فاش شدن جزئیات جدید از مشکل ترین رابطه دی کاپریو

روابط «لئوناردو دی کاپریو» با «جو لو» سرمایه‌دار فراری مالزیایی

فاش شدن جزئیات جدید رابطه لئوناردو دی کاپریو با جو لو سرمایه دار فراری مالزیایی این بازیگر هالیوود را به دردسر انداخته است.

به گزارش صبح امروز به نقل از گاردین، جزئیات جدیدی از رابطه لئوناردو دی کاپریو بازیگر 48 ساله آمریکایی و جو لو سرمایه دار مالزیایی که در حال حاضر به دلیل ارتباط با یکی از بزرگترین بازیگران بین المللی تحت تعقیب مقامات بین المللی است. رسوایی های فساد در جهان آشکار شده است.

بلومبرگ برای اولین بار جزئیاتی از اسناد FBI را که مقامات در سال 2018 با آنها صحبت کردند، در مورد رابطه دی کاپریو با جو لو، که متهم به مشارکت در یک طرح پولشویی 4.5 میلیارد دلاری است، فاش کرد. آنها با آنها مصاحبه کردند، دلار از صندوق سرمایه گذاری دولتی مالزی است.

بر اساس این گزارش، «دی کاپریو» در سال 2010 با «لو» در یک کلوپ شبانه آشنا شد و به رابطه نزدیک خود ادامه داد.

بیشتر بخوانید: رابطه عاشقانه «لئوناردو دی کاپریو» با این دختر رکورد زد/عکس

این بازیگر و تهیه کننده هالیوودی در این خصوص توضیح داده است:

“من برای لو کار می کردم… و این تجارت به روابط اجتماعی نیز تبدیل شد. بنابراین ما یکدیگر را بیشتر می دیدیم و تعامل بیشتری وجود داشت.”

در مقطعی، آن دو درباره یک ایده میلیارد دلاری برای ساخت فیلم‌های بیشتر و همچنین پارک موضوعی برادران وارنر در آسیا بر اساس فیلم‌های دی کاپریو صحبت کرده بودند. دی کاپریو و لو همچنین در مورد توسعه یک استراحتگاه دوستدار محیط زیست در بلیز گفتگو کرده اند.

جو لو علاوه بر تامین مالی فیلم نامزد اسکار 2013 گرگ وال استریت که دی کاپریو در آن نقش آفرینی کرد، هدایای لوکس مختلفی از جمله تندیس اسکار 600 هزار دلاری مارلون براندو به دی کاپریو داد. وی همچنین به تابلوی 9 میلیون دلاری ژان میشل باسکیا اشاره کرد.

بر اساس گزارش نیویورک تایمز در سال 2018، دی کاپریو پس از تحقیقات در مورد کلاهبرداری ادعایی میلیارد دلاری لو، هدایا را به مقامات بازگرداند.

دی کاپریو در مصاحبه های خود با اف بی آی اظهار داشت که به او گفته شده که ثروت منبع ناشناخته ای در ابوظبی است و او موتزارت دنیای تجارت است.

در سال 2021، وزارت دادگستری مالزی جو لو را که گمان می‌رود در چین مخفی شده است، استخدام کند تا با دولت لابی کند تا تحقیقات خود را درباره او و سایر افراد دخیل در یک رسوایی کلاهبرداری عظیم صندوق تامینی متوقف کند. مالزی، متهم

این مقاله ابتدا صبح جزئیات جدیدی از مشکل ترین رابطه دی کاپریو را فاش کرد. ظاهر شد.

Teknede tatil keyfi için SuperTekne.com'dan Göcek Tekne Kiralama hizmeti alabilirsiniz. Göcek Yat Kiralama, İstanbul Tekne Kiralama hizmetlerini en iyi hizmet ve uygun fiyat ile vermektedir. Hair Transplant Istanbul, DHI Hair Transplant Regal Dent provides dental implants, smile design, porcelain and zircon dental veneers and hollywood smile dental services in Istanbul.You can contact Regal Dent fo Dental Implant Istanbul, Hollywood Smile Istanbul and Porcelain Laminate Veneers.