عکس/ وقتی مجری اخراجی تلویزیون در نقش مقابل عروسک باربی فرو می رود!

عکس/ وقتی مجری اخراجی تلویزیون در نقش مقابل عروسک باربی فرو می رود!

در ادامه انتشار تصاویر چهره های مشهور به سبک عروسک های باربی توسط هوش مصنوعی، اینبار مجتبی پوربخش مجری سابق تلویزیون هم به جمع این افراد اضافه شده است.

بازیگرها- با انتشار واکران فیلم کمدی فانتزی باربی در سراسر جهان اغلب چهره های مشهور و حتی کاربران شبکه های اجتماعی با کمک هوش مصنوعی چهره شان را شبیه عروسک های باربی یا کن به تصویر کشیده اند.

در ایران هم حالا برخی از هنرمندان و افراد مشهور در اینستاگرام هم با انتشار تصاویر شبیه سازی شده از عروسک های این فیلم معروف توجه کاربران فضای مجازی را جلب کرده اند.

در همین ارتباط اکنون مجتبی پوربخش مجری ممنوع الکار تلویزیون که این روزها بیشتر از همیشه در شبکه های اجتماعی فعال است بار دیگر با نمایش یک استوری خبرساز شده است.

این مجری و‌ گزارشگر اسبق شبکه ورزش که نزدیک به یک سال است از ادامه فعالیت در تلویزیون منع شده با انتشار تصویری شبیه سازی شده به عروسک کن فیلم باربی خودش را حسابی تحویل گرفته است.

بخوانید: عکس/ دعوای تازه و جدید مجری اخراجی با تلویزیون

طعنه پرهیاهوی مجری اخراجی تلویزیون به گلزار و‌ بهرام‌ رادان

به گزارش بازیگرها، مجتبی پوربخش مجری و گزارشگر سابق شبکه ورزش پس از داستان جدایی اش از تلویزیون، این روزها بیشتر در فضای مجازی فعالیت دارد.

همین امر سبب شده که او در این مدت به هر اتفاق خاصی که از سوی چهره های مشهور در فضای مجازی رخ می دهد واکنش های متفاوتی نشان دهد.

البته این واکنش های جنجالی و خبرساز مجتبی پوربخش گاهی برای او دردساز ساز هم می شود.

در همین‌ راستا این مجری ممنوع الکار در تازه ترین فعالیت اش در اینستاگرام اش تصویری بحث برانگیز با یادداشتی معنادار که این روزها وایرال شده منتشر کرده است.

این مجری باسابقه تلویزیون با انتشار تصویری از خودش در لباس دامادی که ظاهرا به پشت صحنه یک موزیک ویدئو مربوط می شود طعنه تندی به محمدرضا گلزار و‌ بهرام‌ رادان زده است.

نوشته عکس/ وقتی مجری اخراجی تلویزیون در نقش مقابل عروسک باربی فرو می رود! اولین بار در بازیگرها. پدیدار شد.

Teknede tatil keyfi için SuperTekne.com'dan Göcek Tekne Kiralama hizmeti alabilirsiniz. Göcek Yat Kiralama, İstanbul Tekne Kiralama hizmetlerini en iyi hizmet ve uygun fiyat ile vermektedir. Hair Transplant Istanbul, DHI Hair Transplant Regal Dent provides dental implants, smile design, porcelain and zircon dental veneers and hollywood smile dental services in Istanbul.You can contact Regal Dent fo Dental Implant Istanbul, Hollywood Smile Istanbul and Porcelain Laminate Veneers.