ویدئو/ خانم بازیگر از حرف‌های جواد خیابانی به تنگ آمد!

حدیث فولادوند از حرف‌های جواد خیابانی به تنگ آمد.

جواد خیابانی شاید ویژه‌ترین چهره‌ای است که در جدیدترین فصل سریال مافیا حضور دارد.

به گزارش بازیگرها، در ویدئوی زیر جواد خیابانی به سبک همیشگی خود استدلال‌هایی به نسبت نامفهوم می‌آورد. تا ثابت کند که یک شهروند عادی است.

در این بین چهره حدیث فولادوند نشان می‌دهد که حوصله او از این صحبت‌ها سر رفته است.

 

جواد خیابانی ممنوع‌التصویر نیست؟

شائبه ممنوعیت فعالیت جواد خبابانی در رسانه‌های تصویری، با گزارش دیدار روز گذشته (چهارم مرداد ماه) در شبکه سه و همچنین حضورش در برنامه شبکه ورزش منتفی به نظر می‌رسد.

همشهری آنلاین: اظهارات اخیر جواد خیابانی در یکی از برنامه‌های مناسبتی شبکه نمایش خانگی، گمانه‌زنی‌هایی را مبنی بر ممنوعیت. فعالیت وی در تلویزیون و همچنین دیگر رسانه‌های تصویری ایجاد کرده بود. اما روز چهارشنبه پخش تلویزیونی مسابقه فوتبال بین تیم‌های منچسترسیتی – بایرن مونیخ. با گزارشی از جواد خیابانی، به سرعت به این حواشی پایان داد.

صحبت‌های جواد خیابانی در یک ویژه‌برنامه ماه محرم در روزهای اخیر بازتاب فراوانی را به دنبال داشت. و ویدیوهای تقطیع‌شده آن در فضای مجازی دست به دست شد.

پس از این اتفاق، مطالبی درباره ممنوعیت فعالیت جواد خیابانی مطرح شد ولی علاوه بر پخش گزارش فوتبال یادشده از شبکه سه. شب گذشته برنامه «خاطره بازی» هم با اجرای او از شبکه ورزش روی آنتن رفت. تا مشخص شود خیابانی فعلا مشکلی برای حضور در تلویزیون ندارد.

ضمن اینکه در شرایطی که پخش برنامه‌ها در پلتفرم‌های شبکه نمایش خانگی بدون مجوز ساترا. و در نتیجه نظارت صداوسیما در حال حاضر غیرمحتمل به نظر می‌رسد. بر این اساس صحبت‌هایی که در قالب برنامه «مهلا» از جواد خیابانی شاهد بوده‌ایم. همگی با مجوز رسمی سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر (ساترا) در فضای مجازی منتشر شده است.

نوشته ویدئو/ خانم بازیگر از حرف‌های جواد خیابانی به تنگ آمد! اولین بار در بازیگرها. پدیدار شد.

Teknede tatil keyfi için SuperTekne.com'dan Göcek Tekne Kiralama hizmeti alabilirsiniz. Göcek Yat Kiralama, İstanbul Tekne Kiralama hizmetlerini en iyi hizmet ve uygun fiyat ile vermektedir. Hair Transplant Istanbul, DHI Hair Transplant Regal Dent provides dental implants, smile design, porcelain and zircon dental veneers and hollywood smile dental services in Istanbul.You can contact Regal Dent fo Dental Implant Istanbul, Hollywood Smile Istanbul and Porcelain Laminate Veneers.