عکس/ مرجانه گلچین با این تغییر ۱۰ سال جوانتر شد!

مرجانه گلچین با این تغییر 10 سال جوان تر شد!

مرجانه گلچین بازیگر سینما و تلویزیون تصویری از تغییر جدید خود منتشر کرده است که به گفته کاربران او را 10 سال کوچکتر نشان می دهد.

صبحگاه – مرجانه گلچین از آن دست بازیگرانی است که در سن بسیار پایین وارد عرصه بازیگری شد. 13 ساله بود که در تئاتر ظاهر شد.

4 سال بعد در فیلم آینه به کارگردانی غلامحسین لطفی ایفای نقش کرد. در سال 1965 نیز در فیلم «داستان زندگی» ظاهر شد.

او البته بیشتر شهرتش را مدیون بازی در آثار تلویزیونی رضا عطاران و سعید آقاخانی است.

گلچین سال گذشته در سه برنامه تلویزیونی و شبکه نمایش خانگی به ایفای نقش پرداخت. اما امسال تاکنون در هیچ اثری حضور نداشته است.

بخوانید: کنایه تند و تیز مرجانه گلچین به محصولات سایپا

بیوگرافی مرجانه گلچین

مرجانه گلچین بازیگر تلویزیون، سینما و تئاتر در سال 1347 در رشت به دنیا آمد. در نوجوانی به هنرستان موسیقی رفت و در رشته تخصصی موسیقی تئاتر فارغ التحصیل شد.

او برای اولین بار در تلویزیون ظاهر شد و در سال 1364 در سن 17 سالگی در سریال آینه به کارگردانی غلامحسین لطفی بازی کرد.

گلچین حدود ده سال در انگلستان زندگی کرد. از سال 1374 تا 1383 از سینما و تلویزیون فاصله گرفت و پس از بازگشت برای اولین بار در سریال کلانتر بازی کرد.

وی در سال ۱۳۹۷ دوران پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در آثار مهمی به ایفای نقش پرداخته است. از آثار مهم مرجانه گلچین بازی در سریال بزنگاه به کارگردانی رضا عطاران و فیلم شیرین به کارگردانی عباس کیارستمی است.

از مهمترین فعالیت های مرجانه گلچین می توان به شب عید، آسمان بارانی، آرماندو، نفس گرم، ماه تی تی، شاهگوش، دزد و پلیس، جاده در جاده، سه دانگ، سه دانگ، نقطه به خط اشاره کرد.

توضیح عکس/ مرجانه گلچین با این تغییر 10 سال جوانتر شد! اولین بار در صبح. ظاهر شد.