معرفی کامل سریال پرطرفدار ترکی خواهر و برادرانم (Kardeslerim)

Kardeslerim

سریال خواهر و برادرانم با نام ترکی Kardeslerim یکی از بهترین سریال‌های ترکی در سال 2021 و 2022 است که با بازیگران معروف و جذابش سعی در جذب مخاطب دارد. سریال خواهر و برادرانم که یک سریال در ژانر درام، عاشقانه و خانوادگی است، توسط سرکان بیرینچی کارگردانی شده و از شبکه آ تی وی پخش میشود. اینجا خبرهای مربوط به سریال خواهر و برادرانم و همین‌طور اطلاعاتی را که تاکنون از حاشیه و اصل سریال خواهر و برادرانم منتشر شده می‌خوانید.

کارگردان سریال خواهر و برادرانم چه کسی است؟

سریال خواهر و برادرانم توسط سرکان بیرینچی کارگردانی شده است.

خلاصه داستان سریال خواهر و برادرانم و موضوع اصلی آن چیست؟

سریال ترکیه ای برادر و خواهرانم درباره چهار خواهر و برادر است که بعد از فوت پدر و مادرشان با زندگی‌ای سخت، دست‌و پنجه نرم می‌کنند.

اسامی بازیگران سریال خواهر و برادرانم چیست؟

سو بورجو یازگی، اونور سعید یاران، جلیل نالچاکان، آهو یائتو و … از بازیگران سریال خواهر و برادرانم هستند که در این مطلب با آنها آشنا میشویم.

مشخصات سریال خواهر و برادرانم

نام سریال Kardeşlerim – خواهر و برادرانم ، برادر و خواهرانم ، Kardeslerim
کارگردان سرکان بیرینچی Serkan Birinci
نویسنده گول ابوس سرمچی Gül Abus Semerci
تهیه کننده Nazlı Heptürk
شمار قسمت‌ها ۷۴ قسمت
ژانر درام،عاشقانه،خانوادگی
توزیع‌کننده NGM
شبکهٔ اصلی آ تی وی

دانلود سریال خواهر و برادرانم

این سریال هم‌اکنون در شبکه جم سریس ساعت ۲۱ و در جم سریس پلاس ساعت ۲۲ درحال پخش است، و در شبکه ATV ترکیه قسمت جدید آن شنبه ها ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه بخش می شود.

لیست بازیگران سریال خواهر و برادرانم

بازیگر نقش توضیحات
فدیک سوین آتاسوی شنگول ارن مادر آیبیکه و اوعولجان-همسر اورهان
جلیل نالچاکان عاکیف آتاکول رئیس شرکت-همسر نباهت آتاکول-همسر سوزان مانیاسلی-پدر ملیسا و دوروک و کاعان
سو بورجو یازگی جوشکون آسیه ارن دختر ولی ارن و خدیجه ارن-خواهر قدیر و امل و خواهر دوقلو ناتنی عمر-دوست دختر دوروک
ملیس مینکاری آیبیکه ارن دختر اورهان ارن و شنگول ارن-خواهر اوعولجان-دوست دختر برک
رجب اوستا برک اوزکایا پسر رسول اوزکایا و ایلا-دوست صمیمی دوروک-دوست پسر ایبیکه
انور سعید یاران دوروک اتاکول پسر عاکیف آتاکول و نباهت آتاکول-برادر ملیسا و برادر ناتنی کاعان-دوست پسر آسیه
ییعت کوچاک عمر ارن پسر سوزان مانیاسلی-پسر ناتنی ولی ارن و خدیجه ارن-پسر تنی احمد-برادر ناتنی قدیر و آسیه و اِمل-برادر تنی هاریکا-برای مدتی دوست پسر سوسن-برای مدت کوتاهی دوست پسر عایشه
ایلین اکپینار امل ارن دختر کوچیکتر ولی ارن-خواهر قدیر و آسیه و خواهر ناتنی عمر
تورن سیهان شیمشک اوعولجان ارن پسر اورهان و شنگول-برادر آیبیکه-برای مدتی دوست پسر هاریکا
جونیت مته اورهان ارن پدر آیبیکه و اوعولجان-همسر شنگول-برادر ولی ارن
آهو یائتو سوزان مانیاسلی همسر کَنان-همسر عاکیف آتاکول-مادر عمر و هاریکا-معشوقه سابق احمد
سیمگه سلچوک نباهت آتاکول مادر ملیسا و دوروک-همسر عاکیف
برک علی کاتال تولگا دوست پسر سابق عایشه-دشمن برک-عاشق آیبیکه-برای مدتی عاشق جمیله
لیزگه کومرت سوسن دوست دختر سابق عمر
امره یتکین بوراک مدیر مدرسه آتامان
اوریم دوعان گونول همسر اورهان-مادر افرا
کاعان چاکر احمد پسر خاله سوگی-پدر عمر و سارپ و یاسمین-همسر شوال
اسلی ماویتان ایلا دوست نباهت-مادر برک
نیهان بویوک آعاچ شوال همسر احمد-مادر سارپ و یاسمین
آتاکان اوزکایا سارپ پسر احمد و شوال-برادر عمر و یاسمین
ایلول کاندمیر یاسمین دختر احمد و شوال-خواهر سارپ و عمر
نازلی چتین لیلا خواهر تولگا-عاشق عمر
اجِم سنا افرا دختر گونول-دوست دختر اوعولجان

نقش های پایان یافته

 
بازیگر نقش توضیحات
چنگیز تانگور ولی ارن پدر قدیر و آسیه و امل و پدر ناتنی عمر-همسر خدیجه-برادر اورهان
گوزین الکان خدیجه ارن مادر قدیر و آسیه و امل و مادر ناتنی عمر-همسر ولی
هالیت اوزگور ساری قدیر ارن پسر بزرگ ولی و خدیجه برادر آسیه و امل برادر ناتنی عمر دوست پسر ملیسا
داملا سو ایکیز اوغلو ملیسا آتاکول دختر عاکیف آتاکول و نباهت آتاکول-خواهر دوروک و خواهر ناتنی کاعان-دوست دختر قدیر
کاعاان سِوی مظلوم دوست صمیمی قدیر-دوست پسر تالیا
ایرم سلمان تالیا دوست صمیمی هاریکا و سوسن-دوست دختر مظلوم
ارن اورن کاعان آتاکول پسر عاکیف آتاکول-برادر ناتنی دوروک و ملیسا
نیلسو ییلماز جمیله دوست صمیمی آسیه-برای مدتی عاشق تولگا-برای مدتی عاشق قدیر
گوزده تورکر هاریکا مانیاسلی دختر کَنان و سوزان-خواهر عمر-برای مدتی دوست دختر اوعولجان
ییلدیز کولتور خاله سوگی مادر احمد-مادر بزرگ عمر و سارپ و یاسمین
چاعلا شیمشک عایشه دوست دختر سابق تولگا-برای مدتی دوست دختر عمر
مراد اونوک کَنان مانیاسلی پدر هاریکا-همسر سوزان
انس دمیرکاپی امیر دشمن عمر

معرفی کارگردان سریال خواهر و برادرانم

در این بخش از بررسی سریال ترکی برادر و خواهرانم به معرفی کارگردان، سرکان برینچی (Serkan Brinci) می‌رسیم. سرکان برینچی کارنامه موفقی در زمینه ساخت سریال‌های درام دارد. او به دلیل ساخت سریال‌های مانند Kirgin cicekler و Cocuk معروف است. این کارگردان موفق در کنار نویسنده‌ای ماهر مانند گول ابوس سرمچی (Gul Abus Sermci) داستانی طراحی کردند که حاصلش مجموعه تلویزیونی برادر و خواهرانم شد.

در کارنامه پرافتخار گول ابوس می‌توانیم سریال جذاب Kderimin Oyunu را تماشا کنیم.

معرفی سریال خواهر و برادرانم

مجموعه تلویزیونی برادر و خواهرانم یکی از بهترین سریال‌های ترکی در سال 2021 و 2022 محسوب می‌شود. کشور ترکیه در ساخت سریال‌هایی مانند این مجموعه توانایی فراوان دارد و همچنین طرفداران بسیاری از سراسر دنیا به‌خصوص در کشور ایران دارد. سریال‌های خانوداگی و عاشقانه از جمله علایق ایرانی‌ها است که سریال‌های ترکی، این موضوع را به خوبی پوشش می‌دهند. قطعا دانلود سریال ترکی Kardeslerim یکی از بهترین تجربه‌های شما خواهد بود. این سریال به دلیل حجم زیادی از اتفاقات مختلف و داستان‌های متفاوت، بسیار هیجان انگیز است و همین جریان باعث می‌شود که احساس بی‌حوصلگی نکنید. درنهایت داستان طوری طراحی شده است که هرچه به سمت جلو پیش می‌رویم، با لحظات دراماتیک‌تری مواجه می‌شویم.

داستان سریال خواهر و برادرانم

خواهر و برادرانم داستان زندگی یک خانواده دوست داشتنی را روایت می‌کند که در کنار هم بسیار خوش حال‌اند و زندگی بسیار خوبی با هم دارند. اما بخت بد به یک باره سراغ این خانواده می‌آید و مادر و پدر داستان طی یک اتفاق ناگوار در یک روز فوت می‌کند و فرزندان خود را تنها می‌گذارند.

زندگی این 4 خواهر و برادر با نبود مادر و پدرشان با مشکلات و موانع بزرگی رو‌به‌رو می‌شود. اسم این خواهر و برادر‌ها کادیر، عمر، آسیه و امل عرن است.

شرایط آن‌ها را مجبور به زندگی در مرغداری عمویشان می‌کند. در این بین شما شاهد فراز و نشیب‌های زیاد زندگی این 4 نفر هستید. آن‌ها که جز خودشان کسی را ندارند، تصمیم می‌گیرند تحت هیچ شرایطی هم‌دیگر را تنها نگذارند.

هر بار که زمین می‌خورند باز به کمک یک‌دیگر از جا بلند می‌شوند. اما این‌ها همه داستان نیست. در این میان پای آنان به مدرسه‌ای باز می‌شود که قاتل پدر و مادرشان به نام آکیف، مدیر و رئیس آن‌جا است.

فصل اول این سریال به سرانجام رسیده و فصل جدید آن ساخته و در حال پخش است. در پایان فصل اول این سریال شما شاهد دردسری که برای کادیر پیش آمد، بودید. کادیر به دلیل اتهام کشتن فردی به زندان می‌رود و حالا که بچه‌ها ازداشتن بزرگ‌تر محروم شده‌اند راهی یتیم خانه می‌شوند. به نظر شما بچه‌ها به دنبال قاتل پدر و مادر خود می‌گردند

داستان سریال خواهر و برادرانم

زمان پخش و تعداد قسمت های سریال خواهر و برادرانم

فصل اول سریال ترکی برادر و خواهرانم از 20 فوریه 2021 (2 اسفند 1399) آغاز شد و تا 19 جون 2021 (29 خرداد 1400) در 18 قسمت به اتمام رسید. اما این فصل پایان کار این سریال نبود، درنهایت از 11 سپتامبر 2021 (20 شهریور 1400) تا 11 جون 2022 (21 خرداد 1401) فصل دوم مجموعه تلویزیونی برادر و خواهرانم در 38 قسمت پخش شد. بهتر است بدانید که سریال ترکی برادر و خواهرانم در استودیو ان جی ام (NGM) ساخته شده است و در نهایت در شبکه ای تی وی (ATV) به پخش رسیده است. پیشنهاد می‌کنیم که حتما برای دانلود سریال ترکی Kardeslerim اقدام کنید.

پوستر سریال خواهر و برادرانم

پوستر سریال خواهر و برادرانم

تیزر سریال خواهر و برادرانم


بیوگرافی بازیگران سریال خواهر و برادرانم

خالد اوزگور ساری از بازیگران مرد سریال در نقش قدیر

خالد اوزگور ساری (Halit Ozgur Sari) که در نقش قدیر بازی می‌کند، نقش اصلی سریال ترکی برادر و خواهرانم را دارد. او متولد 4 اکتبر 1993 است و همچنین، فارغ‌التحصیل رشته بازیگری از دانشگاه بیلگی استانبول نیز هست. جالب است بدانید که خالد بازیگری را از سن 25 سالگی آغاز کرد و با سریال قهرمان (sampiyon) به شهرت بسیاری دست پیدا کرد. او در خانواده‌ای بزرگ شد که وضع متوسطی داشتند و با توجه به گفته‌های خالد، خانواده‌اش او را در تصمیم‌گیری درباره آینده، آزاد گذاشته بودند.

بهتر است بدانید که اولین بازی خالد در سریال قیام طغرل (Dirilis Ertugrul) بود که در کنار بازیگری سرشناس همچون اسرا بیلگیچ بازی کرده است. از علایق او می‌توان به خوابیدن اشاره کرد، اما این موضوع باعث نمی‌شود که از کار‌هایش عقب بماند زیرا خالد فردی بسیار منظم، شاد و وقت‌شناس است. شما می‌توانید برای تماشای هنر بازیگری خالد اوزگور، به دانلود سریال ترکی Kardeslerim بپردازید.

خالد اوزگور ساری در نقش قدیر

بلال ایگیت کوچاک

ییگیت کوچاک بازیگر نقش عمر در سریال خواهر و برادرانم، در دوازدهم اکتبر سال ۱۹۹۵ در سامسون متولد شد. اسم کامل وی بلال ییگیت کوچاک می باشد که فارغ التحصیل رشته اقتصاد و دارایی از دانشگاه باهچه شهیر است. وی در آکادمی ۳/۵ تئاتر تحصیل کرده است. البته که مشهور شدن خود را هم مدیون بازی در همین سریال می باشد.

بلال ایگیت کوچاک

سو بورجو یازگی جوشکون

سو بورجو یازگی جوشکون در این سریال، بازیگر نقش آسیه است که در پانزدهم ماه آوریل ۲۰۰۵ در استانبول متولد شد. وی فعالیت هنری خویش را در هفت سالگی آغاز نمود. بعد در در سریال های دیگر بازی نمود که اخیرا در سریال خواهر و برادرانم حضور یافته و به خوبی مورد توجه قرار گرفته است.

سو بورجو یازقی

انور سعید یاران

انور سعید یاران در این سریال، بازیگر نقش دوروک آتاگول است که به خوبی مورد توجه مردم و عوامل هنری قرار گرفته است. او در سیزدهم ژانویه سال ۱۹۹۵ در استانبول متولد شده است. و در آکادمی ورزشی دانشگاه هالیچ درس خوانده و مدرک فوتبال را اخذ نموده است. اونور سییت یاران فعالیت خویش را بعنوان مدل شروع و بعد در ۲۰۱۷ با سریالی به نام بلند شو برویم نقش آفرینی نمود. و اما برای نخستین بار بعنوان بازیگر نقش اول در این سریال جلوی دوربین رفت.

انور سعید یاران

گوزده تورکر

هنرپیشه جوان ترکی در سریال خواهر و برادرانم ایفا کننده نقش هاریکا می باشد. او در هفدهم سپتامبر سال ۱۹۹۵ در بورسا به دنیا آمده است. فارغ التحصیل رشته تئاتر دانشگاه میمار سینام بوده، که نخستین بار با بازی در مجموعه تلویزیونی پربیننده «قرن باشکوه» تجربه بازیگری خود را به دست آورد. وی ۲۰۲۱ بود که با همسرش نامزد نمود و به جمع متاهلین پیوست.

گوزده تورکر

داملا سو ایکی اوغلو

داملا سو ایکی اوغلو، بازیگر نقش ملیسا آتاکول است که در ماه ژوئیه سال ۱۹۹۸ در آنکارا متولد شده است. وی فارغ التحصیل رشته سینما از دانشگاه هنرهای زیبای مرمره می باشد که پس از فارغ التحصیلی در چند دوره آموزشی تئاتر و سینما حضور یافت. داملا سو ایکی اوغلو بعد از اینکه از این مجموعه جدا گردید، به گروه هنرپیشگان سریال «BABA» ملحق شد.

داملا سو ایکی اوغلو

ملیس مینکاری

بازیگر نقش ایبک ارن، دختر سنگول و نیز پسر عموی کادیر، آسیه و عمر می باشد. وی در بیستم ماه آگوست در استانبول متولد شده است. او برای بازیگر شدن، دوره های گوناگون بازیگری را طی کرده و علاوه بر آن کلاس های آموزشی گیتار و درام را هم پشت سر گذاشته است.

ملیس مینکاری

رجب اوستا

رجب اوستا با نقش برک، دوست پسر ایبک و دوست درجه یک دوروک در مجموعه تلویزیونی خواهر و برادرانم مقابل دوربین می رود که در دوم نوامبر سال ۱۹۹۷ در سامسون به دنیا آمده است. وی فارغ التحصیل رشته تجارت خارجی است. نخستین بار با بازی در نقش دیوا در مجموعه تلویزیونی «شخصیت» به دنیای بازیگری قدم گذاشت.

رجب اوستا

تورن سیهان شیمشک

تورن سیهان شیمشک در این سریال نقش اوگولچان را ایفا می کند. وی در ششم آگوست سال ۱۹۹۲ در آلمان متولد شده است. او نخستین بار در ۲۰۰۹ قدم در عرصه بازیگری نهاد و در سینما و تلویزیون به مراتب و به خوبی درخشید که در حال حاضر از هنرپیشگان باتجربه و کهنه کار محسوب می شود.

توران جیهان شیمشک

لیزگه کومرت

لیزگه کومرت با نقش سوسن، دوست هاریکا در سریال خواهر و برادرانم مقابل دوربین می رود. او در شانزدهم ماه آگوست سال ۱۹۹۹در ازمیر تولد یافت. جالب اینکه حضور در این سریال، نخستین تجربه بازیگری او و قرار گرفتن در مقابل دوربین می باشد که بازخورد خوبی برای او داشت و دارد.

لیزگه کومرت

کاعاان سِوی

کاعاان سِوی بازیگر نقش مظلوم، رفق خوب و صمیمی کادیر و دوست پسر تالیا است. او تولد یافته ی بیست و چهارم ماه آوریل سال ۱۹۹۴ در ازمیر می باشد. وی فارغ التحصیل رشته سینما از دانشگاه بیلگی استانبول است.

کاعاان سِوی

آهو یائتو در نقش سوزان

آهو یائتو (Ahu Yagtu) که در نقش سوزان بازی می‌کند، متولد 20 تیر 1357 است. او با بازی در سریال‌هایی مانند گوزل و زن، شهرت بسیاری کسب کرده است. آهو در دوران کودکی، زمانی‌که تنها 7 سال داشت، پدر و مادرش از هم جدا می‌شوند و او نزد مادربزرگ پدری‌اش بزرگ می‌شود. با اینکه زندگی سختی داشته اما ادعا می‌کند که کودکی بسیار خوبی را تجربه کرده است. جالب است بدانید که آهو یائتو دو بار ازدواج کرده و جدا شده است و در عین حال فرزند پسری به نام کمال دارد.

آهو در سن 20 سالگی شروع به یادگیری حرفه بازیگری می‌کند و در فیلم‌های تبلیغاتی بسیاری بازی می‌کند. او علاوه‌بر بازیگری در مجری‌گری نیز تجربه دارد. از سری فیلم‌ها و سریال‌های او می‌توان به Svicinin Karisi، سریال Kosimer Nevzat، برنامه Canim Babam و Paraparca اشاره کرد.

آهو یائتو در نقش سوزان

جلیل نالچاکان در نقش عاکف

جلیل نالچاکان (Celil Nalcakan) که در نقش عاکف بازی می‌کند، در 4 ژوئن 1978 در سیواس به دنیا آمده است. او در خانواده‌ای به دنیا آمد که پدرش تکنسین برق و مادرش معلم بود. جلیل نالچاکان زندگی پرفرازو نشیبی از نظر تحصیل داشت. او بعد از اتمام دبیرستان در رشته مهندسی زمین‌شناسی، شروع به تحصیل کرد اما پس از هفت سال، این رشته را ترک کرد و در سیواس مشغول به یادگیری تئاتر شد. اما مدتی نگذشت که جلیل تئاتر را نیز ترک کرد و وارد رشته گردشگری شد.

در نهایت جلیل نالچاکان رشته گردشگری را نیز ترک کرد و وارد حیطه بازیگری شد. او با بازی در سریال Sila وارد هنر بازیگری شد. از سری سریال‌های جلیل نالچاکان می‌توان به Hanimim Ciftilgi، سریال ‌Bitmeyen Sarki، سریال Intikam و Vicdan اشاره کرد. از سری فیلم های او نیز می‌توان به Ben Bir Denizim و Emanet اشاره کرد.

جلیل نالچاکان در نقش عاکف

آلبوم تصاویر سریال خواهر و برادرانم

تصاویر سریال خواهر و برادرانم تصاویر سریال خواهر و برادرانم تصاویر سریال خواهر و برادرانم تصاویر سریال خواهر و برادرانم تصاویر سریال خواهر و برادرانم تصاویر سریال خواهر و برادرانم تصاویر سریال خواهر و برادرانم تصاویر سریال خواهر و برادرانم تصاویر سریال خواهر و برادرانم تصاویر سریال خواهر و برادرانم تصاویر سریال خواهر و برادرانم تصاویر سریال خواهر و برادرانم تصاویر سریال خواهر و برادرانم تصاویر سریال خواهر و برادرانم تصاویر سریال خواهر و برادرانم تصاویر سریال خواهر و برادرانم تصاویر سریال خواهر و برادرانم تصاویر سریال خواهر و برادرانم تصاویر سریال خواهر و برادرانم تصاویر سریال خواهر و برادرانم تصاویر سریال خواهر و برادرانم تصاویر سریال خواهر و برادرانم تصاویر سریال خواهر و برادرانم تصاویر سریال خواهر و برادرانم تصاویر سریال خواهر و برادرانم تصاویر سریال خواهر و برادرانم تصاویر سریال خواهر و برادرانم تصاویر سریال خواهر و برادرانم تصاویر سریال خواهر و برادرانم تصاویر سریال خواهر و برادرانم تصاویر سریال خواهر و برادرانم تصاویر سریال خواهر و برادرانم

صفحه اینستاگرام سریال خواهر و برادرانم

صفحه ی رسمی اینستاگرام سریال خواهر و برادرانم از صفحات فعال در اینستاگرام بوده و اخبار این سریال را در صفحه اش به اشتراک گذاشته که بررسی اینستاگرامش، در واقع مروری است بر سریال خواهر و برادرانم و سکانس های دیدنی آن و بازیگران سریال خواهر و برادرانم.آدرس اینستاگرام صفحه رسمی سریال خواهر و برادرانم @kardeslerim می باشد.

Teknede tatil keyfi için SuperTekne.com'dan Göcek Tekne Kiralama hizmeti alabilirsiniz. Göcek Yat Kiralama, İstanbul Tekne Kiralama hizmetlerini en iyi hizmet ve uygun fiyat ile vermektedir. Hair Transplant Istanbul, DHI Hair Transplant Regal Dent provides dental implants, smile design, porcelain and zircon dental veneers and hollywood smile dental services in Istanbul.You can contact Regal Dent fo Dental Implant Istanbul, Hollywood Smile Istanbul and Porcelain Laminate Veneers.