فکرشو می کردید “سمندون” در واقعیت این شکلی باشد/ عکس

سمندون یکی از خاطره انگیزترین سریالهای دهه 60 میباشد که با هنرنمایی سمندون جذاب تر میشد . چهره واقعی بازیگر نقش سمندون بدون گریم را با هم ببینیم.

چهره واقعی رشید اصلانی بازیگر نقش سمندون بعد از 30 سال را در ادامه ببینید.

به گزارش بازیگرها، سمندون یکی از خاطره انگیزترین سریالهای دهه 60 میباشد که با هنرنمایی سمندون جذاب تر میشد . چهره واقعی بازیگر نقش سمندون بدون گریم را با هم ببینیم.

مجموعه تلویزیونی سمندون به نویسندگی و کارگردانی ناصر هاشمی در سال ۱۳۷۳ تولید و در سال ۱۳۷۴ از تلویزیون ایران پخش شد.

داستان فیلم در مورد یک بچه غول ۲۰۰۰ ساله به نام «سمندون» است که در زیر زمین خانه‌ای قدیمی زندگی می‌کند.

در این مجموعه ناصر هاشمی، رشید اصلانی، داریوش اسدزاده، حمیده خیرآبادی ایفای نقش کردند و طراح چهره پردازی آن را جلال‌الدین معیریان برعهده داشت.

این سریال زیبا سریعا پرطرفدار شد اما باانتقاداتی از منتقدین سینما و تلویزیون روبرو شد.

چرا که مخاطب اصلی فیلم نوجوانان بودند ولی ژانر فیلم مناسب کودک و نوجوانان نبود.

در این سریال بیشتر صحنه های ژانر وحشت را به مخاطب القا میکرد که این قضیه مورد انتقاد مدیران سازمان صدا و سیما قرار گرفت و کارگردان فیلم را از ساختن ادامه فیلم منصرف نمود.

در منزل عمه (حمیده خیرآبادی) زیرزمین اسرارآمیزی وجود دارد که برادرزادهٔ عمه (ناصر هاشمی) می‌خواهد از آن استفاده کند.

بعد از اینکه به این زیرزمین پا می‌گذارد متوجه می‌شود که یک بچه دیو ۲۰۰۰ ساله در آنجا زندگی می‌کند و در انتظار رسیدن مادرش است.

مکانی که سریال در آن فیلم‌برداری شده، منزل میرزا آقاخان نوری بوده‌است که بعد از این سریال در فیلم‌های متعدد دیگری نیز مورد استفاده قرار گرفته‌است.

نوشته فکرشو می کردید “سمندون” در واقعیت این شکلی باشد/ عکس اولین بار در بازیگرها. پدیدار شد.

Teknede tatil keyfi için SuperTekne.com'dan Göcek Tekne Kiralama hizmeti alabilirsiniz. Göcek Yat Kiralama, İstanbul Tekne Kiralama hizmetlerini en iyi hizmet ve uygun fiyat ile vermektedir. Hair Transplant Istanbul, DHI Hair Transplant Regal Dent provides dental implants, smile design, porcelain and zircon dental veneers and hollywood smile dental services in Istanbul.You can contact Regal Dent fo Dental Implant Istanbul, Hollywood Smile Istanbul and Porcelain Laminate Veneers.