عکس/ دورهمی جالب مه لقا باقری با پژمان بازغی، سام قریبیان و محمدرضا غفاری

دورهمی جالب مه لقا باقری با پژمان بازغی، سام قریبیان و محمدرضا غفاری

مه لقا باقری بازیگر سینما و تلویزیون تصویری معنادار و جدید در کنار پژمان بازغی، سام قریبیان و محمدرضا غفاری منتشر کرده است.

بازیگرها – مه لقا باقری 42 ساله، 22 سال قبل وارد سینما شد و پنج سال بعد در سریال باغ مظفر به کارگردانی مهران مدیری دیده شد.

او همان سال هم با جواد عزتی بازیگر سینما و تلویزیون ازدواج کرد. اما پس از گذشت 17 سال برخی رسانه ها ادعا دارند که این دو از یکدیگر جدا شده اند.

ادعای کاربران فضای مجازی و برخی رسانه ها در شرایطی است که مه لقا باقری و جواد عزتی هنوز این شایعه را تایید و یا تکذیب نکرده اند.

در این میان اما تصاویری که مه لقا باقری به تازگی منتشر کرده است، باعث شده تا بار دیگر این شایعه دوباره سر زبان ها بیفتد. او در تصویر جدیدش دست چپ اش را بدون حلقه ازدواج نشان داده است.

ساعاتی قبل هم او تصویری در کنار پژمان بازغی، سام قریبیان و محمدرضا غفاری منتشر کرد. تصویری که به مناسبت مراسم اکران فیلم پرونده باز است، آخرین اثر زنده یاد کیومرث پوراحمد به ثبت رسیده است.

بخوانید: عکس/ تیپ جدید مه لقا باقری که صدای خیلی‌ها را درآورد!

بیوگرافی مه لقا باقری

مه‌لقا باقری (زاده ۲۳ خرداد ۱۳۶۰ در تهران) بازیگر سینما ، تلویزیون و کارگردان تئاتر اهل ایران است.

وی همسر جواد عزتی است. او  بیش از ۱۲ سال به صورت حرفه‌ای در حوزه کارگردانی و بازیگری تئاتر فعالیت دارد و در جشنواره‌های داخلی و خارجی در کشورهایی نظیر فرانسه، روسیه، اسپانیا حضور داشته‌است.

مه لقا باقری در زمینه طراحی حرکات موزون و دستیار کارگردانی تئاتر نیز فعالیت دارد.

او در سری اول مجموعه دورهمی در نقش همسر قیمت ایفای نقش نمود.

نوشته عکس/ دورهمی جالب مه لقا باقری با پژمان بازغی، سام قریبیان و محمدرضا غفاری اولین بار در بازیگرها. پدیدار شد.