عکس/ مهشید جوادی استوری «ته نور نفت» گذاشت!

مهشید جوادی نگران نور می‌شود!

مهشید جوادی بازیگر سینما و تلویزیون عکس سلفی خود را به اشتراک گذاشت.

به گزارش صبحگاهی ، در این تصویر مهشید جوادی نگران نور است و در گوشه ای از تصویر نوشته است: نور نرفته است!

مهشید جوادی و بازی در مهندس بچا 4

اول فارس: مهشید جوادی در پایان تاکید کرد که آیا علاوه بر سریال بچه مهندس 4 شغل جدیدی هم دارد یا خیر؟

قبل از شروع تصویربرداری این سریال به ما اطلاع دادند که فعلاً نباید هیچ جا قرارداد بلندمدت ببندیم و من هم قراردادی نبسته ام اما خدا را شکر پیشنهادهای خوبی دارم اما این کار را انجام ندادم چون به پروژه مهندس پسر متعهد هستم.

وی در خصوص جذابیت نقش مرضیه گفت:

سال گذشته که به دفتر آقای علی غفاری و سعید سعدی رفتم متوجه جذابیت نقش مرضیه توفیقی شدم و توانستم نقش را به خوبی ایفا کنم چون معمولا برای بستن قرارداد و بعد از معرفی به دفتر می رویم. نقش. ما متوجه شدیم که این چیزی نبود که آنها در مورد آن صحبت کردند، اما خوشبختانه من با این نقش به دلیل چالش های آن ارتباط برقرار کردم.

راستش معلوم نیست «فرزند مهندس 5» ساخته می شود یا خیر، چون هنوز قطعی نشده که می خواهند فصل جدیدی از این سریال بسازند یا نه، اما من به شخصه نتوانستم کار جدیدی را قبول کنم. چون هنوز مشغول ضبط این سریال هستم.

توضیح عکس/ مهشید جوادی داستان «ته نور نفت» نوشت! اولین بار در صبح. ظاهر شد.

Teknede tatil keyfi için SuperTekne.com'dan Göcek Tekne Kiralama hizmeti alabilirsiniz. Göcek Yat Kiralama, İstanbul Tekne Kiralama hizmetlerini en iyi hizmet ve uygun fiyat ile vermektedir. Hair Transplant Istanbul, DHI Hair Transplant Regal Dent provides dental implants, smile design, porcelain and zircon dental veneers and hollywood smile dental services in Istanbul.You can contact Regal Dent fo Dental Implant Istanbul, Hollywood Smile Istanbul and Porcelain Laminate Veneers.