نظر کاربران در مورد قسمت ۱۴ فصل دوم پدرخوانده چه بود؟

کاربران درباره قسمت ۱۴ فصل دوم پدرخوانده چگونه بود؟

در این قسمت از سایت خبری بازیگرها، نظر کاربران در مورد قسمت 14 فصل دوم پدرخوانده چگونه بوده است؟ نقد و بررسی برخی از بینندگان و تماشاگران برنامه رئالیتی پدر خوانده قسمت 14 فصل جدید، مطلبی را برای شما آورده ایم، با ما همراه باشید.

در قسمت جدید پدرخوانده چه گذشت؟

قسمت چهاردهم از فصل دوم رئالیتی شو پدرخوانده در روز پنجشنبه 20 آبان 1402 از پلتفرم فیلم نت پخش شد.

سایت بازیگرها هر پنجشنبه به محض انتشار قسمت جدید پدرخوانده لینک های دانلود قانونی را منتشر می کند. می توانید کلمه را جستجو کنید دانلود فیلم پدرخوانده بازیگرها به سایت ما بروید، آن را دانلود کنید و به صورت قانونی تماشا کنید.

اگر هنوز موفق شدید نگاه کنید پدرخوانده، قسمت 14، فصل 2 اگر این کار را نکرده اید، می توانید آن را به صورت قانونی از لینک زیر دانلود و مشاهده کنید:

دانلود سریال The Godfather فصل 2 قسمت 14 با لینک مستقیم و قانونی کامل – کلیک

لینک دانلود قسمت 14 سریال پدرخوانده فصل 2 با تمام کیفیت

———————————————— —————-

در زیر نظرات برخی از بینندگان و مخاطبان سریال پدرخوانده فصل 2 قسمت 14 را تحلیل می کنیم. اگر نظری دارید می توانید در قسمت نظرات بنویسید تا در متن قرار گیرد:

نظرات کاربران در مورد پدرخوانده فصل 2 قسمت 14

عزرا:

تکرار همان اشتباه چرا دارا حیایی باید نقشش را وسط بگذارد؟ خوب، یکی به او بگوید که شما را قتل عام می کنند. عزیز اگه میخوای چیزی بفهمی غیر مستقیم بگی نه اینکه پیغام بزنی وسط.

ثروتمند:

فرزاد حسنی خیلی خوش شانس است که این اتفاق برای او افتاده است.

مهدیار:

تحقیقی مضحک به اصرار حسنی و پوربخش فردای آن روز رئیس شاهرخ شاهی البته مافیا حق دارد تحقیقات را بسوزاند اما شهروند اصلا! آقای میری باید مورد بازجویی قرار می گرفت زیرا این یک درگیری بود، اما شهروندان مشخص نیستند که این شهر بوده یا مافیا. آنها پرس و جوهایی را که باید دریافت نمی کنند، آنها نباید جایی بروند.

میمون:

باید یک قسمت دیگر صبر کنیم تا فینالیست ها دوباره عشقم امیرعلی و مجید را ببینند. حیف که در این فصل بهار افشاری نیست.

گفتن:

سپند آخری را خراب کرد. اما خوب بازی می کرد، همینطور دست و همراه شهر بود. باید به جای فرزاد حسنی یکی از شهرها را بیرون می کردند.

نظرات کاربران درباره قسمت 14 فصل دوم پدرخوانده چگونه بود؟ اولین بار در سایت بازیگرها. ظاهر شد.

Teknede tatil keyfi için SuperTekne.com'dan Göcek Tekne Kiralama hizmeti alabilirsiniz. Göcek Yat Kiralama, İstanbul Tekne Kiralama hizmetlerini en iyi hizmet ve uygun fiyat ile vermektedir. Hair Transplant Istanbul, DHI Hair Transplant Regal Dent provides dental implants, smile design, porcelain and zircon dental veneers and hollywood smile dental services in Istanbul.You can contact Regal Dent fo Dental Implant Istanbul, Hollywood Smile Istanbul and Porcelain Laminate Veneers.