عکس/ لقب عجیب و خاصی که الهه منصوریان برای منوچهر هادی انتخاب کرد

عکس/ الهه منصوریان پا جای پای بروس لی گذاشت!

الهه منصوریان ووشوکار قهرمان ایران با انتشار یک استوری خاص در صفحه شخصی اش تولد منوچهر هادی کارگردان سینما را تبریک گفته است.

بازیگرها- چند سالی است که خواهران ورزشکار منصوریان با شهرتی که در میان اقشار مختلف جامعه کسب کرده اند در همه عرصه ها حضور فعال و پر رنگی دارند.

مثلا همین چندی پیش آن ها در سریال نمایش خانگی نیوکمپ به کارگردانی منوچهر هادی بازی کردند تا ردی از خود در پلتفرم های آنلاین هم بر جای بگذارند.

البته آن ها پیش از شبکه نمایش خانگی در سینما هم ایفای نقش داشته اند و در فیلم انفرادی ساخته مسعود اطیابی دیده شده اند.

در همین راستا حالا الهه منصوریان قهرمان ووشوی جهان با انتشار یادداشت کوتاه خاصی زادروز منوچهر هادی را در اینستاگرام اش تبریک گفته است.

این ورزشکار مشهور در این رابطه نوشته است: «استاد منوچهر هادی عزیز تولدتان مبارک»

بخوانید: عکس/ سردار آزمون با این استوری بیرانوند را خجالت زده کرد

سنگ تمام اینستاگرامی و معنادار رشید برای خواهران منصوریان

به گزارش بازیگرها، در چند سال گذشته و پس از پخش شدن برنامه ماه عسل با حضور جنجالی خواهران منصوریان، دیگر کمتر کسی را می توان یافت که این ووشو کاران مشهور را نشناسد.

البته حضور فعال و پررنگ این سه خواهر قهرمان در این یک سال اخیر در فضای مجازی سبب شده که حالا اغلب اقشار مختلف جامعه از عملکرد آنها باخبر باشند.

با این وجود شهرت و محبوبیت این ورزشکاران سمیرمی با واکنش های مثبتی از سوی چهره های مشهور شبکه های اجتماعی هم همراه بوده است.

در همین ارتباط اکنون قدرت الله ایزدی یکی از بازیگران مطرح و‌ محبوب کشور با انتشار یادداشتی خاص به تمجید و تحسین این قهرمانان پرافتخار پرداخته است.

بازیگر طناز شخصیت رشید با نمایش تصویری از خودش در کنار سهیلا منصوریان خطاب به آنان نوشته است:

«و مثل همیشه مقتدرانه به سمت آسمانِ موفقیت و پیروزی گام برمیدارند و عشق بی پایان ما بدرقه راه پُر افتخار آنهاستافتخار دیدار و مصاحبت با یکی از سه ستاره درخشانِ منصوریان.»

البته منصوریان کوچک با جمله «ممنونم از شما مرد بزرگ» پاسخ احساسات این هنرمند را داده است.

نوشته عکس/ لقب عجیب و خاصی که الهه منصوریان برای منوچهر هادی انتخاب کرد اولین بار در بازیگرها. پدیدار شد.