عکس/ قاب یادبود بهرام رادان با گل آرا عباسی دو روز پس از ازدواج

عکس/ قاب یادگاری بهرام رادان با گلاره عباسی دو روز پس از ازدواج

گلاره عباسی بازیگر سینما و تلویزیون ساعاتی پیش تصویری مشترک با بهرام رادان یک روز پس از مراسم ازدواجش منتشر کرد.

صبحگاه – بهرام رادان 44 ساله در روزهای اخیر با خبر ازدواجش در صدر اخبار رسانه ها قرار گرفته است. آن هم در زمانی که کم کم خبر ازدواج گلزار رو به خاموشی بود.

البته بهرام رادان سال گذشته نامزدی خود را اعلام کرد. او عکسی را در اینستاگرامش منتشر کرد که در آن در کنار یک دختر جوان دیده می شد.

در همان زمان رسانه ها مدعی شدند مینا مختاری نامزد بهرام رادان در عرصه پوشاک و مد فعال است.

کمی بعد بهرام رادان این موضوع را تایید کرد و حالا تصاویری از مراسم فوق العاده مجلل عروسی خود را منتشر کرده است.

حالا با گذشت دو روز از مراسم ازدواج بهرام رادان، گلاره عباسی تصویری از همکاری مشترک آنها در پروژه ای برای نابینایان منتشر کرده است.

بخوانید: واکنش جالب سحر دولتشاهی به تصاویر عروسی بهرام رادان

بیوگرافی بهرام رادان

این بازیگر، خواننده و تهیه کننده موسیقی ایرانی در 18 اردیبهشت 1358 در تهران به دنیا آمد. وی فعالیت حرفه ای خود را از سال ۱۳۷۸ آغاز کرد.

او فارغ التحصیل رشته مدیریت بازرگانی است. بهرام رادان در فیلم های سینماگران مطرحی چون داریوش مهرجویی، مسعود کیمیایی، وارژ کریم مشی و رخشان بنی اعتماد به ایفای نقش پرداخته است. بهرام رادان در سال ۱۳۷۸ دوره بازیگری را در آموزشگاه هیوا گذراند و در همان سال برای بازی در فیلم شور عشق به کارگردانی نادر مقدس انتخاب شد.

رادان در فیلم های زیادی ایفای نقش کرده است که از جمله آنها می توان به عناوینی چون ابلق، نقش نگار، شامی در باد، بارکد، شک، آبی، عصر یخبندان، داستان عشق، زرد، چهارراه استانبول، حکم، آتش بس 2، سونامی، ایده اصلی و آشوب اشاره کرد.

کپشن عکس/ قاب یادگاری بهرام رادان با گل آرا عباسی دو روز بعد از ازدواج اول صبح. ظاهر شد.