عکس/ شاید باورتان نشود، اما این چهره مرجانه گلچین در ۵۴ سالگی است!

شاید باورتان نشود، اما این چهره مرجانه گلچین در 54 سالگی است!

مرجانه گلچین ساعاتی قبل تصویری باورنکردنی و شوکه کننده از چهره جوان اش در 54 سالگی منتشر کرد و همه را شگفت زده کرد.

بازیگرها – اگر آثار مرجانه گلچین رادر طول 4 دهه اخیر دنبال کرده باشید، احتمالا او را به خاطر نقش های کمدی اش در دهه هشتاد به یاد می آورد.

او موفق شد که با ایفای نقش در سریال بزنگاه به کارگردانی رضا عطاران، خوش نشین ها، راه در رو و سه دونگ سه دوگ ساخته  سعید آقاخانی به شهرت برسد.

گلچین در طول یک سال اخیر نیز پرکار بوده و در سه سریال آنتن به کارگردانی ابراهیم عامریان، پدرگواردیولا، ساخته سعید نعمت الله و چشم بندی ساخته شاهد احمدلو بازی کرده است.

او به تارگی هم تصویری از تیپ و چهره خود در 54 سالگی منتشر کرده و دنبال کنندگان اش را در شوک جوانی اش فرو برده است.

برخی هم ادعا کرده اند که این تصویر با ابزارهای هوش مصنوعی ساخته شده و واقعی نیست.

بخوانید: عکس/ مرجانه گلچین با این تیپ شبیه زنان دوره هخامنشی شد!

بیوگرافی مرجانه گلچین

مرجانه گلچین بازیگر تلویزیون، سینما و تئاتر، متولد سال ۱۳۴۷ در رشت متولد است. او در نوجوانی به هنرستان موسیقی رفت و در رشته‌ تخصصی نوازندگی تئاتر فارغ ‌التحصیل شد.

او نخستین بار در تلویزیون حضور یافته و سال ۱۳۶۴ در ۱۷ سالگی در سریال آئینه به کارگردانی غلامحسین لطفی بازی کرده است.

گلچین برای مدت حدود ده سال در کشور انگلیس زندگی کرد. از سال ۱۳۷۴ تا سال ۱۳۸۳ از سینما و تلویزیون فاصله گرفت و بعد از بازگشت برای اولین بار در سریال کلانتر بازی کرد.

او در سال ۱۳۸ دوره‌ پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در آثار مهمی بازی کرده است. آثار مهم مرجانه گلچین، بازیگری در سریال بزنگاه به کارگردانی رضا عطاران و فیلم شیرین به کارگردانی عباس کیارستمی محسوب می‌شود.

از مهم‌ترین فعالیت های مرجانه گلچین می‌توان به شب عید، آسمان هوای باران دارد، آرمان‌دو، نفس گرم، ماه تی تی، شاهگوش، دزد و پلیس، راه در رو، سه دونگ، سه دونگ، نقطه سر خط اشاره کرد.

نوشته عکس/ شاید باورتان نشود، اما این چهره مرجانه گلچین در 54 سالگی است! اولین بار در بازیگرها. پدیدار شد.