدتی هم در یک سریال تلویزیونی بازی کرد جاده بی پایان وی با رهبری همایون اسعدیان انتخاب شد.

از دیگر نقش های او می توان به حضور در فیلم های کوتاه اشاره کرد. سطح آب 35 متر و بلوتوث به کارگردانی هومان سیدی و هیچ کس با کسی صحبت نمی کند فوق الذکر.

روز یکشنبه 10 اردیبهشت 1402، آزاده صمدی بدون حجاب در مراسم تشییع رضا حداد شرکت کرد و دادگاه بعداً حکمی را علیه او بازگرداند که با واکنش هایی مواجه شد.

متن عکس جدید آزاده صمدی پس از حکم دادگاه بازیگر 180 درجه تغییر کرده است اولین بار در سایت بازیگرها پدیدار شد. ظاهر شد.