عکس/ مشاهده کاهش وزن شدید استاد علی نصیریان هنگام حضور در آرامگاه سایه

عکس/ نمایان شدن افت وزن شدید استاد علی نصیریان هنگام حضور بر مزار سایه

یلدا ابتهاج دختر هوشنگ ابتهاج تصویر جدیدی از حضور استاد علی نصیریان بر سر مزار پدرش منتشر کرده است. اما کاهش وزن شدید او مورد توجه قرار گرفته است.

صبحگاه – استاد نصیریان که اکنون 88 سال سن دارد، 73 سال پیش بازی در تئاتر را آغاز کرد و دو دهه بعد با فیلم گاو ساخته داریوش مهرجویی در سینما ظاهر شد.

او همچنان در سینما حضور دارد و سال گذشته در فیلم هفت بهار نارنج به کارگردانی فرشاد گل سفیدی ظاهر شد.

در تلویزیون آخرین کاری که او در آن حضور داشت سریال «ارث پدری» به کارگردانی میلاد بنایی و مهدی نقویان بود.

استاد نصیریان که چندی پیش به رشت سفر کرده بود بر مزار امیرهوشنگ ابتهاج شاعر معاصر حاضر شد.

اما علاقه مندان به کاهش وزن استاد نصیریان توجه آنها را جلب کرده و باعث نگرانی آنها شده است.

بخوانید: آیا می دانید این آقا در جوانی مدل «علی نصیریان» بود/عکس

بیوگرافی علی نصیریان

علی نصیریان بازیگر، نویسنده و کارگردان سینما، تئاتر و تلویزیون ایرانی در پانزدهم بهمن 1313 در تهران به دنیا آمد. فعالیت حرفه ای خود را از سال 1329 آغاز کرد.

علی نصیریان در سال ۱۳۸۰ به عنوان یکی از چهره های ماندگار ایران در عرصه بازیگری تئاتر و سینما شناخته شد و نشان درجه یک هنری را دریافت کرد. در سال 62 در سریال سربداران نقش قاضی سهم را بازی کرد، نقشی که تا آن تاریخ در بین تمامی نقش هایش بی نظیر بود.

علی نصیریان سابقه ایفای نقش در آثار برجسته ای همچون خورشید، معاف باز، حکایت دریا، شهرزاد، آقای هالو، پستچی، کفش های نوروزی میرزا، شیر سنگی، ناخدا خورشید، هزارداستان، سال های خاکستری، شیربچی شبانه، خارجی را در کارنامه دارد. پول، روز باشکوه، برج مینو، اعتراف، بوی پیراهن یوسف، میوه ممنوعه و شهرزاد در کارنامه هنری اوست. وی در برنامه های همرافیق و دورهمی نیز به عنوان مهمان حضور داشته است.

علی نصیریان در سن 84 سالگی در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را برای بازی در فیلم معاف از آن خود کرد و مسن ترین فرد دریافت کننده این جایزه شد.

توضیح عکس/ مشاهده کاهش وزن شدید پروفسور علی نصیریان هنگام بازدید از مزار سایه برای اولین بار در صبح. ظاهر شد.