ویدئو/ خانم بازیگر کلیپ ماه عسل خود در خارج را منتشر کرد!

نگین معتضدی کلیپ ماه عسل خود را منتشر کرد.

نگین معتضدی بازیگر ویدئویی از ماه عسل خود در خارج از کشور منتشر کرد.

به گزارش بازیگرها، در این ویدئو نگین معتضدی به همراه همسرش امین امانی لحظات خوشی را تجربه می‌کنند.

 

چالش‌های «نگین معتضدی» برای بازی در سریال همسرش

حرف‌های نگین معتضدی بازیگر نقش لیلا در سریال «راز ناتمام» در ادامه آمده است.

باشگاه خبرنگاران: بازیگر سریال «راز ناتمام» گفت: زمانی که فیلمنامه «راز ناتمام» را خواندم نقش لیلا فراز و نشیب‌های زیادی داشت و همین موضوع باعث چالش برانگیزی این نقش بود.

نگین معتضدی بازیگر نقش لیلا در سریال «راز ناتمام» گفت:

سریال «راز ناتمام» با محوریت زندگی شهید باهنر در حال پخش از شبکه یک سیما است که به دو قسمت زمان حال و گذشته می‌پردازد.

وی افزود: زمان گذشته درباره بمب‌گذاری دفتر نخست وزیری و به شهادت رسیدن شهید باهنر است. و سریال به فعالیت‌هایی که شهید باهنر در زمان قبل و بعد از انقلاب انجام می‌دادند می‌پردازد.

البته در زمان حال که من در آن قسمت بازی می‌کنم. درباره مسئله نفوذ منافقین در گوشه و کنار جامعه و شخصیت‌هایی که در روزمرگی با آن‌ها مراوده داریم است.

درباره نقش لیلا

زمانی که فیلمنامه را خواندم نقش لیلا فراز و نشیب‌هایی داشت، او در یک موقعیت قرار می‌گیرد. که بین صلاح کشورش و مراقبت از همسرش، کشورش را انتخاب می‌کند برای من جالب بود، چراکه مسئله برای او مهم است.

البته من شک و دودلی او را می‌بینیم، اما به مرور زمان لیلا مطمئن می‌شود می‌تواند در این پرونده تاثیر گذار باشد این تصمیم را می‌گیرد. به نظرم نقش چالش برانگیزی بود.

وی عنوان کرد: چالشی که در نقش لیلا با آن مواجه شدم، زمانی که نقش را خواندم، اولین سوالی که پرسیدم این بود. اگر من بودم واقعا کدام را انتخاب می‌کردم. واقعا بدون اینکه به همسرم بگویم با یک گروهی که من را مجاب می‌کردند که به صلاحمان است همکاری کنم این کار را انجام می‌دادم.

حالا می‌توانستم به همسرم نگویم این مسائل برای من جالب بود با صحبت‌هایی که با آقای امانی داشتیم. و توانستم این مسئله را در خودم حل کنم امیدوارم توانسته باشم به خوبی این نقش را ایفا کنم.

معتضدی درباره استقبال مخاطبان اظهار کرد:

با استقبال خوبی از طرف مخاطبان از هر قشری روبرو شدم. شاید ما فکر می‌کنیم اگر سریالی در مورد شهید باهنر و اتفاقات اول انقلاب باشد یک قشر خاصی را جذب خودش کند. اما این اتفاق درباره سریال «راز ناتمام» نیفتاد و همه اقشار را به خودش جذب کرده و این برای من به عنوان بازیگر سریال خوشایند است.

وی درباره تاثیرگذاری ساخت چنین سریال‌هایی بیان کرد:

در طول این سال‌ها ما به آدم‌های تاثیرگذار مثل شهید باهنر، شهید رجایی، شهید بهشتی. آدم‌هایی که خیلی زیاد در تاریخ‌سازی کشور ما موفق بودند، نپرداختیم.

شاید خود من شناختی که بعد از کار کردن در سریال شهید باهنر پیدا کردم قبل از آن اینقدر شناخت نداشتم.

از روایت‌های قسمت گذشته سریال «راز ناتمام» خود من بسیار آموختم.

نوشته ویدئو/ خانم بازیگر کلیپ ماه عسل خود در خارج را منتشر کرد! اولین بار در بازیگرها. پدیدار شد.

Teknede tatil keyfi için SuperTekne.com'dan Göcek Tekne Kiralama hizmeti alabilirsiniz. Göcek Yat Kiralama, İstanbul Tekne Kiralama hizmetlerini en iyi hizmet ve uygun fiyat ile vermektedir. Hair Transplant Istanbul, DHI Hair Transplant Regal Dent provides dental implants, smile design, porcelain and zircon dental veneers and hollywood smile dental services in Istanbul.You can contact Regal Dent fo Dental Implant Istanbul, Hollywood Smile Istanbul and Porcelain Laminate Veneers.