ماجرای غم انگیز ساناز ارجمند همسر جدید شهاب حسینی [+عکس] – فیگر

ماجرای غم انگیز ساناز ارجمند همسر جدید شهاب حسینی [+عکس] اولین بار در سایت بازیگرها نوشته شد: فیلم، بازی و هنر. – بازیگرها – سینما، بازی و هنر – رسانه تخصصی سینما، بازی و هنر – https://bazigarha.com/

اخیراً داستان عجیبی از وضعیت روحی همسر جدید شهاب حسینی وخیم است در رسانه ها پخش شد که حواشی زیادی به همراه داشت.

حال همسر جدید شهاب حسینی وخیم است

ساناز ارجمند همسر شهاب حسینی با انتشار عکسی در استوری اینستاگرامش به سوژه داغ رسانه ها تبدیل شد و شایعات را به راه انداخت. در واقع رسانه ملی با تیتر حال بد همسر جدید شهاب حسینی ساناز ارجمند افسرده شد! این موضوع را مطرح کردند که محترم ساناز همسر شهاب حسینی او در وضعیت روحی خوبی نیست. اما واقعیت چیست؟

بیوگرافی حامد اسماعیلیون لو رفت! + [تصاویری از خانواده مرحوم او]

فوری: Reddit هک شد. چه اتفاقی برای اطلاعات کاربر افتاد؟

حال بد همسر شهاب حسینی

در ادامه ماجرای بدخلقی همسر شهاب حسینی را مشاهده می کنید:

وضعیت روحی همسر جدید شهاب حسینی وخیم است
حال بد همسر شهاب حسینی

برخی می گویند درست مانند همسر سابق شهاب حسینی که با انتشار مطلبی نارضایتی خود را از خبر ازدواج همسر سابقش نشان داد، این بار همسر جدید شهاب حسینی، ساناز ارجمند، دست به چنین اقدامی زده است. اما از تاریخ و وضعیت کنونی مردم معلوم می شود که این ماجرا چه معنایی دارد!

شرکت کوکاکولا گوشی رسمی خود را معرفی کرد!

ساناز ارجمند در کنار شهاب حسینی
ساناز ارجمند در کنار شهاب حسینی

ساناز ارجمند همسر شهاب حسینی با انتشار عکسی در اینستاگرامش سوژه داغ رسانه ها شد و شایعاتی را به راه انداخت. شهاب حسینی در سال ۱۳۷۴ ازدواج کرد و حاصل ازدواج اولش دو پسر به نام‌های محمدامین و امیرعلی است.

به گفته شهاب حسینی، همسر اولش دانشجوی رشته گریم دانشگاه تهران بوده است. شهاب حسینی در 22 سالگی با بچه های تئاتر دانشگاه تهران کار می کرد. سرانجام با هم آشنا شدند و ازدواج کردند.

واکنش تند شهاب حسینی به انتقاد بهروز افخمی [+جزئیات]

ساناز ارجمند کیست و چه نسبتی با شهاب حسینی دارد؟

ساناز ارجمند نیز عکاس است. محترم ساناز همسر شهاب حسینی این است. البته ساناز ارجمندی و شهاب حسینی آنها هنوز این ازدواج را تایید یا تکذیب نکرده اند اما از ماجرای غم انگیز پریچار قنبری و حذف عکس های زوج او با شهاب حسینی می توان حدس زد که این فقط یک شایعه نیست.

بیشتر بخوانید:

  • نگاه کنید: تصویر فیلتر شده عاشقانه ساناز ارجمند و شهاب حسینی
  • جزئیات خداحافظی شهاب حسینی [+ویدیو]
  • عکس شهاب حسینی در کنار همسرش در رختخواب! + [تصویر]

بازنشر محتوای شبکه های اجتماعی صرفاً به منظور اطلاع رسانی منتشر می شود و نظرات بیان شده در آن لزوماً منعکس کننده نظر بازیگرها رسانه نیست.

ماجرای غم انگیز ساناز ارجمند همسر جدید شهاب حسینی [+عکس] اولین بار در سایت بازیگرها نوشته شد: فیلم، بازی و هنر. – بازیگرها – سینما، بازی و هنر – رسانه تخصصی سینما، بازی و هنر – https://bazigarha.com/