عکس/ فخر فروشی قوچان نژاد و همسرش با کالای لوکس ایرانی در دبی

عکس/ فخر فروشی قوچان نژاد و همسرش با کالای لوکس ایرانی در دبی

رضا قوچان نژاد کاپیتان قدیمی و محبوب تیم ملی فوتبال که این روزها به دبی سفر کرده از تغذیه لاکچری شان که خاویار ایرانی است رونمایی کرده است.

بازیگرها- رضا قوچان نژاد مهاجم اسبق تیم ملی فوتبال مدت های طولانی است که از دنیای پر شور و هیجان فوتبال خداحافظی کرده و در سکوتی معنادار با خانواده اش در هلند زندگی می کند.

البته اغلب دوستداران گوچی فوتبال توقع داشتند او بعد از کناره گیری از زمین فوتبال، حده اقل به عنوان مربی به ایران برگردد و یا کارش را در یکی از باشگاه های لیگ برتری شروع کند.

اما به نظر می رسد ستاره پیشین تیم ملی تصمیم گرفته که پس از سال ها حضور مداوم در فوتبال و دوری از خانواده، حالا تمام لحظات زندگی اش را در کنار همسر و پسرش بگذراند.

در همین ارتباط اکنون نمایش تصویری متفاوت و غافلگیر کننده از سوی این پیشکسوت در صفحه اینستاگرام اش با توجه دنبال کنندگان اش روبه رو شده است.

قوچان نژاد که این روزها به همراه خانواده اش به امارات سفر کرده در اقدامی عجیب از خاویار لوکس ایرانی به عنوان تغذیه ای لاکچری رونمایی کرده است‌.

بخوانید: عکس/ کار خطرناکی که رضا قوچان نژاد در تهران انجام داد!

 استوری عاشقانه و جالب ساره بیات برای همسر رضا قوچان نژاد

به گزارش بازیگرها، ساره بیات بازیگر مشهور سینما همواره با انتشار مطالب و تصاویری در فضای مجازی نسبت به خانواده اش خصوصا خواهرش سروین بیات به آنان ابراز احساسات می کند.

البته شهرت خانواده بیات پس از ازدواج سروین با رضا قوچان نژاد و ساکن شدن این زوج در هلند باعث بیشتر دیده شدن این خانواده در شبکه های اجتماعی شده است.

در همین رابطه حالا ساره بیات که پس از ازدواج اش با علیرضا افکاری آهنگساز مطرح کشور بسیار کم کار شده است، استوری عاشقانه ای خطاب به خواهرش در اینستاگرام اش منتشر کرده است.

این بازیگر باسابقه با نمایش تصویری از سروین بیات خطاب به او نوشته است: تو عشقی یا عشق تو؟

البته پاسخ همسر رضا قوچان نژاد هم به این ابراز علاقه جالب بوده است. چرا که او با جمله «عشق تو» این مکالمه عاشقانه را کامل کرده است.

نوشته عکس/ فخر فروشی قوچان نژاد و همسرش با کالای لوکس ایرانی در دبی اولین بار در بازیگرها. پدیدار شد.

Teknede tatil keyfi için SuperTekne.com'dan Göcek Tekne Kiralama hizmeti alabilirsiniz. Göcek Yat Kiralama, İstanbul Tekne Kiralama hizmetlerini en iyi hizmet ve uygun fiyat ile vermektedir. Hair Transplant Istanbul, DHI Hair Transplant Regal Dent provides dental implants, smile design, porcelain and zircon dental veneers and hollywood smile dental services in Istanbul.You can contact Regal Dent fo Dental Implant Istanbul, Hollywood Smile Istanbul and Porcelain Laminate Veneers.