عکس/ چهره امیدار کننده‌ مارال فرجاد پس از درمان بیماری سرطان

چهره امیدار کننده‌ مارال فرجاد پس از درمان بیماری سرطان

مارال فرجاد با انتشار یک تصویر در صفحه اینستاگرام خود خبر از حال و روز خوب اش پس از درمان بیماری صعب العلاج سرطان داده است.

بازیگرها – دو سال قبل بود که مارال فرجاد با انتشار تصاویری در صفحه اینستاگرام اش رسما خبر ابتلای خود را به سرطان تایید کرد.

او گفته بود که مدتی است در مجارستان تحت درمان است و با این بیماری به شکل شبانه روزی در جنگ و جدال است.

چند ماه بعد هم او با یک رسانه مجارستانی گفتگو کرد و خبر از بهبودی کامل خود داد. خبری که با خوشحالی همکاران مشهور مارال فرجاد و خانواده اشس مواجه شد.

او که همچنان در مجارستان ساکن است، تصویری منتشر نشده از چهره خود پس از بهبودی کامل نشر داده است.

مارال فرجاد در این تصویر سالم و سرحال به نظر می آید و خوشبختانه دیگر خبری از بیماری هولناک اش نیست.

بخوانید: عکس/ استوری معنادار همسر پیمان قاسم خانی برای مونا و مارال فرجاد

مارال فرجاد در مورد سرطان اش به رسانه های مجارستانی چه گفت؟

«موهایم دوباره رویید و امروز حالِ بهتری دارم… بسیار غمگین و ناامید بودم، چرا که این بیماری بر چهره‌ام و درنتیجه بازیگری‌ام تأثیر می‌گذاشت…

تا این‌که تصمیم گرفتم به آن مثلِ یک نقشِ سخت و پیچیده در یک فیلم سینمایی نگاه کنم.»

این بخشی از حرف‌های مارال فرجاد ـ بازیگر تئاتر ، سینما و تلویزیون با خبرنگار مجله‌ی گِلَمور کشور مجارستان است که پس از طی یک دوره مبارزه با بیماری سرطان، روند درمان و بهبودی او را با تیترِ «زنِ قوی» سوژه‌ی گفت‌وگو قرار داده است.

مارال فرجاد سال گذشته دچار این بیماری شد و پس از طی مراحل سخت درمان، هم اکنون در شرایط بهتری قرار گرفته و با انجام دوره‌های درمانی مورد نیاز، در شرایط جسمی و روحی خوبی قرار دارد و امیدوار است به‌زودی پس از تکمیل درمان دوباره به صحنه و پرده ‌ی سینما بازگردد.

نوشته عکس/ چهره امیدار کننده‌ مارال فرجاد پس از درمان بیماری سرطان اولین بار در بازیگرها. پدیدار شد.

Teknede tatil keyfi için SuperTekne.com'dan Göcek Tekne Kiralama hizmeti alabilirsiniz. Göcek Yat Kiralama, İstanbul Tekne Kiralama hizmetlerini en iyi hizmet ve uygun fiyat ile vermektedir. Hair Transplant Istanbul, DHI Hair Transplant Regal Dent provides dental implants, smile design, porcelain and zircon dental veneers and hollywood smile dental services in Istanbul.You can contact Regal Dent fo Dental Implant Istanbul, Hollywood Smile Istanbul and Porcelain Laminate Veneers.